Пазаруване от Aliexpress.com 54

  • 111 668
  • 751
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 192
Някой поръчвал ли е UV лампа за маникюр? Накупих си няколко гел лака, като си мислех, че ще мина без лампа, ама нямат съхнене. Препоръки?

# 691
  • Мнения: 1 791
Здравейте, да знаете магазин, който да предлага рокли с щампа, избрана и изпратена като картинла от клиента. Моята дъщеря много харесва принцеса Жасмин и иска рокля с нея, а не мога да намеря.

Последна редакция: пт, 26 окт 2018, 11:59 от silvi_7878

# 692
  • Мнения: 14 847
Днес получих поръчка от ... 05.05.2018. 😳😳😳

# 693
  • Мнения: 117
Някой поръчвал ли е UV лампа за маникюр? Накупих си няколко гел лака, като си мислех, че ще мина без лампа, ама нямат съхнене. Препоръки?
Моята е тази - третата sunX  https://ru.aliexpress.com/item/Abody-X-40-48-54-Ice/32848281747. … .0.274233edbOYTVY
Преди осем месеца я взех, тогава нямаше доставка, но беше малко по-скъпа. Дойде бързо и съм много доволна. Във фейсбук има група, много е полезна. "Всичко за маникюра от aliexpres". Там има много линкове и съвети за лампи.

# 694
  • Мнения: 9 776
Аз съм поръчвала коледни лампички от този продавач: https://www.aliexpress.com/item/10M-USB-LED-String-Light-Waterpr … .0.27424c4dNrcZld
10 метра-100 лед лампички за 2,97 долара.
Много съм доволна. Подсети ме, че трябва да поръчам отново Simple Smile

Зачудих се сега за цветовете. Едното е бяло, другото - топло бяло. Така ми го превежда автоматично сайта. Кой цвят от двете е точно бялата светлина? Не искам да жълтее. Иначе и аз съм поръчвала такава лента, водеше се за бутилка или нещо такова. Сложила съм си я в една метална кутия с дупки и е много ефектно.

# 695
  • Мнения: X
Аз съм поръчвала коледни лампички от този продавач: https://www.aliexpress.com/item/10M-USB-LED-String-Light-Waterpr … .0.27424c4dNrcZld
10 метра-100 лед лампички за 2,97 долара.
Много съм доволна. Подсети ме, че трябва да поръчам отново Simple Smile

Зачудих се сега за цветовете. Едното е бяло, другото - топло бяло. Така ми го превежда автоматично сайта. Кой цвят от двете е точно бялата светлина? Не искам да жълтее. Иначе и аз съм поръчвала такава лента, водеше се за бутилка или нещо такова. Сложила съм си я в една метална кутия с дупки и е много ефектно.
"Бяло" е студеното бяло. "Топло бяло" е жълтеещото.

# 696
  • Мнения: 9 776

datura_inermis, благодаря!

# 697
  • Мнения: 2 166
Здравейте. Защо секс артикулите примерно не мога да ги видя?
През интернет браузър мога, а през приложението ми дава:
Oops, according to local laws and regulations, this item could not be shown

# 698
  • София
  • Мнения: 2 856
Скрит текст:
Цитат
Отстъпки Доста често,като им се пише са склонни да намалят цената си,но за целта предварително трябва да сте се договорили и да не сте направили все още заплащането,а само поръчката,е при поръчката променят цената,след което вие може да заплатите новата цена.
Договорено Намаление при съгласие на продавача да намали от цената, избирате артикула,натискате place order ,,след което чакате продавача да промени цената.
Получавате известие на мейла...payment adjusted,след което отново влизате в поръчката и правите плащането.

Здравейте! За пръв път ще пазарувам от Алиекспрес. Моля, обяснете ми как на практика мога да направя поръчката, без заплащане. Става въпрос за това - поръчвам 7 неща от един търговец. 6 са с безплатна доставка, а седмото с платена. Искам да се опитам да се договоря с търговеца да ми изпрати всички безплатно, но не знам точно как да го направя.

# 699
  • Мнения: 2 405
Скрит текст:
Цитат
Отстъпки Доста често,като им се пише са склонни да намалят цената си,но за целта предварително трябва да сте се договорили и да не сте направили все още заплащането,а само поръчката,е при поръчката променят цената,след което вие може да заплатите новата цена.
Договорено Намаление при съгласие на продавача да намали от цената, избирате артикула,натискате place order ,,след което чакате продавача да промени цената.
Получавате известие на мейла...payment adjusted,след което отново влизате в поръчката и правите плащането.

Здравейте! За пръв път ще пазарувам от Алиекспрес. Моля, обяснете ми как на практика мога да направя поръчката, без заплащане. Става въпрос за това - поръчвам 7 неща от един търговец. 6 са с безплатна доставка, а седмото с платена. Искам да се опитам да се договоря с търговеца да ми изпрати всички безплатно, но не знам точно как да го направя.
Симайте му кошницата и напавете чат с  него преди да направите поръчката. Друга гимнастка има, но според мен е сложна за начианещи. Трябва да прекъснете поръчката преди да направите плащане или да прехвърлите парите от сметката някъде другаде за да няма нищо в сметката и да се получи грешка при плащане.

# 700
  • Мнения: 1 739
Здравейте, имам поръчки, които вече съм ги отбелязала, че съм ги получила но повече от 2-3 месеца не ми се появява иконката на кошчето, от където мога да ги изтрия. Изписва ми "Fund processing".
Какво означава всичко това и като цяло как мога да я изтрия тази обява, защото искам да ми останат само тези, които наистина изчаквам?

# 701
  • Мнения: 8
Здравейте, излиза купон от 100 долара за нови потребители, аз нямам профил и не съм поръчвала до сега, но въпросът ми е тези купони реални ли са и като цяло има ли някаква уловка с тях?

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 1 724
Искам да питам какви карти и от какви банки са, че тези които ползвам вече спират да бачкат http://virtualcard.ccbank.bg/
https://virtualcard.ccbank.bg/reg/
Търся карта без месечна такса (водят е такса обслужване)
тъй като рядко пазарувам (има месеци с покупки нула а да върви такса е кофти) по добре само такса при покупка

# 703
  • Мнения: 18 057
Издирвам тяло и дръжки за тъмно синя o bag. Не мога да се спра на нищо конкретно, дайте предложения, не мога да си представя реалните цветове

# 704
  • Мнения: 164
Някой знае ли при въвеждане на рожденната дата в профила  и тази дата дойде дали правят някакви специални отстъпки

Общи условия

Активация на акаунт