Октомврийско бебенце съм аз, първо лято ще посрещна със захлас

  • 14 405
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 320
Здравейте!!!

Дринка, за Боянската черква, какво да ти кажа?! Не е много голяма, но пък е много хубава. Попа много любезен и ритуала е много хубав, не го претупва. Доволна съм и не съжалявам, че избрахме там да отидеме.
А на мандарински като и е тръгнало на лошо, няма спиране!  ooooh! Дано всичко да е наред с Ивчо  Praynig
Вери, крадете ни идейната прическа, а?!  Mr. Green Много е сладък Крумчо!  Hug Аз косата на Краско я събрах и прибрах в едно пликче и ще му я подара на сватбата му  Crazy Шегувам се,ама наистина съм му я събрала!
Благодаря Ви момичета от мое име и от това на майка ми за пожеланията към нея!
Попи, нашата проходилка ми я подариха за погачата, но после я видях в един магазин за 35 лв. на Бертони е.
Меги, да ти е жив и здрав рожденика!!!Пожелавам му много здраве, всичко друго само си идва!
Вал, тези съседи с кеф да ги  #Cussing out (цензура)

Да ви кажа за вчерашните емоции около кръщането. Първо баба ми я схванал кръста, не може да мръдне - ядове и претеснения само. После изненада - кума, който се канеше да кръсти Краско хванал шарка - честито на печелившите! И така разбира се свеки не пропусна и тя да се отчете! Веселко ми беше, но после в черквата ми се приповдигна настроението и всичко се нареди!!!  Simple Smile
Забравям някого, но моля да ме извините,  ама детегледачката (сестра ми) излиза и трябва да влизам в роля  Mr. Green

Лека вечер!!!

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 18:36 от ®

# 226
  • Мнения: 2 494
Ей, верно не достигнаха пожеланията ни да не влизат в болница повече! МИЛИТЕ ТЕ!!! Моля се бързо да оздравее Ивчо!!  Praynig Hug

# 227
  • Мнения: 1 934
Здравейте и от нас!

Миличкия Ивчо дано бързо се оправи и да се прибира в къщи.

Добре дошли на новите мами и техните бебчета  bouquet
Честит минирожден ден на вчерашните и днешни минирожденници  много щастие и радост. newsm59
Честита проходилка на Невенка много да и се радва и с кеф да обикаля с нея. smile3539
Честити зъбчета на малчовците да са здрави и белички.  tooth
Ер-че Честито ти християнче и честита му прическа,и на Крумчо също много сладки с тези прически.май скоро... kissще раздават на момиченцата.
Честит рожденик и на Меги много здраве и щастие.  smile3525
За проходилка и аз гледах но още не съм избрала имаше няколко вида по 20и няколко лева и 1 от 60 лв.Ще поразгледам какво има и ще му купя някаква.
Мислех и бънджи да му вземем но да видим къде ще съберем всичко.

Много целувки от нас !!!!!

# 228
  • Мнения: 2 433
Момичета, успяхме да запишем преглед при Д-р Чавдаров.
В понеделник ще се муем отново само да уточним удобният час.
Ще ни трябват многостиснати пръсти и положителна енергия. Не му харесва това което му разказахме.  Cry Дмята че е новрологичен проблем а това е много страшно. Без изследвания обаче не може да се каже със сигурност. Така че много ви моля, насочете мислите си към нас и ни пожелайте Радост да е късметлийка и да попадне в този 1% добри прогнози Praynig
Меги - честит ти рожденик  bouquet
Ер- ка - честито ти християнче и нав прическа Hug
Верич и вашето посещения при фризьора е с чудесен резултат Mr. Green
Мандаринка - дано  бързичко се оправите! Praynig
Карменче - ама това е безумие - по количките да се определя размера на майчинството #Cussing out
Катерини - айде бе душо - ами цяла вечност не сме те чували Hug
за проходилката - ние вече сме факири вътре - унищожава всички цветя до които се докопа,дори вади кабела на лаптопа ooooh!
за зъби - имаме си още един тази сутрин Blush
айде после пак ще попиша Hug

# 229
  • Мнения: 2 282
Kaкво става тука? Напоследък нямам грам време да почета, и като погледнх 12та страничка, направо се уплаших. Джулка, Мандаринке, виждам, че при вас е тежко положението. Прегръщам ви и стискам палци  Hug Hug Hug

А от нас спешъл поздрав с кадри от неочакваното захранване с глутен и шоколад на Еличка:
 
И това е само една от белите.... вчера я заварих да дъвче обелка от картоф под масата. Явно е от кого каката се е научила толкова добре да подрежда след себе си...

