Какви са любимите ви модни залитания?

  • 3 608
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 080
от потника до якето всичко с качулки, леко раздърпани така по неглиже, панталони с много джобове, дънките също ги обичам, защото са практични, обожавам да нося кецове и никога няма да ми писне....харесвам бижута,но нямам навик да нося.....

# 61
  • Мнения: 2 407
Дънките.

# 62
  • Мнения: 648
Панталоните- 7/8, дълги, дънкови, спортни, ленени, всякакви Crazy Обичам "женствените" деколтета, за мен там е сексапила на жената Mr. Green Обожавам сребърните бижута, без обеци не обичам да излизам Peace

# 63
  • Мнения: 1 045
Каквото и да е задължително е черно  ooooh! От години се опитвам да се отуча от тоя навик и да си купувам нещо цветно .. е не мога  Crazy

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Луднала съм по бродериите. Crazy
От Декември насам, почти само с бродерии пазарувам и блузи и панталони... Blush
Познайте какво ми е в гардероба... Tired

# 65
  • Мнения: 6 618
роклите-обожавам ги

# 66
  • Мнения: 11 547
Моята слабост са роклите-дълги,къси,прави,разкроени,едноцветни,на цветчета абе всякакви Crazy

# 67
  • Мнения: 3 447
Етно. Бродирани блузи, плетени шарени елеци, мъниста, самоделни бижута. Индийски туники, индийски щампи, индийски бижута. Шалове. 2 индийски чанти, 1 китайска, 1 неопределено етно с пайети. Страшно харесвам китайските рокли, но още не съм се престрашила  да си купя.
На другия полюс - комбат панталони, зелени ризи с нашивки, камуфлажни щампи, кубинки, патрондаши и млади мъже, които да козируват Mr. Green
Всъщност от една година вися по детските площадки основно с дънки, потници и маратонки Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 302
Като се замисля все синички дрешки си купувам, много обичам да си купувам бельo

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Независимо от модните течения най-често съм облечена в небесно синьо - обожавам го от 6-7 г. , винаги имам обувки с остър връх (не дълъг).

# 70
  • Мнения: 3 461
Аз залитам по чантите,ежедневни и вечерни.

# 71
  • Мнения: 412
ех в тийнейджърските години още от април слагах полите на цветя, селф мейд герданчета с глинени и стъклени мъниста, перца, леща, хвойна Joy и т.н. ортодоксална хипария...
в други моменти се чувствам по-скоро ортодоксален хеви метъл и се разхождам в черно от главата до петите...но ВЪПРЕКИ модата и рекламите и на тези си вече по-зрели години, никога не бих облякла следното:
панталони 7/8, блузки с номера и рекламни надписи, цифри, райета, точки и прочие геометрия...всичко прекалено лъскавко, прекалено някак навяващо попфолк, кожено палто. Blush

# 72
  • Мнения: 2 381
Обожавам дънки и синьо Grinning

# 73
  • Мнения: 601
обувки и аксесоари - много трудно устоявам.....

# 74
  • Мнения: 14 490
бежовото - пълна съм с такива дрехи и постоянно ме влече да купувам нови
майка ми все мърмори, че се обличам скучно

Общи условия

Активация на акаунт