Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 307
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 76
А нещо за съхранение на обувки, да не е шкаф, а по скоро тип органайзер. Под дивана имам ракла и мисля там да ги наредя. Но предпочитам нещо проветриво, да не е от найлон.

# 526
  • Мнения: 68 647
В кутии за обувки..

# 527
  • Мнения: 76
Нямам. Мога ли да купя от някъде?

# 528
  • Мнения: 3 789
Нямам. Мога ли да купя от някъде?

Ето първата обява от ОЛХ: https://www.olx.bg/ad/kutii-ot-obuvki-adidas-nike-CID655-ID7fNMT.html#38b974c7db

# 529
  • sofia
  • Мнения: 8 937
А стига, бе! И това ли продават Joy
Имам доста, ама не са маркови моите....и все различни размери.
В кутии се губи от полезния обем, ама друг, по-удобен начин не съм открила. Единствено сандалите ги слагам по два чифта в по-големи кутии.
Трябва да оправям гардеробите, а хич не ми се почва. Добре, че само дребното може да има нещо, което му е малко.

# 530
  • Мнения: 76
Оф, няма да ви снимам в момента как цялата къща е разхвърлена. На едно място ремонт, на друго дрехи за подреждане, на трето обувки за прибиране ... пълна лудница е! Ама съм решила да го давам леко Simple Smile

# 531
  • София
  • Мнения: 3 022
А нещо за съхранение на обувки, да не е шкаф, а по скоро тип органайзер. Под дивана имам ракла и мисля там да ги наредя. Но предпочитам нещо проветриво, да не е от найлон.
Това ще ти свърши ли работа? https://www.mr-bricolage.bg/bg/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0 … A2%D0%90/p/956966

# 532
# 533
  • Мнения: 418
Момичета, моля за съвет! Шкафа под мивката е без рафтчета, коша за боклук ще е там, като няма да е с механизъм  - обикновен кош. Та сега дилемата ми е какво друго мога да съхранявам там и как да оползотворя останалото място. Препаратите за почистване ще бъдат в мокрото помещение, там евентуално може да останат течен сапун, препарати за чинии, гъби и др. подобни (общо взето неща за кухнята).

# 534
  • Мнения: 68 647
Питай в темата за кухните.

# 535
  • Мнения: 39 330
Да, това са нещата, които седят обикновено в такива шкафове под мивката. При мен временно седят и празни бурканчета, преди да ги сваля в мазето, а също и торбички за боклук. А, да и стара кухненска гъба и телче.

# 536
  • Мнения: 418
Да, това са нещата, които седят обикновено в такива шкафове под мивката. При мен временно седят и празни бурканчета, преди да ги сваля в мазето, а също и торбички за боклук. А, да и стара кухненска гъба и телче.

Въпросът ми по-скоро е как да оползотворя останалото пространство след тези дребни неща, защото шкафа е голям (около метър и 20 см.), а кухнята не е много голяма... Иска ми се да използвам всичко по най-практичния начин.

# 537
  • Мнения: 68 647
Защо не сложиш долу чекмедже...така ще оползотвориш най-добре. Отгоре ше е нисък рафт с врати. Кошът да е вън...не виждам вътре ако е...как ще има достъп удобен до него.

# 538
  • Мнения: 39 330
Е, това си е много индивидуално.

# 539
  • Мнения: 68 647
В смисъл?
Ако има кръст да се навежда...аз съм ок. Моя си го вардя.

Общи условия

Активация на акаунт