# 230
  • Мнения: 1 930
Набързо се включвам , за да ви кажа , че утре заминаваме за Плевен и ако нямам време тая вечер да ви кажа, че много ви обичам!
Стискам палци на Мандаринка и Ивчо!
Честит празник на мини рождениците Heart Eyes.
Меги и на твоя Ицо! Да ти е жив и здрав!

# 231
  • Мнения: 5 322
Честито на малките рожденници Ивчо и Кристина  newsm59!  Бъдете здрави и щастливи  newsm51!
Мандаринка, на Ивчо много целувки и бързо оздравяване  smile3525!
Честит рожденник на Меган! Да те обича много-много и да те слуша  Laughing!
еmym, честито ви дипломантка с много интересна професия  baloni!
ira72, popy1 - бързо оздравяване на бебчета    Hug!
veri4, честито ви прическа, много е сладък мъника  love001!
Кармен, какви интересни работи си похапва беба, честито  eat!
Миринда, добре си е Невенка, в наша категория  Laughing!
Ер-ка, а снимките? Чакаме, чакаме   fiuuuuuu!
Благодаря ви, момичета, за подкрепа   bouquet! Май в бъдеще ще процедираме, както ми посъветва Дринка. Не обичам конфликти - но явно от думи не разбират #Cussing out!
Джулис, честито ви новото зъбче  Grinning! Ще стискам палци за детенцето Praynig!
Облаче, страхотна снимка Heart Eyes!  Браво на Еличка   thumbsup! Знае си детето, че има и по-вкусни работи от каши и попари  Joy!
В момента наслаждавам се на тишината - бебчето спи, тати спи, баткото е навън, мама е във форума hahaha!

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 21:59 от valeria1

# 232
  • Мнения: 56
Седнах да чета малко да се разведря и кво - Мандаринка и Ивчо пак в болница Sad Ама какво става беееееееее, е то вече не се издържа, проста така ми се сви сърцето че..... Моля се бързо да се оправят Praynig
Ще пиша по-малко на всеки:
Сребърен облак много сте шоколадови Heart Eyes
Гея, бързо да се връщаш и ние те обичаме, ще ни липсвате двамата с " дебелака" Преско Heart Eyes
Вале, мерси, наистина ще имаме кой да ни забавлява занапред, не че досега не го я правила лелята Wink
Верич, честита ви прическа  ина вас, много сте секси Laughing
Попи, радвам се, че сте се успокоили Peace
Джулка, стискам много силно палци за Радост Praynig, а на Яни честито зъбче Flutter
Мириндичке, екстра си е хубавицата, да  е жива  и здрава Heart Eyes
Ира, оправяйте се бързо Praynig
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ ОТ ДНЕС, макар  ималко късно newsm59
Меганче и да  е жив  и здрав мъж ти  bouquet
Ако съм пропуснала някой да ме прощава, ама ми стана нещо кофти Sad Гледам новините и направо не мога да повярвам.....бебенце на 48 дни е загинало при катастофа вчера в Ст.Загора Cry Божеееееееееее, пази децата ни Praynig
Лека нощ на всички

# 233
  • Мнения: 2 494
............... Гледам новините и направо не мога да повярвам.....бебенце на 48 дни е загинало при катастофа вчера в Ст.Загора Cry Божеееееееееее, пази децата ни Praynig

# 234
  • Мнения: 160
Идва ми да  #2gunfire тази наша педиатърка. fight
Нали ви писах,че на Пепчо са му чисти гърдите и гърлото...да ,ама не.Следобяд ми дигна 37.8 температура и след многократно звънене на педито за консултация реших да го заведа при една моя приятелка -лекар.Та се оказа зачервено гърло и хрипове в гърдичките.
Е,много ми е чудно как тез нещица се появиха за 5 часа??? smile3515
Това е една безотговорна и неука жена,а аз си оставам детето в нейните ръце .Следващият път като се видим ще и кажа всичко в очите:fight2:Ще ме извините момичета,но вече полудявам ...
За сега свалих на малчо темпер.до 37.4 и се  baby_neutralповече да не я вдига.Изписаха ни сироп за кашлица и утре ще го водя пак да го чуят.

 baby_neutral baby_neutral baby_neutralИвчо,мамина душица оздравявай по-бързо  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Много е гадно да гледаш такова малко създание да страда!!!
Джули, baby_neutral и при вас всичко да е наред.
Тази нощ ще се  baby_neutral за всички дечица да са ни живи и здрави и бог да ги пази baby_neutral

# 235
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Чух ги малко по рано тази вечер наще болници... Мандаринчето каза че са му сложили инжекция на Ивчо и са му правили инхалации и така са му облекчили дишането. След това е заспал почти веднага. За сега си седят с диагноза бронхит, но утре най-вероятно ще направят ренгенова снимка, за да имат повече яснота. Туй беше, ние съвсем за малко се чухме.

Ох в тарапаната не честитих рожденния ден на съпружеството на Меги.
Меги, мила зло да го заправи. Да ти е жив и здрав и много да те слуша.


Джулка, ще стискам палци за детенцето. А те как всъщност са установили и са се усъмнили за да поставят такава диагноза? В смисъл какво трябва да се гледа?

Гея миличка, целувки и весело изкарване.

Сигурно забравям някого, ама много ми се спи, че снощи бацах едни красоти за кърмачките до 2 часа.

Накрая и аз ще се присъединя към по-горния постинг - Господи бди и пази децата ни...

# 236
  • Мнения: 1 440
Здравейте и от мен в този късен час!
МЕГИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЪЖА ТИ!ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ!
Гея,на вас лек път и весело изкарване в Плевен!Ще ни липсвате.
Честито на зъбатите бебчета!
Ер-че,честито ти християнче!А на Бабка Жабка,която не успях да поздравя навреме,желая всичко най-хубаво,да е здрава и да се радва на внуци!
Добре дошли на новите майчета и бебчетата!Радвам се,че октомврийският отбор се увеличава!Да пишете често и да разказвате всичко за вас!
Честити прически на Краско и Крумчо!Сладури! Simple Smile
Валерийка,имате ужасни съседи!Много гадно!Трябва да предприемате драстични мерки в такива случаи!
Мандаринка,моля се бързо да оздравява миличкия Ивчо! PraynigИ наистина стига вече с болниците!
Ирка,аман от безотговорни и некадърни доктори!Моля се,Пепи да се оправи по-скоро! Praynig
Гледах новините и не мога да повярвам,това е ужасно бебе на 48  дни...  Cry
И аз да добавя
БОЖЕ,ПАЗИ НАС И ДЕЦАТА НИ! newsm17
Лека нощ и целувки!

# 237
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала (нали живеем на бързи обороти), но духом съм с вас. ГЕЯ, как толкова рано го записахте Преско на ясла? Да ви се оплача - Преслава е леко болничка. Имаше разтройство - не много сериозно и е вече 4 дни на диета. Та тя се оправи, но аз пък взех да кашлям - някакъв вирус ме е тръшнал.

# 238
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!  Hug
И аз скоро не съм се появявала, но не пропускам да чета какво става.
При нас новота е, че вчера и ние се присъединихме към отбора на падащите от спалнята бебоци. Бях в кухнята и уж го бях заградила с възглавници, но мъника как ги е избутал и е паднал не знам. Изведнъж чух писък и рев и хукнах в стаята и гледам мъника на земята и се скъсва от рев- сърцето ми се преобърна, гушках го цял час. Много ми е съвестно  Sad , толкова го обичам, а какво му причиних  Cry
Джулка- стискам много силно палци за малкото детенце, но моля те кажи наистина какви са симптомите, как са разбрали родителите, може ли от рано да се хванат тия неща?
Стискам палци  и за Ивчо и Мандаринка
Честито на всички с поводи от тия дни, както и на новоозъбилите се мушмуроци ( ние още си нямаме зъбчета  Sad) , както и на новопостриганите ( ние снощи пак се постригвахме- вече за трети път  Laughing, толкова коса смъкнах, все едно аз съм се постригвала, тая коса расте с часове)
Момичета, купихте ли вече гърнета на бебешорите? Аз разгледах разни, обаче не можах да реша какво да взема, знам че е хубаво да има облегалка за гръбчето, но какво да е точно...  newsm78
Ами това за сега от нас, целувки на всички мънички слънца и дано само хубави новини вече да има, стига с тия болести вече.
Обичаме ви  Hug 

Последна редакция: сб, 03 юни 2006, 08:37 от _Svetli

# 239
  • Мнения: 2 433
Момичета ...ами то по принцип е различно, но като общо е ,че изостава в двигателното си развитие. В момента малката принцеса е на 1г а като моторика може би отговаря на 6м.
Но като се има в предвид че е страшно злояда и е едва 7,500кг се надяваме това да причината. Слаб тонус на мускулната маса. Напрежение високо горе в крачетата - трябвало да са по отпуснати.... И все ей такива неща дето не можеш съвсем да ги забележиш, щото всяко дете си е строго индивидуално. Едни са по-мързеливи...други са по-злояди....
Важно е педиатърът да си гледа добре работата и да реагира на време.
Затова е много важно да имате доверие в педиатъра си. Ако ли не - СМЕНЕТЕ ГО!
П.П. Ирка - това последното за теб се отнася главно. Hug

Общи условия

Активация на акаунт