Коя е най-евтината дреха, която сте си купували?

  • 2 886
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Идея си нямам.

# 46
  • Мнения: 2 567
Лятна блузка за 0.50 цента. Нося си я с голям кеф  Peace

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
"слушам и не вярвам на очите си"    newsm09

отдавна не съм виждала такива цени,тука и по кварталните магазини блуза или потник под 10 лева трудно ще се намери

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Чорапи, прашки и чехли не ги броя.
Тази зима си купих за 2лв. зимен клин за ски от ТМС, но го носих в къщи и много бързо се заваля и стана на топчета.
Един потник за плаж за 2 лв., от магазин за 1 лв.
Не се сещам, за нещо по евтино. Важното е хем да е евтино, хем да е качествено. Wink
Но има една черна блуза с ейроглиф от пред, която си я купих преди 8г. от разпродажба за 5лв., не е мръднала и още е актуална.

# 49
  • Мнения: 1 120
3 броя прашки за 2 лв Laughing

# 50
  • Мнения: 1 120
"слушам и не вярвам на очите си"    newsm09

отдавна не съм виждала такива цени,тука и по кварталните магазини блуза или потник под 10 лева трудно ще се намери
За Бургас не знам, но ако отидеш в София на Илиенци- там е фулл

# 51
  • София
  • Мнения: 1 621
Прашки за левче Laughing

# 52
И аз,ако ги смятаме за дрехи.Иначе един панталон за 3лв от ТСМ

# 53
  • Мнения: 1 546
Блузка от един китайски магазин за 1,50...оба4е е паму4на ,много леки4ка и е много приятна за големите жеги Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 883
Потник на ТСМ за 2лв - от разпродажба естествено  Hug

# 55
  • София
  • Мнения: 4 867
тази зима си взех от атина дънки за 3 евро. купих си ги един номер по-малки, за да видя кога ще отслабна, че да се намъкна в тях. още чакат Wink

# 56
  • Мнения: 3 161
Братовчеда ми подари дънки Levi's, които купил от един базар на чужденците за 1 лв. Носих ги много, докато се скъсаха отзад, и ги приготвих за изхвърляне, защото си заминавах от колежа (бях в Англия), а една приятелка германка попита дали може да ги вземе. Готини си бяха, класика.

# 57
  • Мнения: 2 550
Спортни прашки за едно еврО и половина  Laughing Ако може да ги броим за дрехи де.
Една пижама имам за 7 еврО.

Последна редакция: пн, 29 май 2006, 16:24 от Марчето

# 58
  • София
  • Мнения: 3 797
Братовчеда ми подари дънки Levi's, които купил от един базар на чужденците за 1 лв. Носих ги много, докато се скъсаха отзад, и ги приготвих за изхвърляне, защото си заминавах от колежа (бях в Англия), а една приятелка германка попита дали може да ги вземе. Готини си бяха, класика.
Сори за офф-а, ама....Какъв е този базар на чужденците?

# 59
  • Мнения: 3 447
Блузка и пола по 50 ст. всяко от складовете на Пума в Мрамор. Нося ги вече 3 години. Излязоха много качествени.
Оттам миналата седмица се сдобих с 2 потника по 3 лв и 1 фанелка за 5 лв - много благи Peace

Общи условия

Активация на акаунт