КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 5 /23.04. - 06.05.18 г./

  • 46 815
  • 704
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4 606
Как ще му се падне Горан на полуфинала точно, бе, пак ще е едно превъзнасяне. На Иван кофти песен...

# 646
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Коцето се надявал тоя път да му се падне нещо хубаво! Crazy И това го казва пред човека, когото имитира тази вечер. ooooh! Майко мила, много е зле тоя човек.

# 647
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Станчев и преди години така противно се облизваше непрекъснато и сега пак.

# 648
  • Вестерос
  • Мнения: 38 345
Коцето каза най-сетне да му се падне нещо хубаво, демек всичко до сега не е Grinning

# 649
  • Мнения: 15 747
Според мен за следващата песен на всички им се "паднаха" удобни песни. Случайност????
Поне песните са хубави

# 650
  • Мнения: 9 574
Направо опорочиха хубавото предаване с това бутане на Коцьо Sick Толкова демонстративно нагласяване никога не е имало и от жури, и от участници.

# 651
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Борислав Захариев - Боби Турбото като Jason Derulo
Маргарита Хранова като Kaoma
Славин Славчев като The Weekend
Гери-Никол като Megan Trainor
Златка Райкова като Милена
Софи Маринова като Gipsy Kings
Константин като Goran Bregovic
Иван Юруков като Neneh Youssou

# 652
  • Мнения: 11 556
Коцан се оказа едно дребно човече. След този формат май вече няма да е любимецът на народа.  Whistling

# 653
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Познахме.



Момичета, няма да пусна веднага анкета, защото тези дни ще имаме нова тема. Още малко да попишем в тази и ще пусна финална.

# 654
  • Мнения: 11 556
Поръчал си е Коцьо песничката. На финала очаквам да имитира...... себе си.
Не, на финала ще имитира Васил Найденов. Още преди няколко седмици го каза в едно интервю.  Whistling

# 655
  • Мнения: 4 821
Много тъпа песен се падна на Иван за другата седмица. Въобще не става за имитиране.

# 656
  • Мнения: 4 770
Много се радвам за Иван и три пъти ура за публиката!
На Коцю да му имам кахърната физиономия, когато гледаше класирането и пресмяташе кой може да го застраши. И аз не мога да си представя с какво толкова е подкупил всички. Някой спомена за доживотен бял прах.
Изпълнението на това момче Марио беше много приятно и доста по-добро от тези на някои участници. По-добре той да беше на мястото на The-Who-Must-Not-Be-Named /You-Know-Who/. 😒

# 657
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 515
Ето едно превъплъщение на Мая Новоселска и Кръстьо Лафазанов по песента на Нене Чери.След 31 минута...
https://m.vbox7.com/play:525f323c1f

# 658
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Склонна съм да вярвам, че този сезон Иван ще направи двойната имитация мъж и жена. И това ще е точно с песента, която днес му се падна. Песента е хубава, в куплетите се пее на френски, припева е лесен. Но, с Месечината на Брегович не знам дали ще се пребори. Ще стискам палци, де! И есемеси може да пусна!

# 659
  • Мнения: 545
Много тъпа песен се падна на Иван за другата седмица. Въобще не става за имитиране.
Така е, и ако поради тази причина вземе, че изпадне от финалната четворка, ще сритам нечии з@дници. Всеки път като го гледам, се замислям колко ми липсват актьорите тоя сезон. Сал един Иван (Боби не го слагам в тая категория, то се вижда, че му липсва практика).

Общи условия

Активация на акаунт