Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 242

  • 93 413
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 725
Привет,дами Hug


                                  

#OnurSaylak

Инстаграм Онура
          


      
Асоциации.



# 211
  • Мнения: 41 676
Линка HugНадин HugВичи Hug

Да  пусна двете танцьорки без надписи.....




Приятен следобед! Hug



# 212
  • Мнения: 4 535


Каква ти "Лешникотрошачка", каква ти класика...ръце за фламенко виждам  Rolling Eyes Laughing Heart Eyes



ХОТА НА САУРА: ОТВЪД ФЛАМЕНКОТО

# 213
  • Мнения: 9 992

Цитат
Когато на човек му се струва, че всичко върви наопаки, в неговия живот се опитва да влезе нещо ново и чудесно.
Вичи  Hug дано е така.  Praynig Praynig Praynig
Цитат
Колкото до видяното във фрагмана на ЗЯ от Антакия,няма как да не си спомним познатите места! Laughing ''Аси'' е сниман там! Peace В ЗЯ-още в предния епизод Зейнеп каза,че иска да види тунела в Хатай и Алихан реши да и направи изненада!
Злати  Hug, значи много се сближиха вече! Joy
Гледам, че и любовна нощ са изкарали. Сега ще се намери повод да се разделят. Peace
Знам, че и Баги  Hug, като Зайнеп, много иска да види Хатай
Цитат
И понеже сте споменали Антакия, да ви предложа едно рекламно клипче за Антакия и Хатай в стил по-, по-, най- Wink https://www.facebook.com/HATAYHAYRANLARI/videos/1719415688126375 … zEzOTU4/?sk=h_chr
Първата джамия в Анадола; първия поклонически център за християнството; единственото изцяло арменско село в Турция; единственото дърво на Мойсей (чинар на 3000 години, смята се че е на Мойсей, пораснало благодарение на живата вода); най-старото маслиново дърво; втория по големина музей за мозайки 9посещавали сме го Wink; свързана е с легендарния  хитски цар Suppiluliumas; улица Кurtulush - първата осветена улица; първата пушка на националната им борба е гръмнала в Хатай; Хатайската държава е създадена 1938г, през юни 1939 е присъединена към Турция (дядото на Аси разказваше за тези времена); единствената река, която тече на обратно (повечето реки в региона течат от север на юг, Аси тече от юг на север) - и това знаем Laughing Хатай с разнообразието си на растения и прясна вода е подходяща среда за известни и уникални видове газели; през 2021 Хатай ще е домакин на ботаническото експо, Хатай е единствения град (?) с титлата на гастроном в Турция; в Хатай са живяли 13 от 26 цивилизации в Света; в Хатай мирно и щастливо съжителстват 3те главни религии. Това е Хатай.

Антакия/Хатай е причината да изгледам Аси 2ри път. Тогава гугъл не ми беше настолен справочник Wink
И на мен ми е интересен този край, повечето пъти пръв или единствен, като Туба.  Peace
Има нещо символично в това, че точно тя играе Аси.  Peace


Цитат
Линка и аз бях забравила за тази проява на Туба и Илкер. Мислех, че съм я изпуснала ooooh! Но като потърсих видеото, си я припомних. И твоят любимец е с тях Wink

Баги  Hug аз изобщо не си го спомням... ooooh!
И трябва да призная, че тук, Илкер, като е укротил твърде подвижното си за моя вкус, лице, е много по - привлекателен от „моя любимец“!
Много ми хареса - сериозен и харизматичен.  Peace



Е, за да играеш фламенго се изисква да си изиграл поне един танц от Лешникотрошачката!  Joy


Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 16:08 от Lina_4

# 214
  • Мнения: 4 224
Здравейте, момичета и от мен в Деня на Земята




„Земята ме учи на спокойствие, като трева очакваща зората.
Земята ме учи да страдам, като стар камък страдащ от спомени.
Земята ме учи на смирение, както цветовете са смирени.
Земята ме учи как да се грижа за децата си.
Земята ме учи на смелост, като дървото, което стои само.
Земята ме учи на ограничения, като мравка, която пълзи по земята.
Земята ме учи на свобода, като орел, който се рее в небето.
Земята ме учи да приемам, като листа, които умират всяка есен.
Земята ме учи на обновление, като семе, което израства през пролетта.
Земята ме научи да забравя себе си, както разтопеният сняг забравя живота си.
Земята ме научи да помня добротата, когато сухите поля плачат от дъжд.”


Древен индиански текст




По нашенски Топрачето днес е именячка, както и сте отбелязали вече. И татко Онур е споделил уличния танц на двте танцьорки- Вичи Hug, Злати Hug
Линка Peace, Надин Peace вярно, че от движенията на ръцете повече прилича на фламенко. Но може да е нещо и от танца на мама Flutter






Героинята на Туба, която е най-свързана със земята е Аси. Затова да сложа още един клип за Аси и Демир, само че без превод - Надин Heart Eyes  с любима на всички ни песен Dilberim




Една мисъл на Айнщайн Peace



Гледайте надълбоко в Природата
Тогава всичко ще разберете по-добре!


До по-късно , ако не ми мине котка път Wink

Последна редакция: нд, 22 апр 2018, 18:32 от kanti

# 215
  • Мнения: 4 535
Слагам още един клип от "Аси" с Dilberim.  Кадрите са от трети сезон Grinning В темата отчитам един музикален преговор на сериала и отмятаме празника на Земята Peace



Текст на руски:
Скрит текст:
Моя красавица
Обними меня, я сам себя пожертвовал тебе
Люби меня, напрасно я был для тебя
Любимая, моё всё, в моём сердце построен трон, моя красавица
 
Страсть, чтобы насытиться любовью
Воссоединения, чтобы удовлетвориться тобой
Я чувствовал недостаточно, мои страдания не заканчиваются
Это у нас не прекращается
 
Не могу ни насытиться, ни удовлетвориться тобой, моя красавица
Ударь меня
Эти глаза, эти брови, как они тебе идут
Утоми меня
Крики, вопли, они меня забавляют
Любимая, моё всё
В моём сердце построен трон, моя красавица

Интересна статия от днес в която се цитира и Туба  https://televizyongazetesi.com/kivanc-tatlitug-ozcan-deniz-tuba- … -buyuk-sok/321736

Тук с превод на Гуги:  https://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=tr&tl=bg& … uyuk-sok%2F321736

# 216
  • Мнения: 9 992


Надин  Hug прочетох статията с интерес,  Не снима Туба, но явно ако снимаше щеше да прибере хонорарите на всички!  Joy
Ами, да си кажем честно, в сериалите се снимат за пари.
И КИ като му дават толкова пари, що да не ги вземе.  Laughing
Сега, като му спират сериал, може да спадне тарифата, а може и да не спадне.  Joy
На ЕА като го спряха  не си загуби феновете, както виждам. Прочетох, че ще снима нов любовен филм с Ай Япим. Добре е за неговите фенки. За нас не е, защото Туба няма да снима с него никога вече. Не повтаряме партньори, приказката на КРА трябва да си остане.  Peace
Четох в една руска група, че КЧ не посещава както преди ресторантите на Умут и се прави извод, че Туба вече не е в Ай Япим. Ама така ли е, не е ли,  само се вангувам.  Joy



Да отбележа и аз Денят на земята с този красив колаж



И нашите грациозни момичета ми родиха асоциация...



Канти  Hug повтарям колажа, че момента ми е любим!  Heart Eyes



Лека нощ!  Hug

# 217
  • Мнения: 5 725
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за всичко от вчерашния ден.

Добро утро! Да са цветни и вдъхновени дните Ви
през новата седмица! Бъдете щастливи и обичани!
Прекрасен ден! Посрещнете с радост всичко случващо се около Вас!Отворете сърцата си
 и налейте капчица надежда в душите си,
и това, което искате непременно, ще се случи.

                                    

                  

  

Цитат
✅Instagram news #TubaBüyüküstün:
- подписалась, на шоумэна Джем Йылмаз;
- лайкнула, публикацию сценаристки Сема Эгренекон      Cesur ve Güzel//TuKi  


                                          

"Има хора, които само с една дума карат щастието и розите да разцъфнат. Има хора, които само с поглед проникват в тайните на нашите души. Има хора, които са такива - толкова са нужни...!"                      

                                       

Днес е световен ден на книгата.


Това е библиотека в Китай с над милион и двеста хиляди книги.
Хубав и спокоен ден,дами bouquet






# 218
  • Мнения: 4 535


Ако бях поет, сигурно щях да кажа: "В две хубави очи- музика, лъчи..." Grinning

Привет, привет! Hug Hug

Наскоро гледах един сайт с портрети на жени от света на забулените. Дадох си сметка колко са важни очите и каква мъка за фотографа ще е, ако ги нямаш като излъчване ooooh!


Красива и слънчева седмица желая на всички! Hug Peace

Да я започнем с музика Grinning Показвам ви включването на Кристиан Костов за промотирането на Bones в Амстердам на живо. Не знам песента дали ще победи на Евровизия, но мен ме победи още с първото слушане преди време Heart Eyes До 8 май не остана.. Wink





# 219
  • Мнения: 41 676
Добро утро! Hug





Вичи HugНадин Hug



Днес в Турция празнуват- Ден на суверенитета (от 1920 г.) и Ден на децата (от 1929 г.)! PeaceЧестит празник на Майа и Топрак! Peace


Ето и Туба как отбелязва празника.....от ИГ

https://www.instagram.com/p/Bh5sCOgjV5D/?taken-by=tubabustun.official
Цитат
🆕🆕Instagram #TubaBüyüküstün
✅ Тубуся: Доброе утро! 23 апреля национальный суверинитет и детский день, учреждённый Ататюрком!!!. Всем детям мира счастья! Пусть маленькие дети радуют большими достижениями!🎼🎶��🎉🎉🎉

Приятен ден и лека седмица! bouquet

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 08:59 от Zlatina3

# 220
  • Мнения: 9 992
Привет, момичета!  Hug



Новини няма и не очаквам за сега.  Rolling Eyes
Идва лято.  Peace
Ами харесвам си я  Туба, Какво да направя!  Joy
Какво само е харесала в ИГ!  Laughing




Абсолютно не традиционно и различно мислене не само от консервативното турско общество, но и от многобройните радетелки на морала и традициите в този форум!  Joy
ГолЕма е!  Sunglasses
И още нещо е лайкнала, един коментар, в нейния ИГ


Цитат
Ты моя дорогая, потрясающая игрой, личностью, смелая женщина и прекрасная мать, я очень люблю тебя. Я праздную со своим сыном и твоими малышками для всех детей в мире. День, когда лица детей смеются, - их праздник и счастье. Вместо насилия оставляйте в памяти детей любовь, когда плачут, пусть они знают смех, прежде пусть они будут уважительными и с верой, пусть знают, что такое любовь, несмотря на мир пусть взрослеют терпеливыми, научить их верить, что они в безопасности, в один прекрасный день научите благодарить, радоваться книге, любить читать, научите важности образования. Как мать я говорю своему сыну: сынок, будь хорошим человеком, не на красоту глаз, смотри красиво!
https://vk.com/eatb_haber
Май наистина се е отдала на социалните мрежи, нашата любимка. Twisted Evil
Поне не слага само себе си в различни пози, че да рекламира ресторантите, а такива интересни и забавни публикации и харесвания има, че да не скучаем.  Peace

Ще изтърпим някак до на есен.  Peace

Хубав ден ви желая!   Hug

# 221
  • Мнения: 4 535
Днес пак си мързелувам с една песен и сериалите, които гледам, не само аз от хората в темата Grinning

 Biri bana gelsin - Някой дойде при мен /според Гуги/








Някой слуша музика, друг рисува...нов клип /има подобни в темата/ Peace





Малей #Crazy #Crazy, къде са ги пльснали семейството Shocked Баш при нас в гьолчето Mr. Green Горките, главите им по- големи от дърветата, ама питали ги някой Wink ooooh!

Джансел поне си е натюр  Laughing





Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 14:09 от nadine1111

# 222
  • Мнения: 41 676
Привет! Hug



 Туба в ИГ-лайква свързано с празника им днес.....





https://www.instagram.com/p/Bh6L9rJD6UQ/
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456239368%2Ff78fddad … pl_wall_-63875573

Цитат
Tuba Büyüküstün on Instagram: “Yikilmak zorunda olan, zihinlerdeki duvar. @izev_vakfi..
Тубуся подписалась на неправительственную организацию Izev vakfi и опубликовала их видеоролик: "Стена, которую нужно сломать"

Цитат


Малей #Crazy #Crazy, къде са ги пльснали семейството Shocked Баш при нас в гьолчето Mr. Green Горките, главите им по- големи от дърветата, ама питали ги някой Wink ooooh!
Надин Hug,от Малдивите са ги изпратили на планина... Laughing
Ето оригинала.....
Скрит текст:

Видях,че #Айла / #Ayla е преведен и озвучен от turk-sinema.
https://vk.com/murayildirim?w=wall-66097855_626581



Приятен следобед! Hug

Последна редакция: пн, 23 апр 2018, 14:42 от Zlatina3

# 223
  • Мнения: 5 725
Здравейте Hug.
                             

              "Най-добрият киносалон в света е човешкият мозък.
               И човек разбира това, когато чете хубава книга."
Ридли Скот

           
                                                     

                     

                     

Обстоятелствата не правят човека.
Обстоятелствата разкриват човека.
Ралф Уолдо Емерсъ

Приятен следобед,дами bouquet

# 224
  • Мнения: 4 535


Покрай колажа с Мурат, реших да погледна дали има мераклии да творят с Туба и Умут / с партньори и колеги съм се нагледала Wink/
Останах изненадана от количеството, което намерих ooooh! Rolling Eyes Показвам няколко:






 



Открих още много вестникарски колажи...  и забелязах, че всеобщата им тенденция е, да залепят до Туба някакви снимки на Умут, като голобрад юноша Grinning Да кажем, че ги е мързяло да му потърсят актуалната визия- човекът си има вече и брада,и коса, и мустаци... Wink

И малко "незабравки " в този клип:  Grinning



https://www.youtube.com/watch?v=W4ImhS0JltI



Общи условия

Активация на акаунт