След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 66

  • 94 995
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 063
Браво Себи, ашколсун, машалла, че намери интервюто.   Simple Smile  Heart Eyes
Мнооого ни е интелигентно момичето.  
Това много ми хареса “Колкото по-големи са мечтите ти, толкова по-големи могат да бъдат разочарованията.“
Себи, не разбрах смисъла на последното, което написа за Бурак?  
“Има и нещо друго,обижда се вкуса и чувствата на самия Бурак newsm78

Последна редакция: ср, 13 юни 2018, 17:31 от helen.nona

# 496
  • Мнения: 14 510
  

      Хелън Laughing това изречение е адресирано за  анти Фе  писачките.

 Те я плюят, намират я дебела, капризна , позьорка..... с .коригирани устни и скули , а Бурак  принца ,който едва ли я заслужава.
  Та на тях казвам .,че обиждат любимеца си в липса на вкус към жените/все пак му е съпруга/и си я обича с всичките и "кусури" Wink Wink Wink


      

Последна редакция: ср, 13 юни 2018, 18:25 от sebilMM

# 497
  • Мнения: 2 063
Ахъъъ, аз не ти схванах иронията и сарказма;)
Те хората още 2013 г, преди пет години са я преценили Фе- как изглежда, поведение и т н.
Хеле сега пък и в тази класация е на първо място -   Демек още храна за злите и завистливи езици
 Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 498
  • Мнения: 3 180

              Момичета, заровили сте се в миналото, аз обаче ще ви върна в настоящето.  Hug

              Ето го поста на Бирсен, за който писах днес. Надявам се да се окаже истина и Фе най-после да я видим в нов проект.  Hug

                 

                 

               И безумно влюбения принц  Joy Joy Joy С безупречен вкус към перфектните жени.

                   

# 499
  • Мнения: 14 510
               Малееее,...... мечтата ми-ИБРАХИМ.

[               МИМИ


      

  Ако    Фе снима филм ,който ще зап0чне снимки от  юли с него успехът  е в кърпа вързан!

    От рускините-Телекомпания Avşar Film предложила Фахрие Эвджен главную роль в фильме Другая сторона печали / Hüzünden Öte. Режиссер фильма Aytaç Ağırlar. Если сделка состоится, то съемки планируется начать в июле

    Този тандем  от 2014 г  обаче е НАЙ!!!!!!!


          


     Подозирахме, мечтаехме...... надявяхме се , че ще се случи , а то се е зараждало.


              


              



                  


                    

Последна редакция: ср, 13 юни 2018, 22:36 от sebilMM

# 500
  • Мнения: 3 180
 
                Добро утро!  smile3525

           Днес все още няма нищо ново покрай нашите гълъбчета, но и аз като СЕБИ - звездите ми ги говорят -  Joy Joy Joy , че скоро ФЕ ще ни изненада с нещо...  Hug Надеждата умирала последна.

               

           А нашият прекрасник май се е отдал на хобита и мързелува, ама то му се полага.  Joy Joy Joy

               

                     Усмихнат ден на всички!  Hug

# 501
  • Мнения: 2 063
Ох, да ви кажа и аз умирам  за тази екранна двойка Фе с Ибрахим.
Бу да ме прощава, ама много ще си ходят .... пу...пу... а, дано..YumFlowers Hibiscus Stuck Out Tongue Winking Eye

# 502
  • Мнения: 14 510
                                                   Sparkling HeartЗдравейте Flowers Hibiscus


                        



МИМИ,Хелън аз си позволявам да спрягам Фахрие с Ибрахим,защото туитър и при рускините и при арабките гъмжи от колажи на тях двамата.Гледала съм го в един филм и сериала "Черно бяла любов" и ми е достатъчно   да го определя като нова звезда на турското кино.

                       https://twitter.com/NahanhE
                  


                  



                  
                    
        

# 503
  • Мнения: 3 180

             С този Ибрахим нищо не съм гледала и не мога да коментирам играта му. За външността му - според мен има доста остри черти. Май не е мой тип. Аз имам други фаворити за ФЕ.

              А това е страхотно изкуство... Харесва ми.  Hug

               

# 504
  • Мнения: 14 510
     МИМИ моля те сподели кой е твоя фаворит и ще си броим   успехите Wink Wink Wink в прогнозите и желанията.


                Погледни този филм с Ибрахим  ,когато можш какво мислиш.

     Maй нещо не ми се получавча Embarassed Embarassed Embarassed

     Филмът е "Единствено  ти"

  

">#[/video]



    




        Това е положението....Бу иска следващия път когато посети Словениея да е когато снимат филм със съпругата си!!!!!!
                    Burak announced that he wants to go to Slovenia with his wife and have a romantic movie.

                            



          

Последна редакция: чт, 14 юни 2018, 20:49 от sebilMM

# 505
  • Мнения: 3 180

              ОООО, СЕБИ, ами аз този филм съм го гледала много отдавна. Не знаех, че е този артиста, не съм го запомнила. Филмът наистина е страхотен, отличен сюжет, много ме беше развълнувал тогава. Обаче забеляза ли, че участва и Баръш Ардуч.  Joy Joy

               Моите фаворити са няколко. Къванч, Керем, Кенан Имирзалъолу, Баръш и Бурак Челик/ чисто визуално последния/. Всички надявам се ги знаеш, само на последния слагам снимка ако не си го чувала.

               

               

                Страхотни сини очи, като океан... Heart Eyes

                   
             

# 506
  • Мнения: 14 510
                

                           

   МИМИ на мен ми се иска да попадне освен на красавец и на добър актьор нашето Фе.

    Да наистина само Бурак-2 нито съм го виждала ,нито съм го чувала.Малко младок ми се струва, но ако е толкова добър актьор ,колкото са му сини очите -става!:stuck_out_tongue:

  И ако ще е някой от изброените от теб залагам на Керем.С  Къванч вече игра макар и за кратко но впечатляващо и не ми се вярва.Баръш  става и още как,но не го разпознах във филма/трябва пак да го гледам/

    Днес съм изморена и си лягам, Лека нощ:sparkling_heart:


                            
           .


           MIMI сега доизгледах филма и разбира се познах  Баръш- магазинера......но когато гледах за първи път филма не знаех за съществуването му hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 07:54 от sebilMM

# 507
  • Мнения: 3 180

                  Добро утро и успешен ден!  smile3525

             

# 508
  • Мнения: 14 510
                        Здравейте Hug Hug Hug

                                  СТРАХОТЕН!!!!!!


                      

                                   СТРАХОТНА!!!!!





    
                      


                И така и днес мина без новини  от нашите гълъбчета Sad Sad Sad

    Освен.... че би могла  и с  Керем  да си партнират newsm78 newsm78 newsm78


                          

                         

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 17:51 от sebilMM

# 509
  • Мнения: 1 042
                       Здравейте Hug Hug Hug

                                  СТРАХОТЕН!!!!!!


                      

                                   СТРАХОТНА!!!!!





    
                      


                И така и днес мина без новини  от нашите гълъбчета Sad Sad Sad

    Освен.... че би могла  и с  Керем  да си партнират newsm78 newsm78 newsm78


                          

                         
Себи, е па баш тука на селски ерген ми мяза, уффф, Яя
Я някоя снимка от Севдата пуснете лютфен, там е истината

Общи условия

Активация на акаунт