Всичко за всички марки гел лакове 17

  • 66 692
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 426
О, аз определено не искам да споря. По-скоро съм отворена да обменяме мнения.
Така че ще си поръчам такава течност, да видя каква е разликата Simple Smile

# 31
  • Мнения: 54
Здравейте момичета. Отдавна не съм се включвала, но днес успях да изчета старата тема. Невероятни красоти видях също! Имам едно въпросче, днес съм решила да си правя френски маникюр, нещо такова , но нямам подходящ цвят, който да нанеса между основата и топа. Та въпросът ми е мога ли направо върху основата да нанеса топа?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Можеш разбира се  Laughing. Редовно си правя въпросния гол френски по простата причина,че все не мога да нацеля читава основа,която да ми хареса  Laughing или са кюлотено розови или кафенеят-шантава работа.

# 33
  • Мнения: 2 179
Попаднах на приличен цвят за основа за френски 

https://m.aliexpress.com/item/32802086313.html?trace=wwwdetail2m … bject=32802086313
На последния маникюр съм с него на един слой и ми допада , виждала съм го на два - също е добре .

# 34
  • Мнения: 13 929
Когато искам дълго време да не пипам ноктите слагам само база и топ 😀

# 35
  • Мнения: 3 191
Амини - започвам и аз да се замислям за камуфлажна база, само заради цвета....

# 36
  • Мнения: 13 929
Фокси, ноктите ти бяха супер и без лака отгоре. Не може ли да стоят така?

# 37
  • Мнения: 3 191
Амини - сигурно може, никога не съм пробвала. Всъщност , в конкретния случай ме дразнеше, че нямам нормален камуфлажен гел, който да прикрие разликата от към кутикулите, защото с полигела на Веналиса и формите не може да се застъпи добре и всъщност се получават едни 2-3 мм без камуфлаж, което май не ми харесва.

# 38
  • Мнения: 5 892
С формите се получава тънък слой гел и затова не ти покрива. Защо не пробваш като ги махнеш да разстелиш още един пласт гел?

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 2 057
Всъщност тези dual forms еднократни ли са?

# 40
  • Мнения: 3 191
Съни - не са еднократни. Могат да се ползват доста време, поне според мен де...

Ками - намествам формата с камуфлажния гел на 2-3 мм от кутикулата и затова така се получава.  Не се справям с разстилането на полигела с четка. С четката мога да работя само обикновените гелове, а от тях имам само прозрачен. Може би ще поръчам един нормален изграждащ камуфлаж на Кани за целта. Ако сложа полигела с формата близо до кожите рускувам да не мога да запиля добре образувалият се ръб и да омажа, което ще доведе до бързо надигане там.

# 41
  • Мнения: 5 892
Ясно, а стават ли здрави? Много момичета се оплакват от отлепяне и чупене...

# 42
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Може ли някой с думи прости, да ми каже какво е това? Рисунки, лепенки, декорациии? Или всичко заедно?

# 43
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Дани, благодаря за новата тема! bouquet Hug
На мен всичките ми неща за печатане са на борн прити- имам 2 шаблона, силиконов печат и техни лакове за печатане/2/. Доволна съм, ползвам тиксо да чистя печата, шаблона го чистя с лакочистител и го подсушавам леко, пробвам 2-3 пъти докато видя, че хубаво се е отпечатало върху печата/ако не минавам с тиксото/, бърша шаблона и пак и като стане хубаво върху печата- отпечатвам върху нокътя. Така се зарибих, че всеки път си правя печат на палците на перикюра на краката. Party Голям кеф ми дават тея печати. Crazy

# 44
  • Мнения: 5 892
Може ли някой с думи прости, да ми каже какво е това? Рисунки, лепенки, декорациии? Или всичко заедно?


3д цветя от акрил или пластелин

Общи условия

Активация на акаунт