Отговори
# 45
  • Мнения: 12 404
Те любовта и собственическото чувство са две различни неща Grinning

Не мога да видя промото - Галя какво пак се изявява?

Вижда как Захариев успокоява Войнова, нещо му мрънка, той я пита "ти от това дете ли ревнуваш?", тя му казва, че не, естествено, след това са в операционната, Галя взима от Войнова протокола за анестезия, за да го подпише и Войнова вижда, че е написала през цялата страница "Внимавай с мъжа ми".
Сто процента ще се окаже негова дъщеря, вече нямам никакво съмнение в това.

# 46
  • София
  • Мнения: 9 558
Като казах съблекалня - тия хора нямат ли собствени шкафчета? Всеки път се преобличат на различни места.

Хахаха и аз се зачудих кога Зорница е сменила шкафчето и какво точно се е случило с онази бутилка вино.

Леле, Галя е брутална. Защо така с лошо към това момиче? Не знам дали го обича, по скоро я е страх да не я остави сама.

Ух и мен ме е яд, че с тази снимка изместиха фокуса от снощната серия, а така се надявах подробно да обсъдим и Кръстева и Калин, и Тасев и Фотева, и двамата зевзеци, та дори и Захариев с майката на Войнова (ух, не помня как се казваше). Пък сега какво, пак ни вкараха в някакъв филм, да се чудим какъв хорър са ни намислили сценаристите.

А за образа на Марио - ами всичко зависи кога са успели, ако са успели, да се договорят с Вергов. Ако е станало скоро, не пречи да намерят скелети в гардероба.

# 47
  • Мнения: 2 653
Като казах съблекалня - тия хора нямат ли собствени шкафчета? Всеки път се преобличат на различни места.
А за образа на Марио - ами всичко зависи кога са успели, ако са успели, да се договорят с Вергов. Ако е станало скоро, не пречи да намерят скелети в гардероба.

Ама добре де, това не е ли обидно за всички останали актьори в този екип - всичко да се върти според голямата звезда Вергов и съдбите на останалите герои да зависят от това, дали ще се удовлетворят финансовите му претенции. Аз не съм сигурна дали става въпрос за пари, но самата хипотеза ме дразни.

# 48
  • Мнения: X
[quote author=Veracruz link=topic=1031374.msg36597615#msg36597615 date=15240398

Ама добре де, това не е ли обидно за всички останали актьори в този екип - всичко да се върти според голямата звезда Вергов и съдбите на останалите герои да зависят от това, дали ще се удовлетворят финансовите му претенции. Аз не съм сигурна дали става въпрос за пари, но самата хипотеза ме дразни.
[/quote]

Хаха, ако напуснат половината от другите, да видим какво ще правят Joy Направо да правят един спин оф на сериала, фокусиран върху Банков, а да оставят героите на мира

# 49
  • Мнения: 9 050
Гадна съм знам,ама само да припомня Simple Smile
Не мога да намеря тази с Марио,за сравнение.

# 50
  • Мнения: 2 653
Гадна съм знам,ама само да припомня Simple Smile
Не мога да намеря тази с Марио,за сравнение.

Една от най- вълнуващите сцени! Наистина !
Но още не сме видели Батко какво може Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 9 558

Ама добре де, това не е ли обидно за всички останали актьори в този екип - всичко да се върти според голямата звезда Вергов и съдбите на останалите герои да зависят от това, дали ще се удовлетворят финансовите му претенции. Аз не съм сигурна дали става въпрос за пари, но самата хипотеза ме дразни.

Ами ще е.
Но това е комерсиален проект, който трявба да носи печалби. Та ако широката публика иска Банков, и екипа може да им го даде, не виждам защо да не го направят. А както разбирам, подобна идея предизвиква истински възторг в социалните мрежи, и си го искат за Зорница. Май само ние тук харесваме Ковачев. А ако Зорница отреже Банков сеира и драмата заминават и присъствието му рязко ще се обезсмисли.
Честно казано предпочитам Марио да го командироват някъде, пред това да гледа Огнянова в прегръдките на Банков. А не всъщност Банков не прегръща, когато Зорница го целува неговите ръце са обикновено долу, тя е тази която прегръщаше. Та още по-лошо, да гледа как Зорница прегръща Банков.

# 52
  • Мнения: X
Вера, Батко може нежно да хваща лицето Зорино в ръцете си и нееежно да си я целува Wink

# 53
  • Мнения: 12 404
Изобщо не може да ме трогне изпепеляващата страст между Банков и Огнянова на фона на нежните целувки на Батко, пълни с любов и грижа към момичето. Sunglasses

# 54
  • Мнения: 2 653
Вера, Батко може нежно да хваща лицето Зорино в ръцете си и нееежно да си я целува Wink

Не искам да си представям, ако се разгорещи какво ще стане FlushedFlushedFlushed
Снощи не е като да не си поиска още една гореща среща със Зорница Heart Exl

# 55
  • Мнения: 12 404

Не искам да си представям, ако се разгорещи какво ще стане FlushedFlushedFlushed
Снощи не е като да не си поиска още една гореща среща със Зорница Heart Exl
Беше много сладък как я закачи на тая тема. А признанието му, че не съжалява за случилото се, много ме трогна.
Аз само не разбрах защо Зорница го жегна, като му каза, че брат му вече ѝ е казал, че му е липсвала.

# 56
  • Мнения: 9 050

 
Аз само не разбрах защо Зорница го жегна, като му каза, че брат му вече ѝ е казал, че му е липсвала.
Защото очаква от него друго отношение,а не точно като на брат му"липсваше ми".Очаква някакви по-пламенни слова "едва издържах от твоята липса,не мога да дишам когато те няма" и т.н.
А тя просто му подчерта "това вече го чух"-за липсата Simple Smile

# 57
  • Мнения: X

Не искам да си представям, ако се разгорещи какво ще стане FlushedFlushedFlushed
Снощи не е като да не си поиска още една гореща среща със Зорница Heart Exl
Беше много сладък как я закачи на тая тема. А признанието му, че не съжалява за случилото се, много ме трогна.
Аз само не разбрах защо Зорница го жегна, като му каза, че брат му вече ѝ е казал, че му е липсвала.

А Марио не каза ли всъщност, че съжалява за секса в банята?

# 58
  • Мнения: 12 404
Амбър, разбрах, благодаря за разяснението, защото ме мъчеше това, че не мога да разбера идеята ѝ Simple Smile

Дона, каза, че е имало момент, в който му се е искало сексът в банята да не се е случвал, но този момент е отминал.

# 59
  • Мнения: 9 374
Изобщо не може да ме трогне изпепеляващата страст между Банков и Огнянова на фона на нежните целувки на Батко, пълни с любов и грижа към момичето. Sunglasses
Едното не може да се сравни с другото. В единия случай е страст, а в другия си е любов. Реших да си пусна някоя тяхна сцена с Банков ей така пробно и тц, не трепва нищо. Joy

Общи условия

Активация на акаунт