Любовта угасна ли..?

  • 14 572
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Ама той знае, че го напускаш и даже ти е дал пари за да тръгнеш?!? Ехеее...

# 106
  • Мнения: 39
Ама той знае, че го напускаш и даже ти е дал пари за да тръгнеш?!? Ехеее...
не съм го напуснала "завинаги,,  просто ще си дадем малко време. Той ги е дал за детето не за мен

# 107
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
А родителите и брат ти в коя държава са?

# 108
  • Мнения: 39
А родителите и брат ти в коя държава са?
Германия

# 109
  • Мнения: X
Ами още по-добре!

# 110
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 849
Дано намерите най-доброто решение за всички.

# 111
  • Мнения: 47
Здравейте, аз съм момиче на 19 години... Ще ви се стори странно,  но съм женена със едно дете.. Нещата при нас станаха много бързо... Нашите бяха против приятеля ми.. Избягахме и сега живеем заедно на семейни на чела. Забременях родих момиченце. Но проблема е там, че мисля, че той вече не чувства нищо към мен. Всяка тема е спор.. Вече дори ми е посягал няколко пъти..но не ме е удрял Чувствам се объркана. Не искам да го пиша дори да го мисля но след раждането на дъщеря ми всичко се промени.. Не сме същите няма я тази искра ❇ 😥 въпреки това аз го обичам много много много.. 😔 Нямам на кои да споделя не мога да погледна родителите си... Дайте ми съвет моля ви сигорна съм, че тук има доста жени със по-голям опит в брака. Как да постъпя според вас? Бях му споменала да се разделим и той чак се просълзи.. 😔

Без значение какво се е случило - родителите ти, винаги ще са ти родители. Те винаги ще застанат зад теб. Разбира се, в началото ще бъде трудно. Ще бъде неприятно, но никой никога няма да те "върне", решиш ли да се прибереш. Любовта може и да е ужаснала, а може и да не е. Държанието обаче със сигурност е променено.
След като вече е посягал, кога пак мислиш ще го направи? И този път дали ще е по-сериозно?

# 112
  • Мнения: 39
Здравейте, аз съм момиче на 19 години... Ще ви се стори странно,  но съм женена със едно дете.. Нещата при нас станаха много бързо... Нашите бяха против приятеля ми.. Избягахме и сега живеем заедно на семейни на чела. Забременях родих момиченце. Но проблема е там, че мисля, че той вече не чувства нищо към мен. Всяка тема е спор.. Вече дори ми е посягал няколко пъти..но не ме е удрял Чувствам се объркана. Не искам да го пиша дори да го мисля но след раждането на дъщеря ми всичко се промени.. Не сме същите няма я тази искра ❇ 😥 въпреки това аз го обичам много много много.. 😔 Нямам на кои да споделя не мога да погледна родителите си... Дайте ми съвет моля ви сигорна съм, че тук има доста жени със по-голям опит в брака. Как да постъпя според вас? Бях му споменала да се разделим и той чак се просълзи.. 😔

Без значение какво се е случило - родителите ти, винаги ще са ти родители. Те винаги ще застанат зад теб. Разбира се, в началото ще бъде трудно. Ще бъде неприятно, но никой никога няма да те "върне", решиш ли да се прибереш. Любовта може и да е ужаснала, а може и да не е. Държанието обаче със сигурност е променено.
След като вече е посягал, кога пак мислиш ще го направи? И този път дали ще е по-сериозно?

вече не сме заедно но не сме се разделили окончателно.. Времето ще покаже...

# 113
  • Мнения: 47
Здравейте, аз съм момиче на 19 години... Ще ви се стори странно,  но съм женена със едно дете.. Нещата при нас станаха много бързо... Нашите бяха против приятеля ми.. Избягахме и сега живеем заедно на семейни на чела. Забременях родих момиченце. Но проблема е там, че мисля, че той вече не чувства нищо към мен. Всяка тема е спор.. Вече дори ми е посягал няколко пъти..но не ме е удрял Чувствам се объркана. Не искам да го пиша дори да го мисля но след раждането на дъщеря ми всичко се промени.. Не сме същите няма я тази искра ❇ 😥 въпреки това аз го обичам много много много.. 😔 Нямам на кои да споделя не мога да погледна родителите си... Дайте ми съвет моля ви сигорна съм, че тук има доста жени със по-голям опит в брака. Как да постъпя според вас? Бях му споменала да се разделим и той чак се просълзи.. 😔

Без значение какво се е случило - родителите ти, винаги ще са ти родители. Те винаги ще застанат зад теб. Разбира се, в началото ще бъде трудно. Ще бъде неприятно, но никой никога няма да те "върне", решиш ли да се прибереш. Любовта може и да е ужаснала, а може и да не е. Държанието обаче със сигурност е променено.
След като вече е посягал, кога пак мислиш ще го направи? И този път дали ще е по-сериозно?

вече не сме заедно но не сме се разделили окончателно.. Времето ще покаже...

Понякога времето е всичко, от което имаме нужда.
Късмет, миличка. (;

# 114
  • Мнения: 603
Не можем да забравим факта, че си е омъжила за този човек толкова млада, нито че сте избързали да имате дете. Детенцето ви планирано ли е? Кога се сгодихте, та заживяхте заедно? Той на колко години е?
Най-добрият вариант е да отидеш при вашите, те ще те разберат, колкото и да не го харесват. Детето няма да остане без баща, но да остане с този е най-лошия вариант и да гледа как баща му бие майка му, да помисли това за нормално, а то не е .

# 115
  • Мнения: 9
Здравейте, днес направих профила си в тази страница . Много ще ви бъда благодарна ако ми дадете съвет . Любовта към моя приятел угасна преди една година ,нямаме брак но имаме дете на 2 години . Нещата между нас никак не вървят ,искам да се разделя с него но ,той не иска да остави детето при мен . Много Ви моля ако има някоя мама в същото положение и се е справила с това да сподели с мен .

Общи условия

Активация на акаунт