Пазаруване от Aliexpress.com 54

  • 111 572
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Търся карта без месечна...
Revolut?

# 706
  • Мнения: 1 426
Моля помогнете, отваря ми се накаква верси на полски и пише pl.aliexpress.com нещо сигурно съм натиснала, ще откача Sad

# 707
  • Перник
  • Мнения: 4 868
Моля помогнете, отваря ми се накаква верси на полски и пише pl.aliexpress.com нещо сигурно съм натиснала, ще откача Sad

Горе в дясно в сивата лента има Go to global site (English). Цъкаш там и готово Simple Smile

# 708
  • Мнения: 1 426
SvetlaK  (HUG) , ще ме извините по душа съм блонди Simple Smile

# 709
  • Мнения: 6 582
Меки зимни ръкавички, пристигнаха за 3 седмици.
https://www.aliexpress.com/item/2017-Winter-New-Arrival-Women-s- … .0.1d444c4d2Q32mC

# 710
  • Перник
  • Мнения: 4 868

Имам подобни от миналата година, само че си ги купих от китайски магазин тук Simple Smile Много са топлички.

# 711
  • Мнения: 6 582
Някой поръчвал ли е безжични слушалки?

# 712
  • Мнения: 368
Някой поръчвал ли е безжични слушалки?
Аз ползвам ето тези. Доволна съм като цяло, но почти не ги ползвам за музика. Стига ми да не трябва да моля отсрещиния да повтаря всяко изречение по два пъти. Издържат около 9-10 часа включени.

Един колега ме помоли да му поръчам тези. Той слуша музика на тях и не се оплакал, даже се похвали, че издържат повече от колкото е дадено в описанието.

# 713
  • Мнения: 36
Здравейте! Някой знае ли в колко часа българско време започва намалението на 11.11? Искам да поръчам този часовник. Има ли смисъл да моля продавача да пише по-ниска сума при изпращането към България?(ако го задържат на митница, подлежа ли на някакви глоби или просто ще ме накарат да платя ддс на реалната сума. Коя доставка да избера от предложените? https://m.ru.aliexpress.com/item/32853852317.html?spm=a2g0n.stor … .0.42fd63a84meRYo

# 714
  • Мнения: 6 582
Merry-Ann, благодаря ти!
Аз по скоро заглеждах от този тип, но не знам как са като качество и дали да рискувам и да поръчам или да търся нещо по-бюджетно от тук да купя. За подарък го мисля, затова и имам опасения.

А твоите на какъв принцип се зареждат?

# 715
  • Мнения: 368
Моите са с Micro USB и ги зареждам на зарядното за телефона. На колегата се зарежда поставката и тя ги зарежда 3-4 пъти.

# 716
  • Мнения: 1 174
За поръчка, направена на 15.07., която не пристигна в срок, продавачът 2 пъти ми удължава срока за доставка с по 1 месец. Продуктът все още не е пристигнал. След 5 дни изтича този срок. Искам да попитам как да процедирам. След като 4 месеца продуктът не е пристигнал, не ми се вярва вече да пристигне. Не искам повече продавачът да ми удължава срока за доставка, а да ми върне парите. Да пускам диспут (никога не съм го правила досега) или в лично съобщение до продавача да поискам връщане на парите?

# 717
  • Мнения: 14 502
Пускайте диспут.

# 718
  • Мнения: 669

Доста време не съм пазарувала от сайта.
Моля за помощ защо не мога да заплатя.Въвеждам данните.Обработва и след това ми изписва тази грешка.

# 719
  • София
  • Мнения: 973
Тук доколкото чета има технически проблем от тяхна страна. Пробвай по-късно, може да са отстранили проблема с плащането. Иначе ако проблема е в теб оббикновенно изписват примерно, че нямаш достатъчно пари или с такава карта не се плаща...от този род.

Общи условия

Активация на акаунт