КАТО ДВЕ КАПКИ ВОДА - сезон 6, тема 5 /23.04. - 06.05.18 г./

  • 46 843
  • 704
  •   1
Отговори
# 660
  • Бургас
  • Мнения: 422
Константин е страшно завистливо същество. Никога не дава 5 точки, на някой който ги заслужава и евентуално ще го застраши за 1- вото място. Още не може да преживее загубата на ВИП- а, завалията.
И на мен това ми направи впечатление...

# 661
  • Мнения: 3 499
Надявам се, че продуцентът Станчев няма да е в журито и другия понеделник.
Коцето и Фънки вероятно са се договорили да делят колата - лявата половина за единия, дясната за другия. Друго обяснение за тази неистова любов нЕмам. Хилда, колкото и да се превъзнасяше по изпълнението на Коцето, все пак отбеляза, че шоуто е за имитации, и даде десет точки на Иван. Публиката отново, за кой ли път, сложи нещата на мястото, Софи може да е доволна, че поне хората я харесаха. Всъщност то това е най-важното.
Иван - този човек тръгна от нулата. Не е кой знае колко популярен, макар че е известно име. В началото публиката му даваше основно три-четири точки. С таланта си постепенно направи така, че в момента е един от най-големите ѝ любимци. За мен е много сериозен фаворит и ще бъда щастлива, ако той или Славин победят в това шоу.
Много съм доволна и че Константин - любимецът на журито, напоследък не получава кой знае колко висок вот от публиката. Хората не са глупави - виждат и се дразнят, когато някой е толериран и изкуствено бутан напред. Той имаше много силни образи, на които и аз бих дала десет точки. Но имаше и откровени провали, за които почти не получи критика от журито, а всички останали минаваха под ножа дори за нелоши изпълнения. Другата седмица с Горан Брегович вероятно ще победи, но мен първите двама - той и Славин, не ме интересуват, защото са сигурни за финала. Важно ми е само Иван да е в четворката. Жалко, че Боби вече няма шанс, предпочитам него вместо Гери-Никол.

# 662
  • Мнения: 11 576
Иван последните няколко седмици набра скорост и много ще ме е яд ако не се класира на финал, заради следващото си изпълнение.  Rolling Eyes Коцьо отдавна няма стигане, но не без любезното съдействие на журЕто.  Tired

# 663
  • Мнения: 4 770
7 seconds е прекрасна песен, но дори и Иван да се скъса от работа и да имитира и двамата перфектно, накрая пак овациите ще са за знаете кого. Lasciate ogni speranza... Sad

# 664
  • София
  • Мнения: 23 028
За пореден път Иван беше на ниво. Много ми хареса как пя и в образа на Милко Калайджиев. Много се старае за всяка роля.
Коцето се оправда в проблеми в гласните струни. А Марги Хранова никак не ми хареса. Тя не може да имитира. Пее както тя умее. Дори не полага усилия да имитира изпълнителя, който се е паднал. Харесаха ми изпълнернията на Софи и Златка. За съжаление Слваин се представи много зле.
На 21 май е полуфинала.

# 665
  • Мнения: 5 470
Какво значение има това класиране- какво удостоверява? Че Марги Хранова не може да пее? Че Софи знае английски, че Гери има яка дупара, което всички виждат. Забавно е и елементът с класирането е не толкова за награда, а за престиж. И понеже и зрителите гласуват, оценките на журито не могат да са така изкривени в полза на Коцко. Той тази вечер даже не пя. Славин имал проблем с преходите на изпълнение, което за 1 на 100000 певци изобщо е възможно, а на Коцко Фънки става на крака. За Какво? Мога да посъветвам продуцента да внимава с този подбор на предпочитания в лицето на измислен герой като Коцко. Ако отидем към ВИП Б- дори там хората предпочетоха пред него друг герой, който изтъкнатият тази вечер Ямболец се опита да дискредитира. Целият модел на Коцко вече не е актуален. Самият той може да е обект на ирония и гротеска. И докато Златка изненадва приятно със старание, Иван с ексцентризъм, Боби и Софка с труд, Коцко плаши малките деца с изтерзания си вид на несретник.

# 666
  • Мнения: 48 073
Коцето е представител на една категория" мъже", вечно тийнейджъри, вечно пияни, вечно уж много големи веселяци, но всъщност посредствени застаряващи комплексачета. Не съм почитател на творчеството му, не ми е приятен за гледане и в това шоу. Пълна пародия.
Софи се старае и й се получава, например. Много добро впечатление ми направи с участието си, Златка също, а бях много много предубедена.

# 667
  • София
  • Мнения: 23 028
Не съм очаквала от Златка такъв талант и глас. Личи си, че се старае и се подготвя внимателно за всяко участие.

# 668
  • Мнения: 6 555
Не съм очаквала от Златка такъв талант и глас. Личи си, че се старае и се подготвя внимателно за всяко участие.

Коцето нямаше да може и една десета да изпее песента на Фърги, така че хич да не реве какво му се е паднало на нагласения бутон  ooooh! Mr. Green

# 669
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Марио, който днес беше гост:

# 670
  • София
  • Мнения: 4 429
        _ Епизод 1 _1   

_ ЧАСТ-1 _ _ЛИНК_    _ ЧАСТ-2 __ЛИНК_
 
  Браво на Иван и честита ПОБЕДА - просто, си е добър и му се получават образите!
       

     И Софи беше страхотна
           и както винаги, много сладка и забавна!

               

# 671
  • София
  • Мнения: 23 028
Maрио вчера се представи по-добре отколкото в Х Фактор.

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
За пръв път пиша колко не мога да понасям Константин вече.До гуша ми дойде и това побутване от журито.Направо ще вчупя телевизора............явно само моя/и не само/ е повреден.
Браво на зрителите.Иван беше номер 1,а веднага след него нареждам Софи.

# 673
  • София
  • Мнения: 12 562
Гери Никол изобщо няма място на финала, на нейно място трябваше да е Боби, според мен. Много ме е страх да не отпадне Иван другата седмица. Много му е малка разликата със следващия участник. Той или Славин трябва да спечелят, а не онзи пияния (без извинение).

# 674
  • Мнения: 1 804
И аз се присъединявам към масовото възмущение от несериозното, даже лигаво представяне на Коцето и още по-непонятната за мен подкрепа на целокупното журЕ. Изключително неубедителен беше снощи и нямаше как - задачата си беше непосилна. Съмнявам се, че и Софка би се справила с орнаментите. Обаче не ми побира акъла защо, не му казаха, както правят с другите в такива случаи: "Пич, изтегли късата клечка, сори, кефиш ме, но пя като за 3-ка, ама заради трудността на задачата, ще ти дам 4-ка." Пък то не беше шашкане, не беше пулене, не бяха аплодисменти, че и на крака... бааам 10-ка, бааам 9-ка, щото много се разчувствали, пък и гласните му струни, разбираш ли... Rage Забрадката му беше вързана все едно набързо, в последния момент и никак не ми хареса. За сравнение Иван беше много по-добре като Николина Чакардъкова, дори и вокално от Константин Великий като Бинка.
А Димитър Станчев не предполагах, че е такава досада, предпочитам си Йорданка Христова.
Иван беше жесток, безапелационен и се радвам, че публиката най-накрая го захаресва и поне малко успява да го дръпне нагоре в класацията, щото ако чакаме на "безпристрасността" на журито, ще трябва само Коцьо и Гера да се въртят на първите 2 места. И в този ред на мисли не ми харесаха гърчовете на Гери нито снощи, нито миналата седмица с Адел, ама журито не мисли като мен.
Софи беше другата безспорна звезда снощи, много се забавлявах.
Славин не ми хареса, въпреки че му симпатизирам.
МХ беше супер зле (и на нея симпатизирам).
Златка - много трудна задача и много тъпа песен. Добре, че беше млякото да отклони вниманието от крещенето.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт