Хайде на театър 4

  • 96 884
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 044
Купихме си билети за " СЕДЕМ ДНИ ОТ ЖИВОТА НА СИМОН ЛАБРОС" в 199. За тази неделя. МП си я избра постановката, та да видим Simple Smile
Не срещнах отзиви за нея - никой ли не я е гледал?

Като гледам екипа зад тази постановка не бих я очаквал със затаен дъх. Дано да бъркам. Ще се радвам да споделиш впечатления.

Ходихме да я гледаме днес, но уви - разочароващо. Има замисъл, но недоразвит, едвам докоснат, повърхностни герои, нула задълбоченост, освен при единия персонаж...😔 Не е постановка, която ще се запомни със сигурност.

# 721
  • София
  • Мнения: 23 044
Връщам се от " Вечеря за тъпаци", и по-добри комедии съм гледала, но беше хубаво, посмяхме се. За първи път гледам Иван Бърнев в комедийна роля. Уникален е този човек.

# 722
  • София
  • Мнения: 9 946
Има ли нещо бунтарско (аутсайдерско), против системата... освен Полетът...? Него не съм гледал но се надявам да има добри места за 28.02

Иначе някоя свежа постановка, която ще е скоро - за която да има места (не на последния ред - да може да се чува ясно)
(да не е женска тематика или ...евтина комедия) или моноспектакъл

# 723
  • София
  • Мнения: 1 184
Видях, че някой беше попитал за "Да, господин премиер" в Сатеричния и искам също да го препоръчам. Забавно, свежо и страхотна игра на актьорите.

Можете ли да ме препоръчате някоя забавна комедия?

Подходяща ли е за 14-15 годишни младежи?

# 724
# 725
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте!  Търся мнение за "Когато котката я няма" или "Криворазбраната цивилизация "...  В грабо има ваучери и ни се гледа хубава комедия...

# 726
  • София
  • Мнения: 23 044
" Kогато котката я няма" не е лошо. Хареса ми, само Елена Петрова ми е малко трудна за понасяне.

# 727
  • София
  • Мнения: 5 203
Довечера в Сълза и смях дават два билета на цената на един. Постановката е Двама на люлката.

Връщам се от " Вечеря за тъпаци", и по-добри комедии съм гледала, но беше хубаво, посмяхме се. За първи път гледам Иван Бърнев в комедийна роля. Уникален е този човек.
Според теб какво би било притеснителното за дете на 12г.? Бях питала на касата и ми казаха, че не става.

# 728
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 165
купихме билети за "Ла" Simple Smile Simple Smile
анонсът е добър, реалността ще я видим на 27 февруари.
Simple Smile

Anguished "Фантомът на операта" разпродаден до 30 март! Anguished

# 729
  • София
  • Мнения: 23 044
Деца имаше няколко, даже според мен и под 12 г. Освен едно сядане в скута не се сещам друго, което евентуално би могло да е притеснително. Иначе се говори за изневери, любовници и т.н, ама нищо пошло.

Довечера в Сълза и смях дават два билета на цената на един. Постановката е Двама на люлката.

Връщам се от " Вечеря за тъпаци", и по-добри комедии съм гледала, но беше хубаво, посмяхме се. За първи път гледам Иван Бърнев в комедийна роля. Уникален е този човек.
Според теб какво би било притеснителното за дете на 12г.? Бях питала на касата и ми казаха, че не става.

# 730
  • Мнения: X
Anguished "Фантомът на операта" разпродаден до 30 март! Anguished
Мхм. Още през януари купих билети за края на Март.

# 731
  • Мнения: 1 811
купихме билети за "Ла" Simple Smile Simple Smile
анонсът е добър, реалността ще я видим на 27 февруари.
Simple Smile

Anguished "Фантомът на операта" разпродаден до 30 март! Anguished
Пуснаха допълнителни дати на 31.03. и през април.

# 732
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 165
видях за 31 март и за април, но не знам защо си мислих, че няма наплив и ще се вредим "от днес за утре" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 733
  • Мнения: 551
Довечера в Сълза и смях дават два билета на цената на един. Постановката е Двама на люлката.

Къде видяхте тази информация, защото аз никъде не можах да я открия?

# 734
  • София
  • Мнения: 5 203
Днес видях с очите си обява, залепена  точно на входа. Обадете се на касата.

Общи условия

Активация на акаунт