Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №56

  • 66 773
  • 747
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 706
мислих си за края...намък признава всички престъпления и оневинява ферхат от всичко и нашите 3 двойки си живеят щастливо....ххахаха....прекалено розово май
Твърде розово.. аз и не искам така да бъде. Но да не ми пипат Асфер, всички други бих ги пожертвала. всички.

А тези Дилсиз и Хулиа не са ли твърде възрастни, за да се държат толкова плахо? Особено Дилис.. изглежда на 40 поне.

Явно фрагман днес йок.

# 31
  • Мнения: 1 572
надеждата умира последна..във фб уж казаха, че ще има...не е ясно колко са наясно и те де

# 32
# 33
  • Мнения: 3 244
азад по ми харесваше когато разказваше мъдрости на фери , сега с това преследване на йетер  ми е малко неприсъщо , ма всеки има право на щастие ,  извадиха аихан от серияла  за да не му пре4и да си изживява
 мечтата  , за да не му търси сметка за майка си
 не ми се иска дилху и абгу да са жертвения агнец / макар 4е още не са  истински двойки /

# 34
  • Мнения: 4 706
азад по ми харесваше когато разказваше мъдрости на фери , сега с това преследване на йетер  ми е малко неприсъщо , ма всеки има право на щастие ,  извадиха аихан от серияла  за да не му пре4и да си изживява
 мечтата  , за да не му търси сметка за майка си
 не ми се иска дилху и абгу да са жертвения агнец / макар 4е още не са  истински двойки /
Айхан няма ли да се върне??

Ти ги кръсти по двойки вече Smile но нима ще предпочетеш да пожертват Ферхат и Аслъ?

# 35
  • Мнения: 251
Дами, от къде мога да си сваля всички серии на филма с бг субтитри?

# 36
  • Мнения: 3 244
за аихан не знам ,  не казвам 4е няма да се върне ,  аз лично  искам да я видя отново   /  може би да  бъде ве4е като контра пунк на баща си  заради йетер , или  пък ще е до него  ако открият 4е   намък е убиеца  / - тогава горко му  , имам усещането  4е на азад руцете са му по дълги от намък , и още по мръсни - мое си мнение , може и да греша -
 а как се  се похвали 4е навремето е биел с 4асове и  не се е уморявал  / така  разбрах от руски/
  май  доста хора е поизпратил на оня свят  и той
 никой не предпочитам да жертват - но  в свят на оръжия не се знае
  

# 37
  • Мнения: 9 388
Дами, от къде мога да си сваля всички серии на филма с бг субтитри?
Някои ги има в датата, но ако не можеш оттам, може да си инсталираш даунлоудер, който сваля видео от Контакта и да ги свалиш от там.

Ето една приставка за Хром, с която се сваля видео от Контакта - https://chrome.google.com/webstore/detail/vk-videos-and-music-do … kjcjohedicldjilbg
Ако ползваш друг браузър, може би трябва да потърсиш друга приставка.

а сериите в Контакта може да намериш на този линк - https://vk.com/topic-113691288_36160364

Ако имаш нужда от повече инфо, пиши ми на лични. Сега бягам, че ще свършат рекламите на Карадениза.

# 38
# 39
# 40
  • Мнения: 4 706
Канал д си играе с емоциите ни. Joy


Heart Heart

# 41
  • Мнения: 1 572
май са изместили деня...утре ще е

# 42
  • Мнения: 9 541
Няма фраг Mr. Green
Рускините се смеят, как би изглеждало АсФер да живеят в Русия  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ето как биха изглеждали снимките в ЧБЛ:











Това ще да е през лятото hahaha

# 43
  • Мнения: 3 244
ай лия ,  '' няма проблем''   както казва фери без шапка и  ръкави4ки в тоя мраз , ама  така  да бяга  от преследва4ките си  с пуловер4ето и  палтото в жегата ..... 
 


# 44
  • Мнения: 21 201
Хи, хи, смешно изглежда отстрани ако АсФер са в Русия, но аз съм била две години подред за по един месец в Сибир/Руската тайга и беше -55градуса Mr. Green и трябва да Ви кажа, че хич не бе смешно. ooooh!
А пипнехме някоя дръжка на врата и кожата на ръцете ни оставаше на нея. ooooh! #Crazy
На всичкото отгоре уцелихме и белите нощи, Mr. Green нямаше спане Ви казвам, ooooh! прибрахме се болни от безсъние в България, но на следващата година пак отидохме.

Общи условия

Активация на акаунт