Сполучливи имитации на маркови парфюми - 22

  • 131 227
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
На мен по-скоро Incanto shine и Incanto Dreams на С. Ферагамо ми звучат като цитрусови. Във втория сякаш имаше лека сладост. Правилно са предложили и Ескадите.

# 61
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Kalinka Malinka_542948,
В отговор на всичко написано за Скандал,
ще отговоря следното -
определящо е това,дали всъщност на теб ти допада и харесва.
Хора различни ,вкусове разни.На едни им харесва,на други не,а трети са безразлични.
Затова  ти си тествай ,пробвай и слушай единствено себе си.

Последна редакция: вт, 27 мар 2018, 17:28 от sesksta

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Тази вечер тествах в оригинал She wood и  определено версията на Заг в мнооооого добра. Ходих до Ивис за Brit Rhytm, но го нямаше и за да не съм капо помолих да ми пръснат. 100 мл струваше 100 лв, а имаха и комплект от 30 мл с лосион и душ гел за 52,60 лв. Много ми харесва този аромат и ще трябва скоро да се сдобия с него. Но аз не усещам виолетки от пакетче, а са зелени и прашни в същото време. Точно онзи ден говорихме с една дама за него и ми сподели, че постоянно я питали с какъв парфюм е като се напръска. А с Шанел не се е случвало напр.
Точно до него стоеше това Фере http://www.parfimo.bg/gianfranco-ferre-in-the-mood-for-love
и на др. китка ми пръснаха от него. Ужасно ми напомня на нещо, обаче не можах да се сетя. След 20 мин душене ми светна лампичката. Този парфюм на Avon с малка разлика, че в него няма дървесни нотки. И двата имат лек унисекс уклон.
https://www.fragrantica.com/perfume/Avon/Expressions-by-Reese-Wi … egrets-11723.html

Жалко, че стана доста слаб в момента. Воала, ето и на още кой ми напомня - In whitе на Х. Дел Позо. Имат и различни нотки, но за мен са един типаж.
https://www.fragrantica.com/perfume/Jesus-Del-Pozo/Jesus-Del-Poz … n-White-1449.html

А да, да помоля и ако някой познава Brit rhytm да сподели нещо, че само по пирамидата гадая в момента.
https://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/Burberry-Brit-Rhyth … -Women-22839.html

В Лили имаха само Beat и London. Confused

# 63
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Скрит текст:
Ако не беше в Пловдив, щях да реша, че си една моя колежка. Като близначки пишете.
Да не си била по едни семинари?


The Catcher in the Rye  Hug

Laughing Ами по семинари ходя - и по "едни+ - също  Hug А колежката ти може да пише в моя сайт на такива теми  Wink


bashtatko, благодаря за линковете за флакончетата  bouquet


Иначе днес си закупих от Заг:  379/ AURA ; 313/UN JARDIN SUR LE TOIT  и 369/GOOD GIRL .
Mon Guerlain не ме вдъхнови, за Twilly d'Hermеs се колебая...

И пак да попитам  Embarassed - къде в Пловдив продават "Рефан" в по-малки от 30 мл разфасовки  newsm78.
Апропо в "Гранд" и на "Капитан Райчо" нямат La Petite Robe Noir  Cry - вероятно е много вървежен  Laughing Прицелих се в Scandal и в Si  #2gunfire  Май  ще се прежаля за по 30 мл.

Ароматна и уютна вечер!  Two Hearts

Едит: Gucci Bloom на коя фирма е най-близък до оригинала? Благодаря!

Последна редакция: вт, 27 мар 2018, 21:56 от Lenny_Pld (With love)

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Всички имитации на Блуум са супер приближени и на Рефан и на Заг и на Парфен.Лично аз предпочитам тази на Парфен,която при мен е  и най-трайна.Разкошен парфюм по всички показатели,много любим.Purple Heart Тук в моя комплекс в едно магазинче има парфюми на Сан Сиро,тези дни ще намина да ги тествам и ако нещо си заслужава ще споделя.

Последна редакция: вт, 27 мар 2018, 22:15 от Bright Crystal

# 65
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Bright Crystal, благодаря  bouquet

Нищо не съм купувала на Parfen, ще се разходя до МОЛ Пловдив, защото само там знам, че има магазин. А в сайта на Parfen няма посочен никакъв обект в Пловдив Shocked

А дали ще ме изненадате приятно и за Parfait de Rôses Lancome  Heart Eyes


# 66
  • Мнения: 2 000
Момичета, видях в списъка със сполучливи реплики,че има на Парфен Ботега Венета и Монтал Роузес  еликсир,но не намирам в листа на Парфен номерата им. Някой знае ли ги?Много са ми любопитни Ill

# 67
  • София
  • Мнения: 4 448
Ето ги:

883   Bottega Veneta   Bottega Veneta
891   Roses Elixir   Montale

# 68
  • Габрово
  • Мнения: 1 017
Lenny_Pld (With love).
Bloom също много го харесвам като аромат ,а и е подходящ сега за пролетта.
Имам го и на Парфен/тъй като излезе първо при тях/,и на Рефан.
На мен  във версия на Рефан ми допада повече.

# 69
  • Мнения: 2 000
Да споделя за Идили на Герлен- версия на Парфен.  Не ми харесва. Подведох се по блотера,хареса ми  100 мл, като се напръсках коренна разлика,не усещам свежия люляк, който основно харесвам в Идили. На дрехи ми мирише на Имератрицата на Долче и Габана, дори се върнах да кажа на момичето ,че ми е наляла Императрицата ( срам голям Laughing )

ПП.След като изветря не ми прилича вече толкова на Инператрицата,но не ми прилича и на Идили Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 мар 2018, 15:54 от Ре

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 7

И пак да попитам  Embarassed - къде в Пловдив продават "Рефан" в по-малки от 30 мл разфасовки 

В Тракия, във Форум, на първия етаж, има една сергийка, където продават Рефан в едни тъмносини шишенца, мисля че са по 10 млл. Едното излиза към 3,50-4,00 лв ако не се лъжа. (Уточнявам, че на същия този етаж има и магазинче на Рефан, но там са само шишенца от 30 и 50 млл.).

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Parfait de Rôses Lancome for women and men на този етап поне няма имитация. Simple Smile Да,Идилията и за мен не могат да я направят и версията на Заг е пълна скръб и супер нетрайна.

# 72
  • Мнения: 2 000
Parfait de Rôses Lancome for women and men на този етап поне няма имитация. Simple Smile Да,Идилията и за мен не могат да я направят и версията на Заг е пълна скръб и супер нетрайна.

Видях я в списъка на стр.1 със сполучливи реплики и се подведох доста! За мен няма място там Simple Smile))

# 73
  • Universe
  • Мнения: 1 556


sesksta, Choveka, Bright Crystal, благодаря ви bouquet

 txtloves

# 74
  • Мнения: 94
На one million  има ли добра имитация ? Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт