Омръзна ми да съм сама

  • 46 744
  • 540
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 361
Така от всичко прочетено стигам до извода, че мъжете търсят жени, с не много мозък, но пък да  са красиви, за да могат да   ги  показват като панаирджийска мечка.  Ако пък  имат и афинитет към тройките, ехааа.  


И в такова насока ли е отишла темата. Тц,тц,тц ... очевидно вече няма да стане с четене на първата и последната страница. То събитията в темите са по-динамични от връзките на българска поп-фолк певица Simple Smile

# 466
  • Мнения: X
Не ти хващам иронията. Всички хора търсят любов, чувство, което е над всичко. Разбираме го по един или друг начин.
Тук сме зрели хора, не пубери, които си броят бройката, която са чукнали.

# 467
  • Мнения: 3 542
На кого точно пишеш това, всички в темата станаха иронични, то няма как иначе.

# 468
  • Мнения: 3 917
На кого точно пишеш това, всички в темата станаха иронични, то няма как иначе.
Май, мен визираше Simple Smile но, да каже 😔

# 469
  • Мнения: X
Човекът редовно влиза в някакъв мъжки цикъл с мятане на мрежи за тройки във форума. Обаче е тъжен и уморен, кахърните му приказки не водят до интерес, възбуда и кандидатки... Направо ти иде да му препоръчаш я психолог, я психиатър.

# 470
  • Мнения: X
Хаха, забавно. Си визирах
Вярно съм малко тъжен, но от цинизма, който се вижда тук, там.
Тройка ще направя, не се притеснявай, но не ми е идея фикс, много по-важни неща има в живота.
Тъжно ми е, че някои така сте се озлобили от живота...

# 471
  • Мнения: 15 619
theopenminded, не звучиш по-различно.

# 472
  • Мнения: 3 542
А, щом към мен било - аз съм иронична, щото аман от твоята мирова скръб от неразбралите те жени, злоба в пишещите поне в тая тема не видях.

# 473
  • Мнения: 2 749
Не сме озлобени, а реалисти. Ако мъж в началото ми заговори за връзки и чувства, ще избягам с 200. Щом толкова усилено търси връзка, явно нещо не е наред. Връзки обикновено търсят жените. Мъжете тръгват към отношенията с друга нагласа и постепенно узряват.

# 474
  • Мнения: 3 689
Хаха, забавно. Си визирах
Вярно съм малко тъжен, но от цинизма, който се вижда тук, там.
Тройка ще направя, не се притеснявай, но не ми е идея фикс, много по-важни неща има в живота.
Тъжно ми е, че някои така сте се озлобили от живота...
Изостанал си, ако още не си правил тройка, а и не уточняваш каква тройка ти се прави.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 20:52 от Manekena

# 475
  • Мнения: 15 619
Е, Манекен, идете си на гости. Какво толкова!? Напредничавите хора не признават ограничения и граници, па вие за едни триста - четиристотин километра ще спрете прогреса.

# 476
  • Мнения: X
Нямам претенции каква точно да е тройката, просто ми харесва идеята, че повече хора са заедно, няма ревност и виждат по-далече от носа си.

# 477
  • Мнения: 3 689
Нямам претенции каква точно да е тройката, просто ми харесва идеята, че повече хора са заедно, няма ревност и виждат по-далече от носа си.
Тогава защо искаш само тройка? С повече хора е по-весело, а и винаги има възможност да се скатаеш в навалицата Simple Smile

# 478
  • Мнения: 19 034
Нямам претенции каква точно да е тройката, просто ми харесва идеята, че повече хора са заедно, няма ревност и виждат по-далече от носа си.

Чувала съм, че в района около Халите по-разкрепостените кандидати лесно може да се уредят с тройка тип "Орео" - двама по-чернички мъже с един беличък по средата.

# 479
  • Мнения: 3 689
Чувала съм, че в района около Халите по-разкрепостените кандидати лесно може да се уредят с тройка тип "Орео" - двама по-чернички мъже с един беличък по средата.
Бисквитите "Орео" не са само черни, не знам защо българския им представител внася само от черните.

Общи условия

Активация на акаунт