МЕХМЕД ЗАВОЕВАТЕЛЯ с КЕНАН ИМИРЗАЛЪОЛУ - ТЕМА 2

  • 57 114
  • 651
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 7 075
Пише, че е нова.. Wink



Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 16:22 от HELEN60

# 466
  • Мнения: 15 391
 newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

Нямало да гледат филм?! Ти да видиш!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

А за това нещо да кажете?    Пак ли няма да гледате?  smile3534




flaş  yazıyor  flaş yazıyor  Джиджи Георгиева и Кенан Имирзалъолу в новият проект на Hooligans company imkansız aşk

 hahaha Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Или пък това

МЕХМЕД ЗАВОЕВАТЕЛЯ

3 епизод с бг субтитри



На неуморните ми

Лили  Heart Eyes Пипи  Heart Eyes  Косе  Heart Eyes  Танчето  Heart Eyes  Алекс  Heart Eyes
Ани  Heart Eyes  Рени  Heart Eyes Ванко  Heart Eyes Доби  Heart Eyes

БЛАГОАДРЯ!  Hug Hug Hug Hug Hug

онлайн може да гледате тук 👉https://yadi.sk/i/k4Q3XRyc3Ud5J5

да свалите от тук 👉https://mega.nz/#!nUZG2ZxL!oVa2VzsplsnlKDPnx97C6OKgog27L0UoMMQ32pzuppw

# 467
  • Мнения: 12 152





flaş  yazıyor  flaş yazıyor   Джиджи Георгиева и Кенан Имирзалъолу в новият проект на Hooligans company imkansız aşk




  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao

 Hug Heart Eyes Heart Eyes Този филм   Party Party Party

.....................................
.................................


На неуморните ми

Лили  Heart Eyes Пипи  Heart Eyes  Косе  Heart Eyes  Танчето  Heart Eyes  Алекс  Heart Eyes
Ани  Heart Eyes  Рени  Heart Eyes Ванко  Heart Eyes Доби  Heart Eyes


Благодаря на всички душички







Батю още не махнал брадата  Grinning

# 468
  • Мнения: 11 116
Този новият сериал с ашка, джиджи и батю ще го гледам, ако ще да е от пещерната епоха  rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao

Батю със смокиново листо, джиджи с роклА от папрат! Joy Joy Joy Joy

Само с каква флаш стъпка, язийорът  влиза в темата! Joy Joy Joy

Привет на всички хулиганки!

Виждам, че настроението малко се е покачило, ха така! Напред, нИ бойтИ са!

Хубав Викенд ви пожелавам! Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 469
  • Мнения: 12 152


Батю със смокиново листо, джиджи с роклА от папрат! Joy Joy Joy Joy

 

 hahaha  без конкуренция  Joy Joy Joy Joy Майдрийм  Hug Heart Eyes Heart Eyes






Перфектен  Peace...и косата му влиза в роля  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

........................

Още муцуни зад кадър










Синем и Бюшра на пикник днес в компанията на Джем Карджи и Беначето от КД.



# 470
  • Мнения: 2 584
newsm09 newsm09 newsm09 newsm09

Нямало да гледат филм?! Ти да видиш!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

А за това нещо да кажете?    Пак ли няма да гледате?  smile3534




flaş  yazıyor  flaş yazıyor   Джиджи Георгиева и Кенан Имирзалъолу в новият проект на Hooligans company imkansız aşk



Или пък това

МЕХМЕД ЗАВОЕВАТЕЛЯ

3 епизод с бг субтитри



На неуморните ми

Лили  Heart Eyes Пипи  Heart Eyes  Косе  Heart Eyes  Танчето  Heart Eyes  Алекс  Heart Eyes
Ани  Heart Eyes  Рени  Heart Eyes Ванко  Heart Eyes Доби  Heart Eyes


Ама аз не съм казала, че няма да гледам изобщо. Другите не ми се гледат, ама
 тези нашите си, осоообено първия  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm10.
Благодаря на пчеличките работили по превода, то хич не било лесна работа. Аз 5 мин ги превеждам половин час най малко Joy  Но го правя с кеф.

Батю още не махнал брадата  Grinning


Значи има надежда, а? Докато не го видя голобрад Heart Eyes, аз не вярвам ,че този сериал се е споминал. И тогава, ще чакаме следващия, дано е по скоро от 3 годинииииии Sad Praynig Joy

Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 22:29 от pipilota65

# 471
  • Мнения: 12 152
 Crazy Crazy Crazy


Хората не са ниски  Joy Joy
................................


Значи има надежда, а? Докато не го видя голобрад Heart Eyes, аз не вярвам ,че този сериал се е споминал.

А Пипи  Hug Heart Eyes Heart Eyes едва ли има надежда

Коцето е вече с нов имидж, ако се съди по инстаграма му



Екипа гримьори се сбогуват с "Мехмед"  Sad



............

Някои още се надяват...такива хубави коментари чета в ТТ...и то от хора, които не са фенове нито на Кенан, нито на някой  друг, просто са се запалили по филма Peace
Има такива, които гледат Дилириш и пишат, защо го спирате...ние тъкмо започвахме, какво ще гледаме след като свърши нашия сериал.



...........................

А това го видях при рускините...преведени талибански коментари...Не вярвам в подобна теория, но просто като гледна точка  Sick



Цитат
переход на другой канал не поможет . Его будут продолжать гнобить СМИ , недовольные люди, политики и т.д Спасет только переход на инет платформу.



