Първо раждане секцио -второто как?

  • 1 135
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 735
Нормално.  Wink Hug

# 16
  • Мнения: 3 216
Нормално.
И аз искам да родя втория пьт така,но няма да ми разрешат. Sad
А на теб леко раждане и бьрзо да се вьзстановяваш.

# 17
  • Мнения: 1 555
НОРМАЛНО !!! Аз родих със сенцио по спешност, но ако забременея и имам възможност да избирам ще избера нормалното раждане  Peace Peace Peace
Каквото и да избереш ти пожелавам леко раждане и възстановяване и идно здраво и прекрасно бебче !!!   bouquet

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Бих избрала нормално раждане в случай, че има такава разлика от 12 години... Peace

# 19
  • Мнения: 345
леко раждане и прекрасно бебченце   bouquet

# 20
  • Мнения: 409
Аз също искам нормално, защото след първото секцио много трудно се възстанових,а пък и Ели се роди 1,800кг. Не мога да реша а днес ми е термина и нямам време.БЛАГОДАРЯ на всички за съветите и пожеланията надявам се всичко да е ОК. ooooh!

# 21
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Само спокойно и всичко ще е наред. Чакаме резултати какво е бебето и как се възстановявате.
Успех.

# 22
  • Мнения: 1 735
Аз също искам нормално, защото след първото секцио много трудно се възстанових,а пък и Ели се роди 1,800кг. Не мога да реша а днес ми е термина и нямам време.БЛАГОДАРЯ на всички за съветите и пожеланията надявам се всичко да е ОК. ooooh!
Пожелавам ти леко раждане и здраво и усмихнато бебче! От нормалното се възстановява доста по-бързо. Дано всичко мине както го искаш.  Peace   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 489
След като няма противопоказания и лекаря ти е казал,че може ,то бих избрала нормално.

# 24
# 25
  • Мнения: 601
  Първото ми раждане преди 29 дена беше нормално.
  Второто смятам да е секцио.
  Успех.

# 26
  • Мнения: 4 156
На мен и двете раждания бяха секцио. При първото се възстановявах повече от месец и имам много неприятни спомени. Сега при второто всичко беше песен. В деня след операцията ми дойдоха 4 пъти на свиждане и ходих 100-те метра до асансцорите 4х2 пъти без проблем. Малко е неприятно, но със сигурност ме болеше много по-малко от жените, родили нормално.
Всичко зависи от анестезиолога и хирурга

# 27
  • Мнения: 8 769
Щом са ти дали опции за избор-добре, значи можеш да се насочиш и към нормалното. Аз исках втория път да е нормално, но поради краткия период от време след първото секцио лекарите не се навиха.
Хубавото е, че аз явно се възстановявам бързо след секцио (и двата пъти на втората седмица не помнех че съм оперирана).
Леко раждане!

# 28
  • София
  • Мнения: 3 408
Нормално.  Hug

# 29
  • Мнения: 63
аз доста късно виждам темата. Би трябвало вече да си родила и дано всичко е ок. Чакаме да се похвалиш

 Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт