Booking.com /Тема 2/

  • 55 370
  • 764
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69
Ако няма мейл, не знам. Мисля, че проблемът няма да е само в картата. Трябва да питаш booking - пиши им. Аз съм получавала до сега 3 пъти по 15€ и веднъж 60лв от 10% отстъпка.
Къде бих могла да им пиша? Не откривам мейл или кол център? Бихте ли ми помогнали?

# 76
  • Мнения: 1 272
Да, неуместно е като не можеш да помогнеш, да даваш мнение.
Денди, ако ползваш мобилното приложение, цъкни най-отдолу вдясно на лентата, където пише Още. Там излиза меню и предпоследното е Получете помощ от....От там виж някъде има възможност да им пишеш. Иначе на сайта им май има телефон.

# 77
  • Мнения: 69
Да, неуместно е като не можеш да помогнеш, да даваш мнение.
Денди, ако ползваш мобилното приложение, цъкни най-отдолу вдясно на лентата, където пише Още. Там излиза меню и предпоследното е Получете помощ от....От там виж някъде има възможност да им пишеш. Иначе на сайта им май има телефон.

Много ти благодаря!!! Само на английски ли трябва да бъде кореспонденцията с тях, или си имат отдели за отделните държави?

# 78
  • Мнения: 943
Да, неуместно е като не можеш да помогнеш, да даваш мнение.
Денди, ако ползваш мобилното приложение, цъкни най-отдолу вдясно на лентата, където пише Още. Там излиза меню и предпоследното е Получете помощ от....От там виж някъде има възможност да им пишеш. Иначе на сайта им май има телефон.

Много ти благодаря!!! Само на английски ли трябва да бъде кореспонденцията с тях, или си имат отдели за отделните държави?
Вече е ясно че грам не сте прочели и проблема сте си го създали вие Ами четете преди да резервирате

# 79
  • Мнения: 69
Да, неуместно е като не можеш да помогнеш, да даваш мнение.
Денди, ако ползваш мобилното приложение, цъкни най-отдолу вдясно на лентата, където пише Още. Там излиза меню и предпоследното е Получете помощ от....От там виж някъде има възможност да им пишеш. Иначе на сайта им май има телефон.

Много ти благодаря!!! Само на английски ли трябва да бъде кореспонденцията с тях, или си имат отдели за отделните държави?
Вече е ясно че грам не сте прочели и проблема сте си го създали вие Ами четете преди да резервирате
Явно имате доста свободно време за да давате безполезни становища там където нито са необходими, нито търсени въобще. Ако можете да бъдете полезен - направете го, ако не, излишен спам не желая.

# 80
  • Мнения: 566
Отвори отново линка, който са ти дали--ако го пазиш, виж дали в долната част на страницата ти пише че ще получиш отстъпка или не. в едно оранжево каре излиза.
Ако не излезе, значи вече кода е невалиден или е използван.
влез си в пощата с която сте регистрирани в букинг и виж дали имате писмо от тях.
последното което може да направиш е създай нов профил в букинг --измисли си някакъв-- и отвори линка, веднага трябва да ти светне че ще ти светне отстъпката, ако има такава.
Имаш и ЛС

# 81
  • Мнения: 400
И аз да се включа в темата с въпрос. Извинявам се ако има зададен такъв, но отменихме резервация на място в хотела, говориха с рецепцията и се разбраха да възтановят парите и че няма проблем. От тогава минаха над 10 дни, знаете ли кога ще върнат парите, имат ли си някакъв срок или трябва да звъня за да попитам? Благодаря

# 82
  • Мнения: 3 642
Опитвам се да направя резервация на хотел с кода за 10% от приятел. На първа стъпка от резервацията, всичко точно - показва се подаръчето долу на екрана, отстрани в ляво пише, че ще получа обратно 10% след престоя си, обаче като цъкна за финална информация ме праща на начален екран.
В същото време ако правя резервацята без да влизам от линка всичко минава безпроблемно и стигам до последната стъпка да резервирам.
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем.
Пробвах и резерваци с реферал от сайт и също мина, но сумата е по-малка и ми се иска да резервирам с линк за 10%

# 83
  • Мнения: 566
На Лс съм ти пратил код с 10% отстъпка. Пробвай с него. Кодовете са 10 бр и важат 6м --Да не би на твоя приятел кода да е изтекъл

# 84
  • Мнения: 3 642
На Лс съм ти пратил код с 10% отстъпка. Пробвай с него. Кодовете са 10 бр и важат 6м --Да не би на твоя приятел кода да е изтекъл
Как така са 10 бр. и важат 6 месеца?
Говоря за референтните линкове, които може да споделиш. Аз имам 2 профила за мен и съпруга ми в букинг и пробвах с нови линкове през нашите профили и не става, не ми дава да резервирам в този хотел с референтен линк. И през твоя не става.
Дава ми да направя резерцавия без линк или с този за 40 новозеландски долара, но с реферал ме праща обратно на първа страница да си въвжедам дестинация и дати.

# 85
  • София
  • Мнения: 13 256
На Лс съм ти пратил код с 10% отстъпка. Пробвай с него. Кодовете са 10 бр и важат 6м --Да не би на твоя приятел кода да е изтекъл
Как така са 10 бр. и важат 6 месеца?
Говоря за референтните линкове, които може да споделиш. Аз имам 2 профила за мен и съпруга ми в букинг и пробвах с нови линкове през нашите профили и не става, не ми дава да резервирам в този хотел с референтен линк. И през твоя не става.
Дава ми да направя резерцавия без линк или с този за 40 новозеландски долара, но с реферал ме праща обратно на първа страница да си въвжедам дестинация и дати.

Наскоро разбрах, че хотелите също взимат участие в програмата с връщане на пари. Съответно имат по няколко участия в програмата. Ако други потребители вече са били в тези хотели и са си изпълнили договора към Букинг, след това този хотел не допускал нови резервации с кешбек. Не знам доколко е вярно, но има логика.  Wink Напоследък все по-често познати не могат да се възползват от отстъпките.

Вариант е през сайта на Уиз. Там връщат 10% от сумата под формата на виртуални пари за билети, но важат само 6 месеца.

# 86
  • София
  • Мнения: 18 748
На нен ми пратиха линк за отстъпка.Как процедирате?Да го пусна на лс ако някой желае или да  го споделя публично.Извинете ако е комрнтирано.

# 87
  • Мнения: 566
На Лс съм ти пратил код с 10% отстъпка. Пробвай с него. Кодовете са 10 бр и важат 6м --Да не би на твоя приятел кода да е изтекъл
Как така са 10 бр. и важат 6 месеца?
Говоря за референтните линкове, които може да споделиш. Аз имам 2 профила за мен и съпруга ми в букинг и пробвах с нови линкове през нашите профили и не става, не ми дава да резервирам в този хотел с референтен линк. И през твоя не става.
Дава ми да направя резерцавия без линк или с този за 40 новозеландски долара, но с реферал ме праща обратно на първа страница да си въвжедам дестинация и дати.

Ами така можеш да получиш пари за 10 използвани твой използвани кода.
на всеки 6м сменят линка постави си за цел и виж.
Пробвай да запазиш от устройство на което до сега не си ползвал Букинг. За Друго не се сещам.
Ние имаме 4 профила и ги въртим постоянно и 4-те са със отстъпки --2 от тях са създадени в САЩ и получават съответно по големи отстъпки, от тези регистрирани  в Европа

# 88
  • Мнения: 1 272
Jijo, а различни карти ли сте регистрирали на различните профили?

# 89
  • Мнения: 566
не една и съща е --Издадена от БГ банка.

Общи условия

Активация на акаунт