Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 22 тема

  • 104 185
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Моя близка след като роди поотслабна доста и сега много се дразни точно на тези бръчки. Също мисли за филъри но я притеснява, че ще има нужда от повечко, а с тия майчински няма да и стигнат парите. Слава богу нямам такива тип бръчки, но пък след като родя дано да не ми се получат.

Аз също бях отслабнала драстично много след първото раждане - до степен - скелетно, грозно-слабо с болнав вид. Но, като спрях да кърмя и ми дойде МЦ ... много бързо се възстанових и възвърнах обичайния вид. Да не бърза с боденето Simple Smile Нека се върне към обичайния си ритъм на живот и е възможно всичко да си дойде на мястото.

Скрит текст:
Разбира се, животът след децата, няам общо с живота преди децата, но друго имах предвид Simple Smile



Правил ли е някой т. нар. М Д кодове? Има ли полза от тая работа?

Има полза, зависи каква е целта. Има доста добро освежаване, леко повдигане на контура и възтановяване на естествени обеми на бузите и скулите. Ако лицето е много сбръчкано или отпуснато пак ще има ефект, предполагам, но не толкова явен.

+1 - подкрепям изцяло. И несъвсем добри резултати съм виждала при по-тежки, месести лица, с повече тъкан. Може и до техника на поставяне да е, но според мен резутатите са по-добри при по-слаби и фини лица.



Здравейте! Имам силно желание да си увелича устните, но имам два въпроса към вас:

1. Сега лятото добър сезон ли е за процедурата или по-добре да изчакам до есента?
2. Всички филъри ли съдържат лидокаин, защото съм алергична към доста неща и мисля, че трябва предварително да си направя тест за алергии.
3. Кои филъри са по-малко болезнени?


Наскоро ми правиха процедура с поставяне на лидокаин в болница  - учудих се, че ме питаха за алергия и въпреки, че потвърдих, че нямам такава - надраскаха ме за проба. Така, че - добре си решила.

По.т.2 - актуално е в момената филърите да съдържат лидокаин. Но не може еднозначно да се обобщи за "всички". По разкази от очевидци - Балабанов - първо поставя лидокаин, а после филъра, в който също има лидоакин. Явно се презастрахова.

По. т.3 - моите впечатления са , че по-твърдите фиъри са по-болезнени при поставяне.

# 676
  • Мнения: 52
Здравейте,имам нужда от насока и съвет какво да предприема в бюти процедурите.
На 34 години съм,след кончината на близък роднина и претърпяно лечение от Хеликобактер пилори,лицето ми буквално се промени.Направих продължителен курс с пробиотици,надявайки се това да подобри състоянието й,уви не се случи.Започнах да приемам повече плодове,ядки и вода,има ефект,но не е това което бих искала.Кожата на лицето ми е отпусната,не е със свеж тен,очите буквално са хлътнали-изглеждам уморена.
Досега съм си ходила само на почистване на лице,на лазерно премахване на капиляр-2 процедури бяха достатъчни-това е.
Бих искала координати на опитен и добър дерматолог,може и на ЛС,благодаря!

# 677
  • Мнения: 1 792
Дами, съжалявам, че се изсипвам в темата ви така, но някой да знае др. Лекова къде работи в момента? Гугъл ми дава само стара информация за Дерма Клиник и при др Денкова..

# 678
# 679
  • Мнения: 35
Здравейте, аз също се оглеждам за разкрасителни процедури. На 34 г. съм, но скоро ще чукна 35 г. Сутрин съм подпухнала и няма свежест кожата ми. По въпроса за филърите, според мен си е до структура на лицето и умения на лекаря. При някои седи естествено, при други не толкова.

# 680
# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
bisi_isi, имаш ли да възстановяваш и килограми?

Аз точно на твоите години бях станала ходещ призрак - след раждането на първото ми дете - от недоспиване, стрес, хормоналните промени. Около очите - черни дупки, отпусната кожа нямах, но го имаше онзи сивкав и безжизнен, призрачен вид. Тогава ходих в едно студио и ми предложиха "фото подмладяване".  Направих няколко процедури и ми се възвърна ест. цвят на лицето. Никога преди това или след това - не съм имала тъмни кръгове. Тогава не съм била в час и с многообразието от възможности - това ми е било предложено, това съм направила.

Струва ми се, че при теб добре ще сработят процедурите с кислород - има различни, често се вкарва и някакво в-во. За консултация - бих те насочила към д-р Николаева в Кожния диспансер - ходи се със Зелен талон от ЛЛ без да се плаща нищо, но може и платено. Предвид това какво е причинило сегашното ти състояние и медиакментозното лечение, мисля, че е подходяща. Също 1 глас за Елиана Джалдети.

