Какви са тези хартиени пили?

  • 2 611
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
А с тази дебелина не си представям как ще стане  newsm78
Има и по-тънки, тези, които са само за пилене и само с един вид текстура. Те са като картончета и лесно се пъкат... под нокъта Grinning

# 31
  • Мнения: 27 524
А с тази дебелина не си представям как ще стане  newsm78
Има и по-тънки, тези, които са само за пилене и само с един вид текстура. Те са като картончета и лесно се пъкат... под нокъта Grinning

Сгрешила ли съм, мари, крави? Нокътя ли е или нокъта? Не е ли нокътЯ?  Thinking

# 32
  • Мнения: 3 447
Сгрешила ли съм, мари, крави? Нокътя ли е или нокъта? Не е ли нокътЯ?  Thinking
Не си, не си - аз съм сгрешила Blush

Донт кол ми крава, аааа Naughty

# 33
  • Мнения: 870
И аз ползвам стъклена на Solingen, взех си я от една аптека, определено е много по-добра от метална, само трябва да се внимава да не се изпусне, аз моята вече година успявам да я опазя.

# 34
И аз предпочитам хартиените.
Стъклени не съм виждала, не са ли чупливи?

Определено се чупи ако я изпуснеш. Но не се "пръска" на малки парченца, а се чупи - като отрязана с нож на две, на три части ,според колко си я изпуснала. Laughing Беше ми много интересно като счупих първата.  Shocked  Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 39 761
За пиленето на ноктите използвам хартиена, но по груба. Маникюристката ми беше казала "търси си пила за ноктопластика". С другата (4 части) само полирам.

# 36
  • Мнения: 13 512
За пиленето на ноктите използвам хартиена, но по груба. Маникюристката ми беше казала "търси си пила за ноктопластика". С другата (4 части) само полирам.
Точно така- грубите,които са като шкурка/хартиени/ са за никтопластика .

# 37
  • Мнения: 164
Аз от 2-3 години използвам само хартиени и съм много по-доволна от металните,но все пак е въпрос на предпочитания и навик.

# 38
  • Мнения: 661
Аз пък наскоро си купих стъклена и съм очарована!Дори мисля, че след като започнах да я използвам ноктите ми по- малко се делят и чупят. Много съм доволна!


# 39
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Вземи си  стъклена- с нея можеш да пилиш и в двете посоки ,без да се  цепят ноктите. Ползвам такава от 2 месеца и спряха да ми се  цепят ноктите.
Подкрепям  Peace
Някои марки се водят "кристални". Аз имам на "Перфект" и наистина е перфектна  Grinning
И Аз си взех на перфект и съм мнго доволна цепенето спря

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Въх, и аз съм назад с мат'ряла... За стъклена пила за сефте чувам. Ползвам си диамантена на Солинген и хартиени и това е. Хартиените ги имам в множество дебелини и форми.
А колко струват стъклените удоволствия?

# 41
  • Мнения: 13 512
Въх, и аз съм назад с мат'ряла... За стъклена пила за сефте чувам. Ползвам си диамантена на Солинген и хартиени и това е. Хартиените ги имам в множество дебелини и форми.
А колко струват стъклените удоволствия?
Зависи дали е едностранна или двустранна. Едностранната е 8-10 лева, а двустраната-12-15,може и 20

Общи условия

Активация на акаунт