Пловдив - 4

  • 24 779
  • 295
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Sandy ,аз също съм насреща -ако искаш ми пиши на ЛС,ако искаш може и на живо-надявам се,че след две раждания и малко повече бременности ще мога да съм ти от полза.А ако влезеш в отчетните теми ще намериш много интересни теми и дискусии-аз си промених тотално настройките след като започнах да чета там...а си мислех ,че знам много за бременността,раждането и кърменето.А това ,че още си неориентирана-не се притеснявай-всички сме били така....нормално е Wink
renci ,радвам се ,че нещата тръгват в желаната посока-стискаме ти палци и чакаме да кажеш как е минало....

# 181
  • Мнения: 1 671
Здравейте и от мен, момичета Laughing

Както Ренци вече ви е писала, в сряда от 14 часа сме на среща с кмета за нашите си искания - за детските градини, яслите и млечните кухни, за площадките за игра и за достъпната с колички околна среда Laughing

Та - която от вас иска да присъства, моля да рапортува тук, че да се знаем кои ще сме. Засега сме аз и Ренци. Ще се уговорим допълнително къде да се чакаме.

И друго - на 1 юли, а и преди това Кармен Мери пое ангажимента да събира по 2 лева за материалите. Не се свенете, пишете й на лични или я намерете, колкото повече пари се съберат, толкото по-добре - да не се излагаме пред цяла България! Embarassed

Санди, добре дошла при нас, ще се радвам да те видим на 1 юли на протеста, че това, за което настояваме, те засяга ама ужасно много.  Grinning

# 182
  • Мнения: 25
Ще дойда ако не пътувам тогава, защото ми се о4ертава едно ска4ане до София на рожден ден

# 183
Аз си имам принтер в къщи и си отпечатах няколко снимки,само че са черно бели.А къде да ги разлепя

# 184
Здравейте и от мен, момичета Laughing

Както Ренци вече ви е писала, в сряда от 14 часа сме на среща с кмета за нашите си искания - за детските градини, яслите и млечните кухни, за площадките за игра и за достъпната с колички околна среда Laughing

Та - която от вас иска да присъства, моля да рапортува тук, че да се знаем кои ще сме. Засега сме аз и Ренци. Ще се уговорим допълнително къде да се чакаме.

И друго - на 1 юли, а и преди това Кармен Мери пое ангажимента да събира по 2 лева за материалите. Не се свенете, пишете й на лични или я намерете, колкото повече пари се съберат, толкото по-добре - да не се излагаме пред цяла България! Embarassed

Санди, добре дошла при нас, ще се радвам да те видим на 1 юли на протеста, че това, за което настояваме, те засяга ама ужасно много.  Grinning
Не ме Бива много в тези работи,и незнам дали в сряда ще съм свободна Но ако съм Ще се включа.А преди повечето инициативи за Пловдив поемаше и БО (ако не бъркам ника-преди 2г горе долу).Сега нея виждам тук да пише

# 185
Ренци, обещах ти и си държа на думата - ще дойда при кмета в сряда Peace Кармен Мери не е сигурна дали ще е свободна - но тя ще си каже.
Вещи, ти няма ли да се включиш - имаш опит с подобни изяви Hug
Веси333, лепим навсякъде, където има шанс да се види от повече хора Wink

А преди повечето инициативи за Пловдив поемаше и БО (ако не бъркам ника-преди 2г горе долу).Сега нея виждам тук да пише
Тук си е, ника й е Бу Grinning И в тази тема пише, но е мод в Кърмаческия Peace И има мнооооого работа, но винаги е на линия, когато ни потрябва Hug

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Здравейте от мен!
Тия дни трудно се включвам щото ни мъчат бебешки проблеми (4 кътника едновременно #Crazy #Crazy #Crazy) и не съм спала има-няма 10 дни, направо незнам къде се намирам Cry Ама карай, ща се оправим Laughing
За двата лева- ще дам, като се видя с някой от събиращите.
За протеста- нямам принтер, но ще гледам някак да ги изпринтя и да залепя на дет. кухня на "Богомил" и около І ДКЦ.
За кмета- в сряда следобед пътуваме за София (Депеш newsm44 newsm44 newsm44), та ще видя кога ще пътуваме и при възможност идвам. Ще държа връзка с Ренци по въпроса.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Лсс, не знам дали ще съм тук  Embarassed Ще имаме семинар в Стара Загора в сряда и четвъртък и може с Приска да се наложи и ние да ходим. Ако сме тук ще дойда  Peace

# 188
  • Мнения: 4 068
Бу е на море и затова не се включва активно в организацията.

Джулка, щом ще ходите на Депеш значи няма да можеш душо. Нъл знайш, че до 16 часа макс трябва да сте влезнали на стадиона, че после го заключват. Ще изкукате там докато почне концерта. Ние затова не щем да ходим с мъжо и не сме си взели билети. Ти обаче можеш ли утре да ми пратиш данни/нали каза че имаш/ за пустеещи детски ясли и градини в Пловдив. Също и за дадените под наем ако имаш.

Момичета, дайте да направим някакъв списък на трудно достъпни за майки с колички и инвалиди обществени сгради, подлези и тям подобни, за да може да сме добре подготвени за срещата в сряда. Д не стане, че искаме ама не знаем къде и какво. Та ако се сещате за такива места пишете и аз ще правя списък. Ама бързичко мислете, че до сряда няма много време. Аз понеже не съм от Пловдив и от скоро съм тук само с подлезите мога да се включа, че не ми се е налагало да ходя по обществени сгради.

# 189
Renci,бих отворила дума и за градската градина-голямата площадка.Тази настилка е безумна,колко ожулени крачета и ръчички и ударени глави има.Трябва ли да чакаме да се случи нещо лошо,за да се вземат мерки.За подлезите е ясно.Аз сам в района на гарата и имам претенции за подлеза на гарата,на Била,сточна гара.Да не говорим за тротоарите по кръстовищата.Няма удобства за детски и инвалидни колички.
Идеята за постройка,в която да се кърмят и преобличат бебетата,много ми допадна.Мисля че някой от Плевен я предложи.Ако се сетя newsm78 друго ще се включа пак

# 190
  • Мнения: 3 216
Аз мога да ви кажа, от кьде не може да се мине.ПО Цариградско шосе  кьм посока изгрев(веднага след крьстовището с източен) и от двете страни на улицата се строи.На единя тротоар е изсипана огромна купчина с пяськ,а от другата страна от 1 седмица тротоара просто липсва(изкопаха го).Може да мине нормален човек,но не и детска количка.Трябва да карам по шосето,а то е едно от най-натоварените. #Cussing out
Но тьй като сьм в очни не мога да взема дейно участие в протеста този пьт.Обаче ви стискам палци момичета.За паричките ще дам,но много сте ми далече.Така че ще пратя по някого.

Моля ви включете това за тротоара. Praynig

# 191
Ренци, включи към непроходимите за съвременните колички подлези подлеза на края на главната (на аптека "Марица", проходим от едната страна, от другата релсите са неизползваеми), както и подлеза на пл."Съединение, затворен от единия край със строеж Close (проходим е само за пешеходци). Всъщност не се сещам за подлез, през който мога да мина с количка MAG England или лятна количка с двойни колелета Crossing Arms Май само тези на "Тримонциум" и "Балкан" са проходими Thinking Да поговорим и за спрелите по тротоарите автомобили, които ни принуждават да караме количките по платната и застрашават живота на децата ни #2gunfire А качеството на самите тротоари? Бих връчила на кмета количката си и бих го помолила да я закара от "Тримонциум" до "Евмолпия" по левия тротоар Twisted Evil И това е в центъра на града! Ами какво да кажем за обикновените улици ooooh! За обществените сгради - на пръсти се броят тези, които са достъпни с колички (детски или инвалидни, няма значение!). Ох, поразпалих се, ще ме извините Blush
А проблемът с детските кухни е ясен, споменах го вече в предишните си постинги... Една кухня за целия Кършак #Cussing out Да знаете каква опашка се изви днес на филиала до поликлиника "Надежда" #Crazy Защото беше ден за продажба на купони ooooh!
Аз и за яслите и детските градини мога да спомена няколко нещица, но мисля, че Коала е повече "в час", защото нейният батко все още ходи на градина, докато моят поотрасна и спомените ми не са така свежи Wink Ама ще си кажа приказката, ако кметът иска да я чуе Mr. Green
Лека нощ Heart Eyes

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Бих връчила на кмета количката си и бих го помолила да я закара от "Тримонциум" до "Евмолпия" по левия тротоар Twisted Evil


  202uu

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ако има нужда от нещо свързно с 01.07 - пишете, че този път не съм в час и не мога да се ориентирам - кой, къде, с кого, кога се вижда. В неделя обикалях в Градската и в градинката на Енергото по обяд, за да търся познато лице, на което да си дам парите ....

# 194
  • Мнения: 1 629
Момичета, интересува ме цената на купоните за Детска кухня във вашия град. Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт