Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 3

  • 62 067
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 838
Според мен е склонна да се подчинява единствено на този от който зависи по някакъв начин, а в случая на шеф Ангелов. Тя е с изключително голямо его и се мисли за най-добрата навсякъде. В отбора на сините не е имала възможност да покаже истински злобата си.

# 691
  • София
  • Мнения: 62 595
тя няма и да я покаже там, защото оставам с впечатление, естествено ако показват реални неща, че има едно такова отношение - мъжете са авторитет, а жените са кокошки. Накрая всеки си намира мястото в реалния живот.

# 692
  • Другата България
  • Мнения: 37 625
Според мен е склонна да се подчинява единствено на този от който зависи по някакъв начин, а в случая на шеф Ангелов. Тя е с изключително голямо его и се мисли за най-добрата навсякъде. В отбора на сините не е имала възможност да покаже истински злобата си.
Нещо такова мисля и аз. Не знам има ли опция да я оставят за постоянно при сините както направиха с Иван - не съм гледала в четвъртък, но ако има, наистина ще е добре да се случи, за да се види, че проблемът на жените идва от нея всъщност. Дано нещо такова стане, ще е интересно малко раздвижване, а и сините като численост вече са много малко в  сравнение с червените.
Филип също има голямо его според мен, но то някак е подплатено с готвене и умения, които и Ангелов му признава. Така характерът остава на заден план и не е толкова дразнещ. Аз го харесвам Филип повече от един Марко например.
Благодаря ви за отговорите за заплащането, наистина ако са толкова парите, някак не си заслужава да имаш дебелашко държание в ефир и да си показваш всички негативи.

# 693
  • Мнения: 13 377
Нина ми е типичния кариерист без особени умения облечен в просташка опаковка. Сълзите не са естествени според мен, като почне да не й изнася и ги пуска в действие. Минава често, ако беше млада неопитна и добър външен вид, но при нея буди повече неловкост и отвращение в тези, които трябва да я гледат или да са около нея и това с истеричните й агресивни изблици , как да симпатизираш.
Няма да се впише в отбора на сините- един път положи усилия да блесне, втория път се скри.
Няма да и минат номерата, това са млади сравнително мъже, пък тя сред тях седи като лелка, няма нито знания, нито нещо лидерско в нея да се наложи, по груб език предполагам повечето може да ги сложи в задния си джоб, но то не е достатъчно.

# 694
  • Другата България
  • Мнения: 37 625
Тя и при червените не се вписа за толкова време.....

# 695
  • София
  • Мнения: 20 172
Такива хора трудно се вписват в коя да е нормална среда.  Tired

# 696
  • Мнения: 2 045
Гледам на пресекулки последния епизод:

1- ви опит за простите спагети на Ернестина - имала представление/що ши ми идеш чесънче тогаз уе/
и чакала дълго, била гладна и бля бля бля/ - Станимир не знае как се правят/търси помощ/ изпращат Филип да помага- той знае всичко.

2- ри опит- Дани ги опита и изплю "без сол шеф", Филип каза- аз ги правих шеф  Thinking
3- опит ...

Агли олио, але олио, альо ольо  го чух във всякакви варианти от баш шеф Ангелов...

# 697
  • София
  • Мнения: 62 595
Стигнах до извода, че раздразнението ми е от "гостите" - те са ми най-излишното нещо в този формат. Сигурно пиарите им са направили договор с формата, белким им се поизтупат прахоляците от овехтелите образи.

# 698
  • Мнения: 78
Как виждате финалната шесторка. Кой ви се иска да остане?

# 699
  • Другата България
  • Мнения: 37 625
На мен ми се иска Гичка, Светлана, Габриела, Иван, Филип и може би Мартин да са финална шестица.

# 700
  • Мнения: 2 527
Иска ми се от жените Габриела, Светла и Светлана да останат до финалната шестица. От мъжете може би Филип, Иван и Мартин (?).

# 701
  • София
  • Мнения: 20 172
Иска ми се от жените Габриела, Светла и Светлана да останат до финалната шестица. От мъжете може би Филип, Иван и Мартин (?).
И на мен тези са ми фаворитите за финала.  Peace Съжалявам само, че Дани се оказа такова леке като характер, иначе при равни други условия, би трябвало той да е в шестицата на мястото на Мартин.

# 702
  • Мнения: 1 726
Здравейте, забелязахте ли как се прави чипсът от козунак? Благодаря предварително!

# 703
  • Мнения: 78
Здравейте, забелязахте ли как се прави чипсът от козунак? Благодаря предварително!
“Чипс“ от тестени изделия - обща рецепта.
Нарязваш хляб, козунак, погача, кекс, кифла... каквото се сетиш на много тънки резени и си оформяш триъгълници, колелца, квадратчета - пак каквото се сетиш. Към малко царевично брашно добавяш пармезан, риган, чубрица, червен пипер, захар, лимонова кора или кора от какъвто и да било цитрус. Комбинацията е произволна и можеш да комбинираш сладко-солено, сладко-горчиво, сладко-кисело, сладко-кисело-солено-горчиво. Вариациите са толкова, колкото ти е въображението. Основно правило -загряваш фурната на 190°С или 175°С ако е на вентилатор, като се пече на среден рафт. И още един малък трик - заедно с фурната загряваш и празната тава, в която ще печеш, покрита с хартия. Успех и сподели резултатите. Не е сложно, а е ефектно😊

П.П. От промото, според мен, понеделнишки ще излети червена участничка. Обикновено  досега, когато крясъците са към единия цвят, гори другият. Интрото мачкаше сините, значи да заложим на червено 😊

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 18:07 от Христина Йорданова

# 704
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Рецептите от Hell's Kitchen България: Стек Тартар със зеленчуци темпура и Понзу сос

https://www.edna.bg/zdravoslovno/receptite-ot-hells-kitchen-bylg … ponzu-sos-4652762

Общи условия

Активация на акаунт