Фалшивите маркови магазини с високи цени!

  • 10 674
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 647
списанията играят рола на безплатна реклама на парцали от продажбата на които явно имат някаква изгода. а не че българинът е толкова замогнат че пазарува само от паола апси

Не бих казала, че е безплатно, защото цените за реклама в подобни издания си е доста височка. Е, когато в няколко поредни броя се рекламира едно и също, цената пада, естествено. Но тук е другият момент, че като продадат 2 парцала си избиват парите за реклама.  Wink

# 46
  • Мнения: 1 547
Чакайте сега да ви кажа нещо, от което направо ми увисна ченето и такъв яд ме тресна, че още ме държи #Cussing out!

Лулу, аз това си го мисля отдавна. Подбрани дрехи 2ра ръка в луксозни магазини. Бизнесът с дрехи втора употреба процъфтява и, освен, че се печели много, собствениците на магазинчета за евтина турска и китайска стока са много назад.
Направо ще си изям петите от яд ако се прецакам по този начин.  smile3514

# 47
  • Мнения: 14 490
Чакайте сега да ви кажа нещо, от което направо ми увисна ченето и такъв яд ме тресна, че още ме държи #Cussing out!

Лулу, аз това си го мисля отдавна. Подбрани дрехи 2ра ръка в луксозни магазини. Бизнесът с дрехи втора употреба процъфтява и, освен, че се печели много, собствениците на магазинчета за евтина турска и китайска стока са много назад.
Направо ще си изям петите от яд ако се прецакам по този начин.  smile3514


за това чувам за пръв път и направо #Crazy #Crazy #Crazy тъй че моля все пак някой да каже за къде става дума

# 48
  • Мнения: 2 099
Какви маркови дрехи бе брате????Значи аз мога да си купя пола Индиан роуз от Германия за 15 евро от  намаление а тука ония ден влизам на центъра в магазина им и гледам цена на един направо виснал отвсякъде потник,който изглежда дори носен цена от 175 лв!!!!Баси мамата,че кой ще даде такива пари за потник!!!!Ама следващия път като ходя до там ще го снимам да видите за какъв парцал иде реч.Ще си снимам и полата дето я имам от близо година как изглежда!
Просто няма място за сравнение.От Германия на разпродажба съм копувала на дребосъка дрехи на H&M за 2,3 4 евро тука под 6,7 лв няма детска дрешка!
 Twisted Evil Twisted Evil

# 49
  • Мнения: 1 413
Аз затова много трудно пазарувам и гледам предимно български производители, защото и работата ми изисква костюми, макар че при тях пък рядко излизат по-интересни модели.
Но като чета и ми се отщява да харча, та добре ми действа тая темичка Joy hahaha

# 50
  • Мнения: 1 417
Наистина има вече много уж маркови и бутикови магазини с безумни цени, но в доста фирмени магазини по Витошка моделите са оригинални и цените са долу горе еднакви с тези в Европа. Абе, някой път и там се уливат : Сравнявала съм цени на Мис Сиксти БГ Италия, едни и същи модели по едно и също време /2-3 дни разлика цените са еднакви. Обаче последно сравнявах потник в Амстердам, който се чудих дали да си купя за 40 евро, в София магазина на Replay -115 лв. Close Магазините от които пазарувам в бг. си имат сайтове, влизам в сайта гледам моделите и пазарувам ако скоро не ми се очертава пътуване извън бг Simple Smile.
По принцип  пазарувам най-вече от чужбина.Ама не може да се сравняват цените на разпродажба навън с цени в сезона в бг, вярно че на разпродажба в бг в повечето случай са по-високи от на разпродажба в чужбина.

# 51
  • Мнения: 6 472
Чакайте сега да ви кажа нещо, от което направо ми увисна ченето и такъв яд ме тресна, че още ме държи #Cussing out!

Лулу, аз това си го мисля отдавна. Подбрани дрехи 2ра ръка в луксозни магазини. Бизнесът с дрехи втора употреба процъфтява и, освен, че се печели много, собствениците на магазинчета за евтина турска и китайска стока са много назад.
Направо ще си изям петите от яд ако се прецакам по този начин.  smile3514

за това чувам за пръв път и направо #Crazy #Crazy #Crazy тъй че моля все пак някой да каже за къде става дума

Довечера ще питам за точен адрес. В момента мога само да ви го обясня приблизително, магазина, в който съм ходила аз. Намира се на Позитано, малко преди Христо Ботев. Фирмата се казва Сожебит.

# 52
  • Мнения: 4 202

....Намира се на Позитано, малко преди Христо Ботев. Фирмата се казва Сожебит.


На Позитано преди Ботев има един голям  магазин 2ра употреба, друг за дрехи там не се сещам много, много.

# 53
  • Мнения: 6 472
Знам го този магазин, но не става въпрос за него. Ще разпитам довечера майка ми и ще ви пусна координати, защото таки си приказвам по стари спомени малко наизуст Embarassed

# 54
  • Мнения: 1 028
Хич не се учудвам в тези вълчи времена всичко е на принципа "прееби другарче"/сори за израза/наш познат работи в София в склад за дънкови облекла и разказва,че собственици на магазини по "Витошка" ходят при него и вземат едни дънки за 35-40лв,а  в техните магазини цената вече става 160 и нагоре,пък със слънчевите очила кво правят-шок и ужас-ефтините китайски очилца дето ги вкарват на килограм тука ги позабърсват,лопват някоя по шик кутиика и айдеее..или пък други малко по-изкусурени ментета и хоп...300лв. и се кълнат че били оригинални.Пресен случай преди 2 дни-търся си ризка някаква,влизам в един магазин-бутик,уж те си шиели всичко и се заглеждам по една риза за 30 лв.,ама викам си ще поразгледам още малко и ще се върна да я взвма,ако нищо друго не ми грабне окото.Влизам в един магазин и гледам същата за 12лв. и си я взех де.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 336
Хайде и аз да кажа една прясна случка - съвсем случайно се сдобивам с един потник Том Тейлър,за съвсем не Томтейлърска цена от едно съвсем обикновено магазинче,защото спешно ми трябваше определен цвят и го видях там

отивам вчера в магазина на Т.Т специално понеже ме загриза любопитството  и гледам блузки и потници от абсолютно същия плат ,цвят и изработка,подобни моделина моя  над 40 лева

е как да ида да си купя нещо от там ?

# 56
  • Мнения: 524
Нищо ново под слънцето.
 аз директно ще заклеймя всички маркови de luxe магазини по витошка...Като започнем с Wolford... Всички знаeм, че такива фирми като тях правят и намаления било то сезонни или други, но не и в БГ. Бях си харесала блузка на Wolford. Тук я дават къде 400 лева от 2 години. Да не говорим, че в този магазин зареждат залежали стоки т.е. новите модели на марката от тази година ги няма!! Т.е. купуваме си стари колекции така или иначе. Та за блузката ми беше думата. Мъжо я купил на намаление в чужбина  ( била миналогодишна@!!) за 25EUR!!! Shocked

# 57
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Докато има хора, които робуват на марки, и за които е от особено значение да се похвалят, че са си купили еди-кой си парцал от Витошка и т.н. за умопомрачителна сума, ще ги има и магазините и цените и прочие.
отдавна съм спряла дори да влизам в тези магазини..., както някой по-напред каза "на гол тумбак чифте пищови".., много е важно да се дадат 150 лв. за потник, но да няма пари за хляб, например.
Защото и такива примери мога да дам...
Извинявам се за лирическото отклонение, но наистина, клиентът е за бой, а не продавачът.

# 58
  • Мнения: 13 512
Докато има хора, които робуват на марки, и за които е от особено значение да се похвалят, че са си купили еди-кой си парцал от Витошка и т.н. за умопомрачителна сума, ще ги има и магазините и цените и прочие.
отдавна съм спряла дори да влизам в тези магазини..., както някой по-напред каза "на гол тумбак чифте пищови".., много е важно да се дадат 150 лв. за потник, но да няма пари за хляб, например.
Защото и такива примери мога да дам...
Извинявам се за лирическото отклонение, но наистина, клиентът е за бой, а не продавачът.

Марковта дреха си личи-няма никой да те пита откъде е, защото който го интересува-следи колекциите и знае  коя дреха на коя марка е и от коя колекция. Щом е за хвалба- значи е на гол тумба чифте пищови.

# 59
  • Мнения: 524
Просто няма място за сравнение.От Германия на разпродажба съм копувала на дребосъка дрехи на H&M за 2,3 4 евро тука под 6,7 лв няма детска дрешка!
 Twisted Evil Twisted Evil

 newsm10 newsm10 newsm10 Същото важи и за Атина и за виена. Няма да ви кажа какви маратонки донесе мъжпо от виена на Тимбърланд за 15 ЕВРо за малкият сладур. Направо очите ми паднаха.  А тука оня ден гледам някакви смотани сандали за бебета в магазин на витошка за 115 лева!!?? Срама нямат ЕЙ!! А Ки К няма просто да ги коментирам. Без думи съм!

Общи условия

Активация на акаунт