Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (73) - април'2018

  • 210 869
  • 2 328
  •   1
Отговори
# 30
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Честит празник на именниците, да са живи и здрави!

Не на шега, много награди да има в темата този месец!

Някой в старата попита дали има размери на тениските от пепси. Мен не ме питаха за размер и най-вероятно няма. И аз се сетих за размерите, след като бях заявила наградата. Ако някой спечели, може да пита при заявяването

# 31
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Благодаря за линка към новата версия и да благодаря и за темата! Да честитя празника на всички ви и да пожелая много, много късмет през този месец, нови забавни и игри! Аз съм пак с ключодържател....ще е голям смях като идват куриерите с това Пепси....

# 32
  • Мнения: 1 932
Печеливши на Милка от вчера:

31.03.2018 г.
1. 0876680XXX
2. 0896810XXX
3. 0895612XXX
4. 0885255XXX
5. 0899118XXX

# 33
  • Мнения: 665
Честит празник на всички! Дано не на майтап да има много награди за деклариране през новия месец!
Аз съм с 1 код от дъвките, 1 за "Туикс" и 2 в "София мел", колкото за участието.

# 34
  • Мнения: 6 529
Дано НЛ ни зарадва цялата седмица с бонуси  Grinning

# 35
  • Мнения: 14 078
Благодаря за темата! Честит празник на всички, които празнуват днес!
На мен ми се уби всякакво желание за участие в игри. То бива суша, бива, ама това на нищо не прилича.

# 36
  • Мнения: 1 902
Честита Цветница! Здраве, късмет, берекет!

# 37
  • Мнения: X
И аз недоволствам. Почти няма игри с интересни награди, да не говорим колко трудно се печели. Очаквах от Милка да раздава повече награди, от Калиакра да са точни със срока за теглене, да има повече игри като цяло. Другата седмица може и да се активизират някои за празника, но нямам големи очаквания. Ще си чакам търпеливо до лятото, тогава пускат много игри.

# 38
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Здравейте и от мен в новата тема Wink

Честит празничен ден на всички цветя, които празнуват днес  bouquet
Пожелавам на всички наградите, които им се искат, да бъдат спечелени  Peace
А утре можете да стискате палци да ме зарадват с  дрон най-сетне , че ми е отчаяно вече.

# 39
# 40
  • Мнения: 36 482
Честита нова тема и честита Цветница! Flowers Hibiscus Flowers Rose Flowers Blossom Flowers Bouquet Flowers Cherry Blossom Flowers Sunflower Flowers Tulip 

Радвам се, че първи април се падна точно в почивен ден, в който не се каня да излизам и да общувам много. Joy До тук само няколко вяли опита на Фб страници да ме излъжат - Фанта щели да пускат нова разновидност с люти чушлета, а Дж.К.Роулинг щяла догодина да пише нова книга за Хари Потър...Като се замисля, видях в Туитър новина за предстоящ сериал, посветен на бабата на някакъв суперзлодей, която изглеждаше много тъпо - не натиснах линка, но сигурно и това е било майтап...

Чакам само нещата от Милка.
Днес Kirov High-End ще теглят наградите от тяхната фейсбук игра - може и вече да са ги изтеглили (не успях да намеря къде излъчват тегленето - пишеше, че ще е на сайта им, но не го открих). Сигурно скоро ще изкарат списък.

# 41
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Петя,  ето го тегленето, но  явно много маймуни са на клона, та не зарежда

http://kirov-high-end.bg/kirov/

Опитай по-късно. Вече е качен записа.  Peace

# 42
  • Мнения: 917
Честит празник на всички именици!

# 43
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Попитах в НАП - Мини-хладилникът от Каменица ще се декларира чак догодина,както някой беше споменал в предната тема.За всеки случай реших да попитам. Simple Smile

# 44
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Хладилника от Каменица е ясно, че догодина ще се декларира, проблема е за раниците от кока кола

Общи условия

Активация на акаунт