Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 303
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Скрит текст:
Здравей, бихте ли дали мнение и предложения за организация на дрешник. За момента обмислям в дъното да сложа релса/и за закачалки, от дясно - плотове, като най-горният ще висок и ще върви Г-образно стигайки над релсите в дъното, а от ляво - обикновени куки за закачане на якета (примерно). За момента това ми де вижда най-удачният вариан в предвид малкото пространство в дрешника, но бих се радвала и на други гледни точки.

А с какви размери е дрешника и какво искаш да съхраняваш в него? Не е ли по-удачно да сложиш рафтове в дъното, а в ляво или дясно, в зависимост как се отваря вратата, релса за  закачалки?

Последна редакция: чт, 15 мар 2018, 14:37 от Не се сърди, човече

# 91
  • Мнения: 375
Моите бяха от тези на първата снимка. Ето линк към икейските
http://www.ikea.bg/kitchen-and-appliances/Wall-storage/Wall-orga … l-40016/80102919/

# 92
  • Мнения: 177
Много ви благодаря момичета за мненията, май ще се пооткажа от тези ми ти ръждиви, неотварящи се бурканчета:weary:Satisfied

# 93
  • Мнения: 177
Моите бяха от тези на първата снимка. Ето линк към икейските
http://www.ikea.bg/kitchen-and-appliances/Wall-storage/Wall-orga … l-40016/80102919/
хмм, по-скъпички са, ама сигурно има защо.. лошото е, че и моят хладилник е близо до печката Cold Sweat

# 94
  • София
  • Мнения: 17 775
Скрит текст:
Здравей, бихте ли дали мнение и предложения за организация на дрешник. За момента обмислям в дъното да сложа релса/и за закачалки, от дясно - плотове, като най-горният ще висок и ще върви Г-образно стигайки над релсите в дъното, а от ляво - обикновени куки за закачане на якета (примерно). За момента това ми де вижда най-удачният вариан в предвид малкото пространство в дрешника, но бих се радвала и на други гледни точки.

А с какви размери е дрешника и какво искаш да съхраняваш в него? Не е ли по-удачно да сложиш рафтове в дъното, а в ляво или дясно, в зависимост как се отваря вратата, релса за  закачалки?

Зависи какво ти е съотношението на дрехи за закачалки и такива за сгъване.
Дай размери на помещението.
Бих сложила 2 лоста един над друг по дължината, а останалото рафтове и/или чекмеджета. С ъглова част също ще се оптимизира част от пространството.

# 95
  • София
  • Мнения: 3 022
Някой беше питал за плъзгащи се кошници под мивката .Днес в каталога на Еником видях,че предлагат подобен органайзер с плъзгащи се кошници(ако някой проявява интерес).

# 96
  • Мнения: 2 879
Днес в един магазин видях много хубава етажерка за зеленчуци. Обаче не ми се дават 60 евро за нея. 😵

# 97
  • Мнения: 1 232
И аз я харесах тази етажерка.
Ще чакаме промоции.

# 98
  • София
  • Мнения: 2 437
И къде я предлагам тази етажерка? Допада ми и на мен.

# 99
  • Мнения: 68 647
И какво се предполага, че ще се държи в тази етажерка?
Картофи не става - трябва да са на тъмно.
Лук - ще осмърди цялата кухня.
За едни ябълки да се крачи това нещо и да го обикаляте - като цяло аз лично не бих си го купила.
Освен ако имам зеленчуков магазин - да подреждам там стоката пред магазина Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 879
И къде я предлагам тази етажерка? Допада ми и на мен.

Аз я видях тук. В магазина им, в сайта не съм търсила. Hands V

# 101
  • София
  • Мнения: 17 775
Само на мен ли подобни кошничета, щайгички и телени етажерки ми стоят селски? Не като нарицателно, а буквално- като за къща/ферма на село.
Не си представям лакобелни кухни, каквито много хора предпочитат сега, и телени етажерки с плетени кошнички.
Към никого не е отправено, просто коментирам.

Ние картофите държим в една кутия, която съм облепила с мебелно фолио и се слива с интериора на кухнята, не мога да понасям да гледам открити неща, вкл. и плодове на плота. Всичко да си е прибрано. За жалост минималистичната ми настройка спрямо откритите пространства не се простира до броя на вещите ми, но това е друга тема. Laughing

Малко встрани от зеленчуците- шаловете си на онези закачалки ли ги държите, които събират по няколко?
Примерно в този стил.
Скрит текст:
Аз лично хич не ги долюбвам. Чувствам се като на пазара на сергия и искам да да ми прибрани, но задачата става все по- трудна, тъй като вече са над 30 със сигурност.

# 102
  • Мнения: 68 647
Аз в гардероба в коридора имам кожена кутия, всичкото шал - зимен и летен, ръкавици, шапки, държа там.

Изпитвам истинска непоносимост от открити етажерки - едно, че прашасват ужасно, второ - стои разхвърляно, като е открито и пред очите, трето - заема излишно място.

И аз съм на принципа скрито-покрито да бъде което може, поне изглежда по-разтребено така.

# 103
  • София
  • Мнения: 17 775
Охо, кожена кутия. Найс!
Каква, от къде и колко голяма?

# 104
  • Мнения: 68 647
Не помня -от Айко ли беше, от другаде ли. Преди доста време. То всякаква става де . Около 40/30 см.
Удобно ми е, че свалям шала и го пускам вътре. На закачалка все ме мързеше да го окачвам. Но аз нямам и много - около 5-6 да кажем.
Даже тази зима изхвърлих зимните и си оставих само два.
Много мразя да ме зариват непотребни вещи и дрехи. Хвърлям с кеф.

Общи условия

Активация на акаунт