# 682
  • Мнения: 52
Алена,имах проблеми с килограмите миналата година,от стрес ги свалих много,моментално ме нападнаха и пилорите.Бях при д-р Коларов,всеизвестен гинеколог-ендокринолог,назначи ми хормонални изследвания понеже и м.ц доста ми се промени,но всичко си беше наред при тях.Ще се окаже права моята фармацевтка,а именно:Проблемите със стомаха,моментално се отразяват на лицето.А проблемите със стомаха идват от стреса-дали не е затворен кръг?!
Ще се обадя да си запиша час за консултация,надявам се да нямаш против после да те потърся на ЛС,не искам да спамя цялата тема!
Благодаря ти Simple Smile

# 683
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Разбира се, чувствай се добре дошла Heart

# 684
  • Мнения: 3 191
Алена - Балабанов слага крем с лидокаин, не ноде с него.

Пак да питам за отзиви за кавитация и рф на лице?

# 685
  • София
  • Мнения: 385
За кавитацията - правих преди време,препоръчаха ми 10 процедури. Стигнах до 6-7,имаше някакъв минимален едект,но нищо уау Simple Smile

# 686
  • Мнения: 3 191
За кавитацията - правих преди време,препоръчаха ми 10 процедури. Стигнах до 6-7,имаше някакъв минимален едект,но нищо уау Simple Smile

Благодаря ти - не очаквам уау, заговорихме се с козметичката, че повлиява добре съединителната тъкан, та ми стана интересно. Обясни ми, че имало добри резултати при целулит, ако нямало такъв, се изглаждала съединителната тъкан отдолу.

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448


Алена - Балабанов слага крем с лидокаин, не ноде с него.
Ахааааа, ясно тогава Simple Smile Аз останах крайно озадачена, чак пък толкова. Те иначе всички ползват обезболяване с крема Simple Smile

Пак да питам за отзиви за кавитация и рф на лице?

Кавитацията стапя мазнинките. Правила съм много отдавна - на лице и околоочен контур. Около очите ми стана прозиращо синакво и хлътнало. На лицето не забелязах ефект. Ефектът не ми хареса. Възстанових се (около очите) след няколко месеца.

RF съм правила с Ексилис (монополярна радиочестота (с електрод) и ултравук), както и с Венус Легаси  (мултиполярна радиочестота и пулсиращи магнитни полета). От Ексилис - 4 процедури  (по една седмично) около очите - никакъв видим ефект, все едно не съм правила нищо. Надявах се на някакъв лифтинг, но не. Поне нямаше влошаване, както с кавитацията. На лицето имаше напомпващ ефект - след четвъртата процедура. Предупредиха ме, че се прави поддръжка след 30-45 дни. Действително - след около месец хубавият ефект си замина. Венус Легаси  за лице и шия направих една процедура от любопитство. След процедурата и затоплянето е нормално да се увеличи притока на кръв и да има напомпване, но не съм правила пакет, за да кажа - какво е след повече процедури.

# 688
  • Мнения: 3 191
Алена - благодаря! Кавитацията я обмислям за брич, дупе и поясната област, не че не мога и без нея, но от месец боря 1% мазнини, които не мога да доизчистя въпреки тренировките, малко ми е и хлабав хранителния режим с тия плодове сега, та малко ми слаб ангела за някоя такава лесна глупост.
 Рф мисля за лице, шия и деколте - последните два месеца работя много за релеф на тялото и мазнинките от лицето ми поизчезнаха, съответно ми се вижда малко по-вяло и ми звучеше добре за освежаване някаква подобна процедура. Може да пробвам 3-4, ако няма ефект ще ходя при Балабанов да мислим, и без това ботокса започна да ме поотпуска, а от филъра в гневната няма и следа...

# 689
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Много добре те разбирам и зная какво е да си на едно докосване от желаната форма - при целия положен труд остава the final touch.

Аз бях в подобна ситуация наскоро, задържах малко излишества в областта - бедра, дупе, корем. Привидно не ми правеше впечатление, но в тесен панталон се усеща. Умишлено бях спряла всякакви процедури, за да видя дали бричът ще се налее след мезото и слава Богу - не Simple Smile Та, записах няколко LPG на цяло тяло - при мен действа много добре, освобождаващо, изчистващо, масажира дълбоко. Включих и интервално кардио и нещата си дойдоха на мястото. Веднъж месечно ми идва добре спортен масаж или LPG на цяло тяло, с кардиото ще си продължа редовно Simple Smile

Пробвай, каквото си замислила, ще знаеш дали ти действа и как. Балабанов работи с Нувия, а аз ги проучвам в момента. Слагала съм техни продукти, но на друго място Има добри отзиви за мезотерапията им, и по-нататък, може би другата пролет, при нужда - ще я направя. Но предполагам, че ще е удачно решение за теб сега, предвид това, че целиш освежаване  Simple Smile Попитай го  - щом не работи само устни.

Общи условия

Активация на акаунт