Тренировки в домашни условия - 92

  • 71 039
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 296
ТиЛи, ама тя без пари го дава. Търси кой да ѝ го вземе. Simple Smile)))) Моделът е Power Plate pro5.
Вече си е поръчала някакъв друг уред, който повече я кефи, и трябва спешно да разчисти място. Аз така разбрах. Аз не я познавам лично, спомена го случайно общ познат и ми прати снимки на уреда. Сигурно няма да имам случай да я разпитам лично нея, но ще кажа, че се интересувам от уреда. Ще си кажа, ако дойде у нас.
Не се сещам да съм го виждала във фитнес зала. Thinking Вероятно винаги съм го игнорирала. Simple Smile)))

Последна редакция: сб, 10 мар 2018, 23:44 от Barbabeau

# 46
  • Мнения: 3 342
Започнах днес трета фаза на 80 Day с Leg Day.
Реално по план това е третата тренировка за седмицата, но заради рамото реших да прескоча ААА и Cardio Flow(лицевите опори Sad) и направих нея. Чудна е! Наистина много ми хареса Heart Eyes
Не е изобщо непосилна, нито толкова неприятна, колкото изглеждаше на промото. Да, има разни напади с подскоци и тежести, но в рамките на разумното.
Вчера например правих кардиото от 21 Day Extreme и то ме затрудни много повече(бях забравила колко е "екстремна" тази програма).
Освен това, като за първа седмица Autumn обяснява повече и демонстрира упражненията, което дава секунди за отдих.

Barbabeau, с интерес ще следя впечатленията ти, ако се сдобиеш с уреда.

Духче, честно казано, нямам никаква представа колко калории горя за деня. Всъщност не знам изобщо дали гарминът ми има такава функция.

# 47
  • Мнения: 1 345
Привет, момичета!
Отчитам изминала първа седмица с БР5, БР 6 и кардио 2. И някаква революция настъпила вкъщи - мъжът ми иска да бягаме заедно сутрин, защото изведнъж реши, че е в ужасна форма. Той преди години спортуваше активно волейбол, но последните няколко се отдаде само на интелектуална дейност и очевидно вече усещането му е, че положението е зле. Даже рече, че аз съм в пъти по-добра форма и вече го било срам да е мъж и да е по-неиздържлив Satisfied Та вчера тичахме на полето, сега го чакам да се събуди и да бягаме пак.
Аз минах между капките по време на грипната епидемия, но от няколко дни подкашлям сериозно,дано с тичането да няма усложнения.
Днес ми предстоят трапези, защото племенницата ми има рожден ден. Но аз така или иначе през уикенда се отпускам и ще си се насладя на повечето храна.
Да кажа и аз, че Непо е идеална и  винаги се самоописва далеч от действителността. Ама явно това е характерно за повечето момичета тук - явно добрата форма минава през перфекционизъм. Аз имам много по-ниски очаквания към себе си, но това е заради натрупвания от миналото - просто никога не съм изглеждала перфектно и не се стремя към нещо, което природата така или иначе не е задала. Важно ми е да се чувствам добре, да съм енергична.

# 48
  • София
  • Мнения: 333
Днес си направих снимки СЛЕД за фаза 2 на 80ДО (качих ги в FB групата ако някой иска да види). Чувствам се разочарована, защото направо е трудно да кажа коя е преди и коя е след - съвсем няма разлики.
Вярно, че не спазвам особено режим с храненето, но пък и не съм качила кг.
След 2 месеца 6 дни в седмицата едночасови тренировки би следвало да има поне нещо....

Как са резултатите при вас?

# 49
  • Мнения: 3 342
Гери, видях снимките. И преди, и сега изглеждаш перфектно. При такова изчистено и оформено тяло, трудно ще видиш разлики. Макар че на мен дупето ми се струва леко повдигнато. Нямаш ли такова усещане?
Между другото, Autumn казва, че първата фаза е за запознаване с упражненията и изграждане на основа, втората - за натрупване на сила, и едва третата - за изчистване и оформяне.
Но ти наистина си изглеждаш перфектно. Радвай се на постигнатото Hug

# 50
  • Мнения: 2 877
Тони, аз вчера гледах промо филмчето, което пусна, и малко се разочаровах от вида на по-нисичкия младеж. Без съмнение е отслабнал и са му по-очертани коремните мускули, но и грозно му стърчат ребрата и раменете му съвсем са се схлупили. Явно програмата не е много подходяща за мъже, които трябва да качват мускулна маса в горната част на тялото.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 270
И аз приключих днес с фаза 2 на 80DO.Разлика в кг нямам , но във формите имам.Дупето се е повдигнало и е вече кръгло, а не круша.Корема е перфектен , там имам най-добър резултат.Очаквам да сваля и някой кг във фаза 3 , но аз с храната не съм много дисциплинирана.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 255
Гери,подкрепям това което е писала Тони на 100%.Ми то от това накъде повече. Моля те не губи време да мислиш какво не си постигнала,а се наслади на това което си,а ти си прекрасна!
За днес от мен:
Мъртва тяга от дефицит
Екстензии
Лицеви опори
Набиране
Планк на една ръка

# 53
  • Мнения: 2 877
От мен - Low Impact Circuit с Кети.

# 54
  • Мнения: X
Видях прекрасни снимки! Браво, момичета!

Отчитам една седмица борба с грип :/ успяла съм да си дръпна някакъв мускул на гърба миналата седмица. Тази не тренирах, правих йога за гръб.

От утре се връщам на 80ДО - ще я започна от началото и ще следвам Meal plan C, защото възнамерявам да започна да бягам от време на време.

Кой спомена наскоро за гръцко кисело мляко? Аз от няколко месеца съм се запалила по исландското Siggi's - харесва ми на вкус и има доста белтъчини.

