Добре дошли, Февруарки 2019

  • 45 371
  • 790
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 478
Poppy14, и ти като мен в началото, явно е било рано. Какъв термин ти излиза?

# 271
  • Мнения: 92
Добре дошли на новите ❤
Аз нямам още с какво да се похваля .
Вечерно време много започва да ме боли кръста  - и пия ношпа . Всъщност Не всяка
Вечер , а когато не съм имала възможност да си полегна през деня .
Много ми ми е лошо и ми се гади Sad((
И аз огладнявам изведнъж .
Като цяло нещо нямам настроение - днес се разплаках направо от нищо .

# 272
  • Мнения: 94
Poppy14, и ти като мен в началото, явно е било рано. Какъв термин ти излиза?

Доктора нищо не ми каза, никак не беше разговорлив. По мои сметки е 14.02.

# 273
  • Мнения: 1 326
Poppy14, май май да, така ще е оттук нататък. Иначе и аз съм си все така с гаденето. Сутрин (до обяд) е най-зле, но и вечер дойде ли време за вечеря пак става ужас. Много е неприятно, защото огладнявам отраз и постоянно, а в същото време нищо не ми се яде и помисля ли за храна става ужас. Но няма как, понасилвам се да хапвам по нещо. Аз газове нямам, но проблемът с ходенето до тоалетна си е на лице. На няколко дни (3-4-5) ходя по веднъж. Лек не съм открила.
Момичета, да знаете, че навярно мястото ми не е във вашата тема, но мисля тук да си остана Grinning На предния преглед ми казаха термин 28.01.19, със сигурност ще потвърдят датата другата седмица като отида, но се включих с идеята, че чакаме февруарче, та вече ви чувствам близки. Знам ли пък, може да прескочим Януари (малко вероятно е, но все пак Rolling Eyes )

# 274
  • Мнения: 185
Хубаво е казала докторката, да си вземеш нош-па за болките.Най-вероятно те боли от закрепването на плодното сакче ,а хапчето ще успокои лигавицата на матката.
M0n17y,споко!Някои и от сегашните февруарски мами родиха януари:)Може пък и да преносиш.

# 275
  • Мнения: 621
И аз мисля, че ще сме януари. С много ранна овулация бях на 10-11ден, а апликациите смятат средно. Но ще изчакам някой лекар да го потвърди по-натам. До сега никой не е казал нищо за термина. И ще си остана тук сигурно точно заради това, че тук почнах. Никога не се знае. Аз съм осмаче, та дето се вика и декември може да е.
Да напомня за фейсбук, който иска да ми пише.

# 276
  • София
  • Мнения: 478
Относно месеца аз и с първото дете бях за август, последните дни, пък тя се роди септември, изобщо не го мисля. И на мен ми излизаше 3 февруари, което си е на ръба да е януари, но тук почнах и тук ще си стоя Hug

# 277
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен момичета. Аз съм в 7с. и 5д. , в понеделник бях на доктор и видяхме и чухме бебчо. Пуснаха ми изследвания(кръв и урина) и сега само чакаме резултатите. Аз съм с един мисед в края на миналата година и сега много се радвам, че чухме бебчо, но някак си ми е още притеснено, дано всичко е наред. Плашат ме и мен от време на време болките ниско долу в ляво, но като чета коментари се успокоявам.
Лека бременност на всички мами.
Моят термин е на 5 февруари.

# 278
  • Мнения: 1 326
Ее, супер. Ами и аз така, оставам при вас! Joy Пък когато - тогава. Аз съм родена Февруари и идеята за февруарче много ми допадаше. Не, че имам претенции де, живо и здраво да е само.

# 279
  • София
  • Мнения: 478
M0n17y, на мен пък ми е много странен месец, при мен всички близки са пролет-лято-есен и ми е странно сега... Ама късмет.
Иначе вчера лекарката ми каза, че по-верятен термин е 05.02. Между другото, насрочи ми следващ час с нея за края на юли и ми каза, че тогава можело и пола да се види, което ме изненада доста, рано ми се вижда. Предишния път чаках чак до феталната морфология, която беше по-късно.
Вие имате ли някакви предпочитания за пола? Аз не знам... Имам момиченце (тогава исках момче), уж по едно от всяко е хубаво, обаче на моменти пък ми се иска момиченце повече, по-сладки са и дрехите и игрите и са по-кротки някакси, знам си, че за късмет пак ще е наобратно на това което искам сигурно хаха.

Poppy14 този неразговорлив доктор беше в България доколкото разбирам? Странно, хем че там поне отделят повече време, тук чакаш чакаш и са записани часовете през 5 минути, смятай колко време ти се отделя и внимание. И то за всички видове специалисти.

# 280
  • Мнения: 1 326
Patita, ние и двамата много се надяваме на момиченце. Все съм си мислила, че се виждам като майка на момиченце (и моите доводи са сходни с твоите), но и аз смятам, че ще е обратното на това, което искаме. Сигурно докато се роди (ако ще е момче) вече ще съм забравила какво съм искала и ще си го чакам с нетърпение, но на този етап това са ми надеждите. Някак повече умея да общувам с момиченцата, момченцата са по-диви (в повечето случаи), по-палави, а и игрите им са ми някак по-неразбираеми Joy Естествено, това е мнение на човек, който няма и едно дете все още, така че... може и да е далеч от истината. Майките на момченца да не се обидят нещо.

# 281
  • Мнения: 621
Аз искам момиче много. Моите доводи са сходни, а и това, че около мен цял живот ми липсват жени. Дори кучето ми е мъжко хаха. Ама каквото е такова. Ако е момче баща ми ще е много щастлив пък.

# 282
  • Мнения: 94
M0n17y, на мен пък ми е много странен месец, при мен всички близки са пролет-лято-есен и ми е странно сега... Ама късмет.
Иначе вчера лекарката ми каза, че по-верятен термин е 05.02. Между другото, насрочи ми следващ час с нея за края на юли и ми каза, че тогава можело и пола да се види, което ме изненада доста, рано ми се вижда. Предишния път чаках чак до феталната морфология, която беше по-късно.
Вие имате ли някакви предпочитания за пола? Аз не знам... Имам момиченце (тогава исках момче), уж по едно от всяко е хубаво, обаче на моменти пък ми се иска момиченце повече, по-сладки са и дрехите и игрите и са по-кротки някакси, знам си, че за късмет пак ще е наобратно на това което искам сигурно хаха.

Poppy14 този неразговорлив доктор беше в България доколкото разбирам? Странно, хем че там поне отделят повече време, тук чакаш чакаш и са записани часовете през 5 минути, смятай колко време ти се отделя и внимание. И то за всички видове специалисти.

В България беше доктора, да.

Иначе аз нямам претенции за пола. Преди много исках момиченце и винаги съм се виждала с момиченце, но сега нямам никакви претенции. Не знам как ще издържа до момента когато ще разбера какво е, нямам никакво търпение.

# 283
  • Мнения: 845
Аз май нямам предпочитания за пола, каквото дойде. Grinning Единственото, което ме притеснява е, че за момиче със сигурност знаем как ще се казва, но за момче...ще е дълъг процес на мъдрене Joy Аз съм на преглед в сряда, вече нямам търпение. Още се чувствам добре, не ми става лошо или някакви болки. Само имам много чувствителни гърди.

# 284
  • Мнения: 1 326
И ние имаме единодушно име за момиче, но за момче - определено не. Joy Долу-горе в коя седмица се разбираше? И аз нямам търпение.

Общи условия

Активация на акаунт