Бебешката количка - цяла наука за второ висше №39

  • 93 872
  • 725
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 837
Да се запиша и да кажа, че ползвахме летния кош с чупка, Epic, и детето се чувства добре в него.

# 2
  • Мнения: 19 686
Много успешни покупки на всички!

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Аз много не се рових, но да питам някой има ли впечатление от летните мн колички на mothercare ?

# 4
  • Мнения: 8 850
Аз много не се рових, но да питам някой има ли впечатление от летните мн колички на mothercare ?

Аз имах Mothercare Nanu+. Много ми беше удобна. Харесва ми.

# 5
  • Мнения: 19
Здравейте,аз съм от провинцията и искам да попитам други магазини освен Дундьо има ли,които предлагат Сайбекс.Днес ходих до Дундьо но нямаше избор на прайм,а и ми се искаше да погледна 2в1 та прайм,но нямаше.Ако знаете къде другаде се предлагат ще съм много благодарна да ми споделите да ги погледна. Благодаря😊😊😊

# 6
  • Мнения: 2 241
Рая тойс са вносител на Сайбекс.

# 7
  • Мнения: 19
Благодаря 😊☺☺ ще потърся в интернет за адрес

# 8
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Здравейте, включвам се да следя темата, че и на нас ни предстои такава покупка. Не можах да изчета всички стари теми, за което се извинявам, може би бих намерила отговор на следващия си въпрос...Някой има ли впечатления от количките на Bergsteiger? Капри моделът 3 в 1 ми се струва много удобен и изгоден, но не знам дали качеството е на ниво, в амазон има противоречиви мнения...Бюджетът ни не е огромен, иначе количките (и въобще всички продукти)   на Стоке ми харесвт, но за тая цена няма начин. ММ категорично отрича детски вещи втора употреба.

# 9
  • Мнения: 727
Не е ли твърде тежка? Само шасито с гумите е 10кг. Дори полските колички са по-леки. Иначе на мен по спецификация, снимки и клипчета ми изглежда добра.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 469
Здравейте, включвам се да следя темата, че и на нас ни предстои такава покупка. Не можах да изчета всички стари теми, за което се извинявам, може би бих намерила отговор на следващия си въпрос...Някой има ли впечатления от количките на Bergsteiger? Капри моделът 3 в 1 ми се струва много удобен и изгоден, но не знам дали качеството е на ниво, в амазон има противоречиви мнения...Бюджетът ни не е огромен, иначе количките (и въобще всички продукти)   на Стоке ми харесвт, но за тая цена няма начин. ММ категорично отрича детски вещи втора употреба.

Ако цената е обявената в Амазон (400 евро) нищо изгодно няма.
Столчето за кола струва 50 лв.
Същите китайски колички може да намерите на цена 300лв.

# 11
  • София
  • Мнения: 679
Моето търсене приключи.

Надпреварата бе спечелена от Peg Perego Book Modular Sportivo 3 в 1, шаси Book 51, кошница за кола Primo Vaggio, кошница за новородено Navetta и седалка Pop-up.

С 20% отстъпка от цената от АЙКО. И понеже не исках мострената поръчахме чисто новичка, цената не се промени и сега чакам да ми я доставят Simple Smile

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Много е гадно това с мострите. На нас ни изпратиха тази, която е била изложена, мнооого неприятно ни стана като видяхме. Звънях да се разправям за допълнителна отстъпка или да си я взимат. ММ беше потресен, и как да не е, само при нас такива пинизи Grinning

# 13
  • Мнения: 727
Ние вчера ходихме да гледаме Retrus Avenir 3 в 1 варианта. Количката ми хареса страшно много! Единствено дизайните са ми малко кичозни, харесвам по-семплите, но ще си взема такава. Много се чудех за Jane Muum, но макар и с килограм по -тежка, Rertrus-a ми хареса заради дълбокия сенник и UV защитата на тапицерията.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 734
Аз харесвам Jane Muum, ама тоя сенник не мога да го преживея на коша 6+ Grinning

Общи условия

Активация на акаунт