Спорна и спортна седмица!

# 55
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Отчитам приключена фаза 2 и отпочната фаза 3 на програмата (ААА), след цяла бутилка кава снощи - завършихме в 4 ам с девойките дружеската вечеринка по женски. Но устоях на собствената си баница, коетo си го броя за геройство по-голямо от изпиването на бутилка бъбли Wink
(отивах на партито, когато един идиот пред мен смени 4 ленти наведнъж от крайно ляво в крайно дясно за да вземе екзита и аз излязох от магистралата, спрях, гугълнах най-близкия магазин за алкохол и си купих кава) Grinning
68/99 80 DO Cardio Flow
69/99 22 min elliptical + 44 min rowing
70/99 80 DO AAA + 44 min elliptical
Явно програмата не е много подходяща за мъже, които трябва да качват мускулна маса в горната част на тялото.
E, не можем да очакваме чудеса от мускулна маса от младеж, който яде в дефицит и прави програма, чийто фокус е корем/задник Simple Smile Саги Калев има подходящи тренировки за таз работа, но първо ще трябва да му вдигнем калориите на човека, че да има от какво да ги направи тези по-сериозни мускули !
*******************************


Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 14:41 от Agent Provocateur

# 56
  • Мнения: 4 406
Трети ден се каним с баща ми да садим лук и чесън. Казвам си - малко по-различно мотичково кардио. Ама и двамата интелектуалци все си намираме друга работа. Като пиене на бира.

Вчера търчане до един връх, тук във Влахина планина. И много наваксване, братовчедката черпи за РД.

# 57
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Аз едва смогвам да се надпреварвам с времето. От събота като го започнах - цял ден на работа, вечерта на кръчма, четири часа сън, че в това хубаво време Витоша не е за изпускане, скоростно изкачване на Черни връх и  бързане за РД на брат ми вчера вечерта. Излишно е да казвам, че опропастих храната и като количество, и като качество. За калориите направо не ми се говори. От днес ще се влиза в релси. Crossing Arms Отивам да си правя тренировката за понеделник и после тичането продължава по хилядите задачи, които трябва да свърша в почивния си ден. Crazy Crazy Crazy

# 58
  • София
  • Мнения: 333
Много благодаря за коментарите по снимките! Разбира се, аз много се радвам на промяната от юни 2017 до сега, просто очаквам повече от 80ДО. Целта ми е сваляне обиколките на бедрата ( сега са 52 см, а си мисля, че при 50 примерно ще е по-добре) и оформяне и повдигане на дупето, което като че ли става по малко.
Започвам да се чудя какво ще правя като свърши 80ДО, то почти не остана. Какви са вашите планове?

За днес отчитам ААА от фаза 3 - много бързо мина и не се затрудних особено. ААА от втора фаза ме ужасяваше - толкова много упражнения и толкова хаотично ми се струваше...това сега е песен !

# 59
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Привет, момичета!
... И някаква революция настъпила вкъщи - мъжът ми иска да бягаме заедно сутрин, защото изведнъж реши, че е в ужасна форма... Даже рече, че аз съм в пъти по-добра форма и вече го било срам да е мъж и да е по-неиздържлив Satisfied
Hug Amanda, това го бях пропуснала, но е страхотно! Предай му и моите поздрави! Hug
Днес си направих снимки СЛЕД за фаза 2 на 80ДО. Чувствам се разочарована, защото направо е трудно да кажа коя е преди и коя е след - съвсем няма разлики.
Вярно, че не спазвам особено режим с храненето, но пък и не съм качила кг.
След 2 месеца 6 дни в седмицата едночасови тренировки би следвало да има поне нещо....
Има, как да няма - ти си и по-силна и по-издръжлива! Но точно тези промени, които ти искаш да видиш се дължат на режимно хранене и всеки един фитнес професионалист се скъсва да повтаря, че всичко е "80% ядене и 20% тренировки", но хората масово се опитват да си скъсат дупетата от трениране за да постигнат нещо, което е почти невъзможно да се постигне само с трениране.

Аз съм доволна от моите резултати, ако бях спазвала режима и на 100% щях да съм още по доволна!
**************************************
На часовници и гривни не вярвам по въпроса за общ калориен разход, дори не го и гледам... гледам ориентировъчно да имам 400-600 кал/ден от спорт/движение, това е.
Но ОК, за статистиката според моя Полар среднодневният ми разход на калории усреднен по седмици е както следва:
1-ва (Януари) седмица на 2018 - 1928 кал/ден;
2-ра = 2187;
3-та = 2074;
4-та = 2123;
5-та (Февруари) = 2193;
6-та = 2104;
7-ма = 2148;
8-ма = 2307;
9-та = 2175;
10-та = 2108;
Горният среден дневен разход включва (от седмица 3 натататък) програмата 80ДО (40-60 мин силова или кардио тренировка) + 40-50 мин средно екстра кардио, понякога повече. Седмици 1 и 2 правех АЛО - 30 мин силова и 50-60 мин кардио/ден.
******************************************
Между другото не знам дали някой обърна внимание на интересната машина с която им правеха скановете за определяне на % телесни мазнини, Отъмн спомена, че били евтини тези тестове в Калифорния. Е, поразрових се, намерих и при мен, но не са толкова евтини  тук (двойни+ цени) и освен т.нар. DEXA SCANs предлагат и определяне на основната обмяна ((BMR)) само за 99 пари:
https://cenegenics-boston.com/resting-metabolic-rate-testing/
а това са опциите за определяне на маста, пардон мускулната ни маса:
https://cenegenics-boston.com/body-composition-dexa-scans/

Последна редакция: пн, 12 мар 2018, 15:45 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт