До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 89 747
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 6 134
Плюс един за Добрев.

# 706
  • Мнения: X
За гинеколог бих препоръчала Матей Попов в Поморие, но е голямо и изнервящо чакане при него и си струва само за нещо сериозно. За операции обаче прави само отворени, не работи лапаро.  При Добрев съм ходила за второ мнение, ами не се оказа това, което ми каза.

# 707
  • Мнения: 4 087
За лапаро и всичко що е рязане-Недялков.

# 708
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Защо не отидеш в София , ако си здравно осигурена операцията няма да е скъпа.

# 709
  • Мнения: 4 943
Момичета, някой има ли телефон на д-р Татарова и в коя болница точно работи? В интерент има разнопосочна информация. Става дума за установяване на бременност. Ако можете препоръчайте ми и някой друг гинеколог, но да е жена.
Благодаря!

# 710
  • Мнения: 194
Момичета, някой има ли телефон на д-р Татарова и в коя болница точно работи? В интерент има разнопосочна информация. Става дума за установяване на бременност. Ако можете препоръчайте ми и някой друг гинеколог, но да е жена.
Благодаря!
За установяване на бременност най- добре отидете в частния и кабинет в Зорница в клиниката на Калчева. Там работи с добра апаратура, а това е телефонът за запазване на час- 0885 88 05 05.
Иначе с направления преглежда в Лайф хоспитал, но там ехографът е много стар и нищо не се вижда.

# 711
  • Мнения: 4 943
Момичета, някой има ли телефон на д-р Татарова и в коя болница точно работи? В интерент има разнопосочна информация. Става дума за установяване на бременност. Ако можете препоръчайте ми и някой друг гинеколог, но да е жена.
Благодаря!
За установяване на бременност най- добре отидете в частния и кабинет в Зорница в клиниката на Калчева. Там работи с добра апаратура, а това е телефонът за запазване на час- 0885 88 05 05.
Иначе с направления преглежда в Лайф хоспитал, но там ехографът е много стар и нищо не се вижда.
Благодаря, а знаете ли колко струва прегледа?

# 712
  • Мнения: 194
Момичета, някой има ли телефон на д-р Татарова и в коя болница точно работи? В интерент има разнопосочна информация. Става дума за установяване на бременност. Ако можете препоръчайте ми и някой друг гинеколог, но да е жена.
Благодаря!
За установяване на бременност най- добре отидете в частния и кабинет в Зорница в клиниката на Калчева. Там работи с добра апаратура, а това е телефонът за запазване на час- 0885 88 05 05.
Иначе с направления преглежда в Лайф хоспитал, но там ехографът е много стар и нищо не се вижда.
Благодаря, а знаете ли колко струва прегледа?
Около 40лв

# 713
  • Мнения: 4 943
Дали можете да ми препоръчате друг гинеколог освен Татарова и Мануелян? Ще съм ви много благодарна.

# 714
  • Мнения: 2 883
Имам 2 познати мами, раждали при д-р Лазарова (Окръжна) и са доволни.
За други се сещам за д-р Ризова, която също изражда, д-р Гавазова за прегледи.
Ако е само за установяване по-добре отиди на частно, защото ехографите са по-добри. След това ако си паснете с д-р ще продължиш с направление.
Аз не съм сигурна, дали ЛЛ дава направление за установяване на бременност. А записването на ЖК става след поне 10г.с

# 715
  • Мнения: 5 128
Бих препоръчала д-р Димитров, приема в Транспортна болница.

# 716
  • Мнения: 2 883
До колкото разбрах съфорумката предпочита АГ да е жена

# 717
  • Мнения: 4 087
Ризова в никакъв случай. По-добре Илиева, военна

# 718
  • Мнения: 4 001
И аз подкрепям Чери Ризова не !Илиева е страхотна водеше ми профилактиката,тя ми установи и бременността много сговорчива и адекватна..

# 719
  • Мнения: 1 700
Каква е тази Илиева, къде преглежда?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт