(1 ЮЛИ - ПРОТЕСТ) продължение на старата онлайн подписка

  • 13 427
  • 211
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 138
в наш интерес е правата да си ти:)

# 196
  • Мнения: 3 336
в наш интерес е правата да си ти:)

Тъй като лично се срещам с всички депутати, които ни потърсят за контакт, тъй като телефона ми е на подписката и търсят мен за контакт, бъдете сигурни, че съм им проглушила ушите за близнаците, така че можете да сте спокойни,у на този протест пак ще дудна до припадък, андетоевро, межик, дано пак сте с нас, този път и аз ще доведа децата, нека да видят, че това, което дудна навсякъде има и визуален облик Joy

# 197
  • Мнения: 7 803
разчитайте и нас този път  Mr. Green

# 198
  • Мнения: 3 336
разчитайте и нас този път  Mr. Green

В България ли ще сте си? Супер  bouquet! Ако ще сте в София да ми се обадиш задължително   bouquet

# 199
  • Мнения: 1 744
в наш интерес е правата да си ти:)

Тъй като лично се срещам с всички депутати, които ни потърсят за контакт, тъй като телефона ми е на подписката и търсят мен за контакт, бъдете сигурни, че съм им проглушила ушите за близнаците, така че можете да сте спокойни,у на този протест пак ще дудна до припадък, андетоевро, межик, дано пак сте с нас, този път и аз ще доведа децата, нека да видят, че това, което дудна навсякъде има и визуален облик Joy

И аз за това ще доведа децата. Да ни видят. Да видят, че не сме само статистика.
 family6
Мишленце, възхищавам се на упоритостта ти и на усилията, които полагаш за каузата. newsm74

# 200
  • Мнения: 3 336
в наш интерес е правата да си ти:)

Тъй като лично се срещам с всички депутати, които ни потърсят за контакт, тъй като телефона ми е на подписката и търсят мен за контакт, бъдете сигурни, че съм им проглушила ушите за близнаците, така че можете да сте спокойни,у на този протест пак ще дудна до припадък, андетоевро, межик, дано пак сте с нас, този път и аз ще доведа децата, нека да видят, че това, което дудна навсякъде има и визуален облик Joy

И аз за това ще доведа децата. Да ни видят. Да видят, че не сме само статистика.
 family6
Мишленце, възхищавам се на упоритостта ти и на усилията, които полагаш за каузата. newsm74



 Embarassed Ще продължавам Wink

# 201
аз се подписах,надявам се да има кой да обърне внимание.а да ви попитам чъли ли сте че в парламента са приели отпуска по майчинство да тъне от 135 на 200 дни???










----------------------
Пишете на кирилица!!!

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 09:51 от Аурелия

# 202
  • Мнения: 12
Подписвам!!!
Благодаря Ви, че направихте така, та и ние от провинцията да се подпишем!

# 203
  • София
  • Мнения: 39 821
Не знам дали мамите са печатили продължението. Аз естествено пак забраих си платя нет-а, и си мислех, че нямам нет зарад гръмотевиците  Joy

# 204
  • София
  • Мнения: 92
подпис даден!

# 205
  • Мнения: 249
Аз също подкрепих подписката и искрено се надявам чрез тази инициатива да успеем да променим нещо в полза на децата ни - бъдещето на тази държава!!! Peace

# 206
Аз  я подписах миналия месец  , но  успях да привлека  и  още народ Wink за подписката Wink


Искам само да попитам , има ли някакво , дори и леко раздвижване по въпроса  baby_neutral

# 207
  • Мнения: 2 274
Аз  я подписах миналия месец  , но  успях да привлека  и  още народ Wink за подписката Wink


Искам само да попитам , има ли някакво , дори и леко раздвижване по въпроса  baby_neutral
   Виж тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114936.260;topicseen
  Депутатите са приели на второ четене променоте в КСО според които майките ще взимат вече 90% от трудовото си възнаграждение не 135 дни както беше до сега, а 315 дни!

# 208
  • Мнения: 509
Така е, приели са го!!! Честито! http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=920467 Само не разбрах тези, които ще родят преди 01.01.2007 в какво положение ще са - хваща ли ги или...

# 209
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
Така е, приели са го!!! Честито! http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=920467 Само не разбрах тези, които ще родят преди 01.01.2007 в какво положение ще са - хваща ли ги или...


Това е много интересен въпрос. Днес бая се порових, но не открих нищо по този въпрос!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт