Най-абсурдните случаи на мъжко/ женско поведение, с които сте се сблъсквали...

  • 15 270
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
 ooooh! Историята на мой близък роднина  Confused запозна се с една мацка, която имаше дете с баща неизвестен. Още на първия месец тя му сервира новината, че е бременна, той като истински мъж й предлага брак. Направиха сватба, той записа детето й на свое има.
Обажда се на родителите си, които са на другия край на България, че детето му се е родило преждевременно, в началото на 7-ми месец, но е добре, да не се притесняват. Те веднага звънят в болницата, от там им казват, че имат такава родилка, но детето не е недоносено, ами си е напълно нормално родено и е 3.500 кг.  Twisted Evil реално няма как да е негово, защото не са се познавали при зачеването му  Twisted Evil
Започва натиск от страна на родителите му за развод, но той не се съгласява, остава с нея и двете Й деца.
След това тя ражда още едно, евентуално негово  newsm78

После започват скандали (те живееха в една къща с нейните родители), проблеми, натиск и т.н., докато го изгониха, гол като пушка, без 1 стотинка в джоба си, защото работеше в тяхната фирма, когато отиде там имаше кола, но естествено го накараха да я продаде и да купят друга, на името на фирмата, накрая го накараха да се откаже от децата ...

Това е, последното, което знам е, че въпросната жена е родила още едно, четвърто, пак с баща неизвестен ...

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
[Разкажи ми на ЛС, а аз обещавам да запазя лекарска и професионална конфиденциалност. bowuu
Ааа, бива ли така - авторката на темата в неведение Crossing Arms. Къде ги дават тия работи? Laughing
Майтапа настрана, на фона на всичко, което се случва около нас, добре е все пак, че запазваме поне чувството си за хумор, иначе...

Nadia79, ако не беше споменала възрастта на участниците в историята и някои други подробности, щях да си помисля, че говорим за един и същи човек Rolling Eyes. Чак с четири жени постоянна връзка да поддържаш Crazy, ашколсун... Всъщност какво ли се учудвам и аз.

Продължавайте да пишете. Не е от най-веселите теми, но може да се окаже полезна за доста хора.

# 17
  • Мнения: 714
В един момент се разбира, че той е женен с дете на 10 годинки, има си друга сериозна любовница от която има дете на 1,5годинки и й е купил апартамент по случая да имат къде да живеят.

си остана с него - работи в негова фирма, той й дава пари, кола - осигурява й добър живот.


Не разбирам как може да работи при него и да не знае, че е женен!
По-скоро се е правела , че не знае, за да няма упреци от близки.  Thinking


Аз правех като последната девойка на Фабио. Беше ми писнало разни хора да си мислят, че щом са ме завели на ресторант съм длъжна да си легна с тях. Затова винаги си плащах сметката и се чувствах неангажирана.

Ми то си зависи и от хората, с които излизаш  Wink, ако те си мислят, че с една вечеря "заплащат" нещо си там... не говори добре за тях (не дай си боже с едно кафенце  Wink и за отношението ти към теб.
Аз считам, че все още има хора, които те канят заради жеста да те почерпят и заради удоволствието да бъдеш техен гост. (правя го и аз, нищо, че съм жена, понякога плащам всичко аз, само защото за мен е било удоволствие да поканя съответния господин/госпожа/госпожица на вечеря/кафе/кино и и.н. или поводът е бил такъв, че за мен е било задължително да почерпя, някаква добра сделка, оферта за работа и т.н.).Не считам, че точно тези хора трябва да почустват жеста си опорочен и излишен, само защото някой има друго разбиране на нещата.
За конкретния случай, тоест Фабио, го познавам прекалено добре, за да помисля, че го прави, за да си "купи" секс.
Ако зачекнем тая тема, можем да изпишем много.

Само да добавя, че въпросната приятелка на Фабио, която настоява да плати половината от бензина на неговата кола, (като засича километража на хартия) по същия начин настоява за стойността на половината от изразходвания бензин на нейната кола, ако излизат с нейната кола.  
Аз все пак си мисля че не е зле човек да е мааалко по-ларж в живота от въпросната приятелка .... дето няма да обеднее с 2,50 евро за бензин. Аз го бях побъркала Фабио да го бъзикам, викам му, абе пич, освен бензина .... ами за маслото на колата, износването на гумите, амортизация....? Искаш ли и? А тя плаща ли ги за твойта кола?? В баланса после как го отразявате? Ти след вчерашната среща с нея на плюс ли си или на минус?  Crazy  Crazy  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 576
Не разбирам как може да работи при него и да не знае, че е женен!
По-скоро се е правела , че не знае, за да няма упреци от близки.  Thinking

По какво да разбере??
Около нея колегите й са знаели, обаче никой нито дума т.к той е шефа.
Той дори вкъщи си я е водел, явно когато жена му е била в командировки, а той също често е отсъствал "по работа" т.к е човек от сенчестия бизнес и тази работа и по нощите се върши.

Аз й вярвам, че не е подозирала дори, т.к сме близки приятелки веднага би ми споделила щом научи за подобно нещо, с нея всичко си казваме.