Последна редакция: сб, 21 апр 2018, 23:18 от косе-босе

# 472
  • Мнения: 15 391
Добро утро, девойки  Hug Hug Hug

за оставените следи...



...

не пуснаха фрагман, дерт ми е сега Коцето ще си запази ли трона в тоя филм или тц





този нисичкия  Laughing Laughing Laughing

и екипа отговарящ за маскарада

Crazy Crazy Crazy

Екипа гримьори се сбогуват с "Мехмед"  Sad




всите дружно сгушени под крилата на Кенан аби  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 16:56 от g_georgieva08

# 473
  • Мнения: 12 152


всите дружно сгушени под крилата на Кенан аби  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Ей за тази усмивка умирам  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Не може да се му отрече, каквото и да се случва, Батю не губи енергията и усмивката си  thumbsup
Арабите пишат някаква тяхна поговорка под снимката, срещнах я на няколко пъти...нещо от рода на "Планината не се превива от вятъра"  Peace

Усмивките у екипа би трябвало да значат, че продуцентите са изплатили парите, които хората са си изработили...не са като ония от Ендемол ли бяха, дето се измъкнаха без да дадат заплатите  Whistling


















не пуснаха фрагман, дерт ми е сега Коцето ще си запази ли трона в тоя филм или тц



В тоя филм със сигурност ще му се размине, и на Орхи също Laughing Laughing Laughing



...Такива силни и харизматични и двамата владетели, така равностойно се получаваше конфликта...талант, красота,труд и енергия хвърлени на вятъра...Долу ръцете от изкуството! Crossing Arms







# 474
  • Мнения: 12 152
Привет и успешна седмица!  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



На хоризонта нищо ново...някои пак дуднал нещо за пари и хонорари...хората в сянка, тези които бавно опропастяват тази индустрия с лакомията си за бързи и лесни печалби...тях никой не ги вижда, те си стоят зад бюрата и си гледат процентитИ и броят паричките...но всички гледат в паницата на актьорите, чиито лица и живот са вечно на показ...Кенан...едва ли го интересуват парите, от години не е на този етап...той с неговите мечти и идеали..да направят нещо тяхно, нещо турско, нещо качествено и престижно,с което да се гордеят, на световно ниво...Е и?..какъв е извода...как ще ги стигнат американците...не, не е с пари, а с много пари
Проекта "Мехмед" нямал нужните продажби в чужбина, не защото не са го харесали, ами защото бил скъп...така са си свикнали партньорите...труда на толкова много талантливи и работливи хора да струва жълти стотинки  Whistling

*****************************

Efsane  Crazy Crazy Crazy



................................









# 475
  • Мнения: 2 584
Привет и от мен! HugКосе! Hug Heart Eyes Много ми е мъчно за всички от сериала, даже и Меликето
почнах да харесвам, милата как се обясни на Султана. Но нищо не можем да направим. Както казват подружките "Няма път назад". Продължаваме напред. Първо да видим това
love001 love001
Пък по нататък ще видим, може пък да е за добро Praynig bouquet bouquet bouquet

# 476
  • Мнения: 12 152
Както казват подружките "Няма път назад". Продължаваме напред.

Така е Пипи  Hug...няма връщане, днес са снимали за последно.

"Суперзвездата"  Wink Laughing Laughing Laughing Кенан Имирзалъолу се е сбогувал в всеки един от екипа поотделно. Всички пишат в инстаграмите си че е много работлив и скромен човек, без никакво его  Heart Eyes



Аз ако бях на него, след всичката помия която изляха...нямаше хич да се занимавам повече...но слава Богу той не е на мене  Joy Joy така че мисля БатЮ ни ще продължи борбата  thumbsup дори и без да му плащат  hahaha

# 477
  • Мнения: 15 391
Мараба, джанки-сладуранки  Hug Hug Hug

Косе  Heart Eyes Пипи  Heart Eyes

тоз бобнон като го видях, та ...


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



дайте да си спретнем едно залагане КОга ще го видим батю лъснат и бръснат  Laughing Laughing Laughing Май или юни?  Sunglasses

# 478
  • Варна
  • Мнения: 1 230
Това само госпожа И. може да каже,  тя е господарката, от нея зависи.
Ний, робините на чара му, ще търпим.

# 479
  • Мнения: 12 152

дайте да си спретнем едно залагане КОга ще го видим батю лъснат и бръснат  Laughing Laughing Laughing Май или юни?  Sunglasses

Утре!  Joy Joy Joy

...........................



Въпрос от ТТ: "Представете си спрян сериал с Ахмет Атай, Алтан Еркекли, Четин Текиндор, Кенан Имирзалъолу, Бурак Тамдоан, Гюркан Уйгун... всичките съм ги гледал с радост през годините...Момчета, накъде отиваме?"






Рускините ще залагат дали Мехмед ще целуне Елени във финалната серия?  Wink Laughing Laughing..че няма да завоюва Константинопол е ясно, барем една византийка да свали  hahaha



 Crazy



..................

Цитат
даже и Меликето
почнах да харесвам, милата как се обясни на Султана

И на мен ми хареса в тая сцена...Хазалка Филизка ненапразно има толкова фенове, наистина може да играе момето  Peace



--------------


Колежке Великова  Hug Grinning Heart Eyes







Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 22:27 от косе-босе

Общи условия

Активация на акаунт