Звездни компромати- 356 част

  • 98 110
  • 743
  •   1
Отговори
# 1
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Понеже вчера беше денят на Св. Патрик, започвам с ирландец на ревю на Бърбъри- Донал Глийсън
Скрит текст:




# 2
  • Мнения: 3 677
 Благодаря    Heart Eyes  и за темата и за Ирландеца.
  На моя приятелка дъщеря и, тийнка, ще идва у нас специално за да ходи на концерт на Стайлс. И май и аз ще трябва да ходя с  нея, майка и не може да дойде, а няма как да оставим детето само там....
 То това май е за темата "да се оплачем", но и тук вместо запис става..Нали сте дружки.

# 3
  • Мнения: 38 945
Благодаря за темата. Рижкото не е мой тип.

# 4
# 5
  • Мнения: 14 973
И мой тип не са ирландците, макар да не мога да обобщя така на едро.

# 6
  • Мнения: 12 473
Марая тук изглежда много добре.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 23 028
Като се замисля, май няма нито един стрейт от One Direction. Хари и онзи другия от групата, как му беше името не мога да се сетя, направо си бяха романтика отвсякъде. И на тоя дето не се сещам за името му даже му набутаха една мома, която уж роди от него. Голям смях, но хората не са глупави.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 683
Кейт Мос с новия си приятел (някакъв немски аристократ)

Като стана дума за Бен Афлек - бившата му съпруга изглежда отслабнала и разхубавена напоследък:
ето тук, 2, 3, 4

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 9 683
Като се замисля, май няма нито един стрейт от One Direction. Хари и онзи другия от групата, как му беше името не мога да се сетя, направо си бяха романтика отвсякъде. И на тоя дето не се сещам за името му даже му набутаха една мома, която уж роди от него. Голям смях, но хората не са глупави.

За Лиъм ли става дума? От него роди Черил, която ще ми е малко странно как някой ще успее да й набута нещо, тя е много популярна в Англия и доста добре печели. Беше съпруга на Ашли Кол.

# 11
  • До морето
  • Мнения: 6 981
Учудващо и на мен напоследък ми харесва госпожа Екс-Афлекова. Не знам защо, но нещо в усмивката й, в горната й устна ме дразни. Но откакто го остави онзи алкохолизиран комарджия (когото всъщност много харесвам), направо разцъфна!

# 12
  • Мнения: 17 546
Ема Бънтън в Gino D’Acampo’s Restaurant
Скрит текст:
Али Лартър
Скрит текст:
Ева Херцигова for Vogue Magazine Poland, April 2018
Скрит текст:
Чарлийз Терон
Скрит текст:
Ариана Гранде for Rebook Spring/Summer Campaign 2018
Скрит текст:
Белла Хадид Dior Addict Lip Lacquer Plump Campaign 2018
Скрит текст:
Анджелина Джоли за Mon Guerlain 2018
Скрит текст:
Рейчъл Билсън
Скрит текст:
Катриона Балфе
Скрит текст:
Тамара Екълстоун
Скрит текст:
Дженифър Лопез
Скрит текст:
Скарлет Йохансон - Avengers: Infinity War
Скрит текст:
Парис Джексън
Скрит текст:

Мерси за темата! Flowers Hibiscus

# 13
  • София
  • Мнения: 1 101
Кейт Мос с новия си приятел (някакъв немски аристократ)

Като стана дума за Бен Афлек - бившата му съпруга изглежда отслабнала и разхубавена напоследък:
ето тук, 2, 3, 4


Бен Афлек оизглежда ужасно Disappointed

# 14
  • Мнения: 419
Като се замисля, май няма нито един стрейт от One Direction. Хари и онзи другия от групата, как му беше името не мога да се сетя, направо си бяха романтика отвсякъде. И на тоя дето не се сещам за името му даже му набутаха една мома, която уж роди от него. Голям смях, но хората не са глупави.

За Лиъм ли става дума? От него роди Черил, която ще ми е малко странно как някой ще успее да й набута нещо, тя е много популярна в Англия и доста добре печели. Беше съпруга на Ашли Кол.
Не е Лиъм,а Луи Томлинсън.

Общи условия

Активация на акаунт