# 19
  • Мнения: 5 370
Офф топик-за СТРАМЕЛ.
Мацка, ама само ако знаеш за кого си мислех, че ти е гадже, чак мЪй срам ся като си помисля.
Още се хиля, като се сетя, ама така прилича на него от тези снимки. Joy hahaha

# 20
  • Мнения: 1 150

Ха, аз тази история с 2-те любовници и съпругата я знам  Party
Колко бил малък света Whistling

# 21
  • Мнения: 4 965
Охоооо, аз също имам такива познати - двама.
Първият - приятел на мои приятели - женен с 2 деца. Оказа се, че години наред е имал връзка с жена на годините на майка му почти - с големи деца и с внуци. Няколко пъти се разделяше с жена си, отиваше при любовницата, после пак се прибираше и така (и двете знаеха една за друга, дори бяха комшийки). Накрая седнаха и се разбраха тримата. Сега живеят всички заедно - той, жена му, двете му деца, любовницата, нейната голяма дъщеря (зетят работи в чужбина) и внучето й. #Crazy
Другият познат винаги е бил по тънката част. Когато се сгоди имаше и 2 любовници (2-те с еднакви имена, за да не ги бърка) и ходи с тях няколко месеца. След сватбата твърдеше, че е скъсал с тях, но не знам. Любовниците знаеха една за друга, а съпругата му нямам представа дали е знаела. Интересното е, че той не изпитваше никакъв срам от познатите си и не криеше мацките.
Странни са ми подобни отношения и най-вече съгласието на участниците в тях. ooooh!

# 22
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ха, аз тази история с 2-те любовници и съпругата я знам  Party
Колко бил малък света Whistling
Ха така  Crazy
СрътчатуФка и Акулката, заповядайте на лични да обменим нЕкои мисли, моля  bowuu

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Ако става дума за любовни триъгълници, четириъгълници и прочие... Embarassed мога да споделя доста лични преживявания, аме ме е срам, да не говорим, че за мен някои не са абсурди ситуации, но за хората тук може да са.

С бившия ми мъж сме разделени, но живеем още заедно, защото не съм си довършила апартамента. Та вчера ходихме заедно на кино/той ме покани/ и си споделяхме - той на мен за неговото гадже, аз на него за моето. Даже някои съвет му дадох, защото той много нерешителен във връзката си. Ситуацията за мен е нормална, въпреки че много жени не биха я приели за такава...

Истински абсурдна ситуация:
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked

# 24
  • Мнения: 2 556
За приятелите ще си трая, защото съм голям карък, но за един бивш колега нямам угризения да разкажа. Значи човека беше към 45 год., с нищо неотличаващ се скромен екземпляр. Женен, с жена си имат 2 деца. В един момент човека доведе във фирмата да работи приятелка на дъщеря му - младо маце на няма и 20 години. И се почнаха едни старчески свалки - яко  Twisted Evil Забягваха, все ги нямаше двамата в офиса. Жена му звъни, ядосва се къде е мъжа й, цирк. Целия офис седи и се чуди ще стане ли работата или не. Стана. На едно парти пред 100 човека хората се убиха да се натискат и пощипват за радост на околните. Обаче малко след това момичето се оказа и бременно. Шефът на фирмата, като човек, не искащ усложнения, намекнал, че не могат и двамата да продължат да работят там и момичето се принуди да напусне след раждането. Последно научих, че жената на колегата ми теглила една майна на всичко и избягала да работи в чужбина. Сега у тях живеели той с новата девойка, тяхното бебе, детето му от жена му и голямата му дъщеря заедно с гаджето си, което е брат на младата майка.  Crazy Официалната му съпруга се обаждала периодично със заплахи да дойде и да развали семейната идилия, но засега това още не се е случило...

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Истински абсурдна ситуация:
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked
Shocked Това наистина ме уби.

# 26
  • Мнения: 2 556
Isa, и мен това с табуретката ме тръшна яко! Търкам си очите и не вярвам  #Crazy

# 27
  • Мнения: 5 370
Isa, и мен това с табуретката ме тръшна яко! Търкам си очите и не вярвам  #Crazy
Ама то наистина твоите истории са още ПО и от сценарий за латиносериал.
Какви ли да очаквам след още 7-8 години и аз!!!! ooooh! ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Какво да ви кажа момичета - с очите си съм го виждала...

Просто реших да разкажа нещо извън контекста на изневерите. Иначе за въпросното 'семейство' имам и такива истории. Например: Въпросният мъж пие с приятел в кухнята и му разказва за безбройните си изневери, а жена му 'спи' в спалнята и всъщност слуша. След време в разговор тя му казва, че не е спала, а слушала и той само се изхили и каза: " Аааааа ти за това ли ме се цупи на другия ден."  #Crazy 

# 29
  • Мнения: 2 556
Ще продължа с истории за далечни познати - не са толкова интересни, но все пак са по темата. Значи моя приятелка решава да провери дали младежа, с когото излиза, й е предан и верен.  Twisted Evil За целта нейна приятелка, която той не познава, му се обажда мазно по телефона и му казва, че го е видяла в еди кое си кафе, че много го е харесала и взела телефона му от някакъв общ познат, но не й е удобно да каже кой е той. Самата тя се представя като млада девойка студентка, която иска само "да пият кафе и да се опознаят". Младежа захапал кукичката до дъно и 2 пъти отказва в последния момент срещи на офоциалното си гадже, защото новата обожателка му прави уговорки за същия ден и час. естествено, тя все не успява да дойде на срещите, защото нещо изксача в последния момент. Нещата набират скорост и в един момент се стига и до заветната среща, която за късмет наистина се нажежила до червено. Идеята била на срещата да цъфнат двете и да му се изсмеят в лицето. Но моята позната се разболяла и го оставила насаме с приятелката си, която да вземе наистина да се метне на врата му  Thinking После казала на официалната, че не бил струвал и 5 пари, много бил смотан, веднага й се метнал и т.н. Разкритието, че и тя му се е метнала не по-малко станало, когато цялата работа се разкрила и пред младежа. Накрая тримата седнали, яли, пили и се веселили, обсъждайки случката. После се разделили и сега никой с никой вече не се вижда и чува... Е, поне няма разбити семейства, нали  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт