Жена провеси бебе от осмия етаж

  • 21 193
  • 223
  •   1
Отговори
# 210
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Виж, Петя, ти искаш 12-годишните да разсъждават като теб, зрялата лелка, или със сигурност като зрялото ти дете, защото няма начин да не е зряло, щом е твое. Е, да,  ама както писах, никой не знае какво може да измъти едно 12-годишно, ей тъй, както е зряло, изведнъж става безотговорно и жестоко по твоитее категории. Особено, ако е чуждото.. Бъркаш незрялост с безотговорност при 12-годишните, особено гго бъркаш с жестокост.

Това ме подсеща за случка с ужасен безкрай. Съседско момиче на 12 с 8-годишния си брат преминават през перилата на мостче срещу блока ни. За жалост братчето пада и то на главата си, няма и 5 метра. Решават да скрият случката от родителите. След година момчето  получава силни главоболия, не знам точната диагноза, но родителите бяха принудени да дават огромни суми за някакво лекарство от СССР. Горкият издъхна в ръцете на баща си няколко години след това.
Сестра му се срина и живее като сянка, майката почина от инфаркт, а бащата до ден-днешен го срещам по улиците пиян-залян...

12-годишни....хем са наивни, хем понякога постъпките им са фатални....вина- не знам...

# 211
  • Мнения: X
Аха,  значи или Майкъл Джексън е на 12, или момичето е на 40 (не зная МД на колко е бил тогава). Така ли, приравняваме акъла на едно 12-годишно към акъла на зрял мъж, който на всичко отгоре е и баща на детето си? Брей!
Майкъл Джексън е бил зрял мъж? Ето това е новина.

# 212
  • София
  • Мнения: 62 595
Последно?

# 213
  • Мнения: X
Последно, Майкъл Джексън беше пълен кукуригалник.

# 214
  • София
  • Мнения: 62 595
Последно Майкълл Джексън беше възрастен, зрял, пълнолетен мъж, родител. Ако него ще го оправдаваме или ще го слагаме редом с 12-годишно момиче, то нещо в преценката на слагащия ги на едно ниво не е наред.

# 215
  • Мнения: X
А, аз не бих сравнила зрелостта на Майкъл Джексън с тази на 12-годишно дете. На 2-годишно по му подхождаше.

# 216
  • София
  • Мнения: 12 006
12 годишното не е зряло, ама върастната индивидка - майка му с какъв акъл го оставя на 12 годишната му братовчедка - ??? Какво е нейното оправдание?

# 217
  • Мнения: 9 196
12 годишното не е зряло, ама върастната индивидка - майка му с какъв акъл го оставя на 12 годишната му братовчедка - ??? Какво е нейното оправдание?

Била е на мешаре, на пазар за булки, за ракия, да открадне нещо, да проси, да пуши пред блока и изобщо да си живее живота, без чавето да и пречи.

Официалната версия на такива, в 99% от случаите е - Бях за хляб! Rage

# 218
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Е тя това и каза - отишла е до магазина за малко.

# 219
  • Мнения: 9 196
Е тя това и каза - отишла е до магазина за малко.

Разбира се, че това ще каже. Каквото и да става - те са за хляб. А стане ли въпрос за пари - нямат пари за хляб и от 3 дена не са яли нищо. Толкова са елементарни, че няма на къде ...

# 220
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 725
Така е. Семейството обаче нямаше цигански черти, такива едни светли и русоляви. Което не променя манталитета им де.

# 221
  • София
  • Мнения: 7 673
Може наистина да е отишла до магазина жената.
Принципно, не би трябвало да е проблем да се остави бебе на 12-годишно за малко.

# 222
  • Мнения: 2 837
Виж, Петя, ти искаш 12-годишните да разсъждават като теб, зрялата лелка, или със сигурност като зрялото ти дете, защото няма начин да не е зряло, щом е твое. Е, да,  ама както писах, никой не знае какво може да измъти едно 12-годишно, ей тъй, както е зряло, изведнъж става безотговорно и жестоко по твоитее категории. Особено, ако е чуждото.. Бъркаш незрялост с безотговорност при 12-годишните, особено гго бъркаш с жестокост.

Това ме подсеща за случка с ужасен безкрай. Съседско момиче на 12 с 8-годишния си брат преминават през перилата на мостче срещу блока ни. За жалост братчето пада и то на главата си, няма и 5 метра. Решават да скрият случката от родителите. След година момчето  получава силни главоболия, не знам точната диагноза, но родителите бяха принудени да дават огромни суми за някакво лекарство от СССР. Горкият издъхна в ръцете на баща си няколко години след това.
Сестра му се срина и живее като сянка, майката почина от инфаркт, а бащата до ден-днешен го срещам по улиците пиян-залян...

12-годишни....хем са наивни, хем понякога постъпките им са фатални....вина- не знам...
Така е. Аз самата съм правила на тази възраст безкрайно рисковани неща - вярно, със себе си, но сега като се сетя, ми става лошо.
П. П. Синът ми е на 11. Не е по-незрял от връстниците си, но на моменти ме изумява с липсата на адекватна преценка на ситуацията. Дете е.

# 223
  • София
  • Мнения: 19 360
Нямам дете, мои близки имат деца и никое не е толкова отворено - да прави каквото си пожелае, когато му скимне. Нито пък аз съм била такава като малка - правила съм бели, но не съм бъркала в контакта и не съм палила пердетата.
Запали най-дебелата свещ да не родиш такова дете. С някои черти на характера се раждаш и това е.
А не е работа на детето да мисли за брат/сестра си, особено ако са с малка разлика - те са просто компания и другарчета в игрите. Битките между братя и сестри са всеизвестни

Общи условия

Активация на акаунт