Третиноин, Ретин А, Ретиноидна киселина, Ретинол - 4

  • 68 402
  • 760
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 18 542
Това си е контактен дерматит и при мен се случваше по линията на челюстта. Не мажи няколко дни на тези места, докато ти е раздразнена кожата и като започне да минава, пак започни, но слагай крем отдолу. Прегледай си и другата козметика, при мен проблемът се задълбочаваше сериозно когато ползвах Бюфет или Матриксъл на Ординери. Също и Ниацинамида им. Най-добре махни всякакви други активни съставки, ако ползваш такива, поне за известно време и виж как ще е. Доста време ми отне докато разбера какво и защо се случва.   

# 301
  • Мнения: 1
Здравейте, използвам Аирол от 2 месеца. До тук върви добре. Може ли да ми кажете турския третиноин без рецепта ли се продава там и каква му е цената, ако някой знае. Благодаря.

# 302
  • Мнения: 22 887
Без рецепта е, около 9лв беше мисля.

# 303
  • Мнения: 1 978
Чудя се дали да сложа третиноина в хладилника 🤔 Въвеждам по-висок % и ще го слагам веднъж седмично.

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
ДХЗ, как му е турското име?

# 305
# 306
  • Мнения: 18 542
Чудя се дали да сложа третиноина в хладилника 🤔 Въвеждам по-висок % и ще го слагам веднъж седмично.
Ако стане много горещо лятото, може да го сложиш, но иначе пише да се съхранява на стайна температура.

# 307
  • Мнения: 1 978
Да, и на моето пише да се съхранява до 30°. Благодаря Миоки.

# 308
  • Мнения: 50
Момичета, кремът за лице на Elea spf 50+  дали е подходящ за предпазване, когато използвам Acnelyse? Или да заложа на по-скъпа козметика? Simple Smile Понеже в момента  финансовото ми положение не е цветущо Sad Grinning

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 09:15 от samantha_jones

# 309
  • София
  • Мнения: 38 489
За предпазване ще е ок. Но трябва да го тестваш да не е много бял. Аз така имам 2 евтини крема със спф, който май е титаниев диоксид и ставам на вампир в лицето!

# 310
  • Мнения: 18 542
Момичета, кремът за лице на Elea spf 50+  дали е подходящ за предпазване, когато използвам Acnelyse? Или да заложа на по-скъпа козметика? Simple Smile Понеже в момента  финансовото ми положение не е цветущо Sad Grinning
По-скоро съм не за този крем. Няма добра УВА защита. И двата филтъра не покриват на 100% и има много парфюм.

Има авебензон всъщност (много правописни грешки на съставките в сайта на Фармар  ooooh!) но ако не е формулиран добре, не е много стабилен, а ми е трудно да преценя колко е, с моите познания.

Последна редакция: вт, 22 май 2018, 10:01 от Миоки

# 311
  • Мнения: 282
Здравейте, използвам Аирол от 2 месеца. До тук върви добре. Може ли да ми кажете турския третиноин без рецепта ли се продава там и каква му е цената, ако някой знае. Благодаря.
Без рецепта е.Миналата седмица си го купувах и излиза около 14 лв.

# 312
  • София
  • Мнения: 2 434
Честит празник, момичета!
Никой не се оплаква в темичка, явно сте преминали през страничните ефекти на третиноина и сега се радвате на красива и сияйна кожа Yum

# 313
  • Мнения: 18 542
 Laughing така си е
Честит празник!

Моята кожа като че ли полека се завръща към нормалното си състояние, от гледна точка на производство на себум, но пък резултатите относно подобрената структура продължават да са налични и да се подобряват. От едната страна на бузата ми, вече не си личи толкова една вертикална линия. Може да се дължи и на това, че се старая да спя по гръб и да не се прегъвам прекалено, но не само. Бавен процес е, но резултатите за 1 година общо са невероятни направо. Точно на такива се надявах  Sunglasses

# 314
  • София
  • Мнения: 38 489
При мен започна да се заличава една линия, която даже не броях за бръчка - под долната устна. Имам я от пубертета  някъде. Малко се бели де.

Честит празник!
Да заприличаме на ученички всички!😄

Общи условия

Активация на акаунт