Отговори

Анкета

Моля гласувайте за заглавие на новата тема!

Опции:

  • София
  • Мнения: 6 010







Коктейл с ягоди и леглотръс - гаранция за двучертичков майски дъжд!
Бебеправене Тeма 338




ВСЯКА ОТ НАС ЩЕ ОСТАНЕ В ТЕМАТА ЗАВИНАГИ!!! А ВСЯКА УСПЯЛА ЩЕ Е ЛЪЧ СВЕТЛИНА И НАДЕЖДА ЗА ЧАКАЩИТЕ И МОЛЕЩИТЕ СЕ!!!




Списъчето с успелите момичета на тази тема!
Списък, който ни радва и ни дава най-важното,
без което не бихме успели - НАДЕЖДА!!!



preggo EFP stork-boy stork-girl EFP preggo




newsm30 newsm30 newsm30




babydust7 babydust7 babydust7




Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover EFP Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover


Скъпи бебеправещи,
списъкът е свободен за редакция, всеки може да се впише или отпише сам.
Моля, спазвайте азбучния ред на писане и моля не трийте нищо.
Всички промени се запазват автоматично!



Добре дошли на всички НОВИ в БЕБЕПРАВЕНЕТО!
Може да ни се представите като споменете инфо за това кои сте вие, на колко години сте, от колко време опитвате, колко е дълъг цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца и всяка друга информация, която смятате, че ще ни е полезна, за да ви опознаем!



Полезна информация

Първоначални насоки със специалното съдействие на anadara.
Полезна информация и съвети ще намерите в темите "Добавки и витамини за подобряване на МЦ, ЛФ и ОВУ ", "Изследване на ХОРМОНИ –  (тема за взаимопомощ и мнения върху резултати)", "Тест за овулация - въпроси"





Скъпи бременни и майки,
искаме да ви помолим предварително,
след като настъпи така дългоочаквания момент на забременяването и раждането
да имате уважението към останалите момичета, които се борят за своята мечта.
Може да продължите обсъждането на всички теми свързани с бременността
в темата
”Обща тема на нашите бъдещи мамчета” и съответно в темата за родилите момичета
"Обща тема на нашите вече родили мамчета”
Проблемното забременяване може да обсъждате в темата
"По пътя на мечтите - обща дискусионна тема"

Всички бременни мами могат да се насочат и към Сборна отчетна за бременност, Бременност с термин и  форум на Бъдещите мами!



Все пак, ние искаме да знаем как сте, затова наминавайте да кажете кога сте чули сърчице и да поръсите темата с “Бременен прашец”, да кажете как сте, какво е предположението за пол и термин и всичко което смятате, че ще е интересно за нас, без да ни натоварва емоционално. Изберете си щъркел, който да ни съобщи благата вест!



Последна тема:








И накрая, но не на последно място...


Нека никоя от нас не забравя,
че "Никога не ти се дава мечта, без да ти се даде ШАНС да я осъществиш"!!!


# 1
  • Мнения: 1 131
Лаленце, цопвам бързо в новата тема, благодаря ти!  Yellow Heart  Изглежда невероятно. Дано да е много бебеносна. Ти как си? Растете ли Relaxed
Честито на Гергана, много хубава чертичка си имаш, хихи Simple Smile
П.С. Снимката от Сън е страхотна  Yellow Heart

# 2
  • София
  • Мнения: 1 268
Темата е страхотна !!! Много цветна и приветлива Simple Smile Записвам се да ви следя.Дано темата донесе многоо положителни тестчета на всички, който го желаят Heart

# 3
  • Мнения: 415
Страхотна морска темичка Nature Low BrightnessSwimmerHeart
Дано да ни е на късмет на всички Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 354
Лаленце, този път надмина себе си Simple Smile Страхотна тема :*
Записвам се и аз да ви следя, като се надявам скоро да се включа и аз в чакащите.
Успех на всички!

# 5
  • Мнения: 2 805
Ето ме и мен в новата тема.
Трите почивни дни ми дойдоха като подарък съвсем навреме - бях натрупала зловеща умора предходните 2-3 седмици, проблеми с ММ, с работа... въобще имах нужда от свободен спокоен уикенд без ангажименти, драми и прочие. Наспах се, разхождах се, обичахме се. Тестове за О не съм правила, просто с кеф си изкарах дългия уикенд. Нямах сили и желание да се натоварвам с каквото и да е. Ако е рекъл Господ - ще сме успели, ако не - следващия месец ще подходя по-сериозно Simple Smile
Честито на всички бъдещи мами, които показаха толкова прекрасни чертички в последните страници на миналата тема и успех в нечакането на всички останали! Хубава (и спорна на трудещите се) седмица ви желая Two Hearts

# 6
  • Мнения: 3 900
Лаленце, страхотна тема! Да донесе мн двучертивкови новини!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 480
Прекрасна тема!
Предната беше с много положителни тестове, нека тази да е с два пъти повече поне!
Не съм спирала да ви следя момичета, надявам се съвсем скоро да съм във вълшебния списък!
Успех на всички Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

# 8
  • Мнения: 396
Лаленце прекрасна лятна тема , минала ми донесе чаканите две чертички 😊 дано новата тема домесе още много + тестчета за всички , които чакат 🙏
Успех на всички момичета 🍀🤞🤗❤👶

# 9
  • Мнения: 2 461
Благодаря за прекрасната темичка, дано е пълна само с хубави новини! Прииска ми се вече да съм на море с голямо коремче - имам време от сега, до август, нали Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 872
И аз благодаря за прекрасната тема! Нека донесе летен късмет на всички в темата!


# 11
  • Мнения: 4 087
Записвам се и благодаря за страхотно оформената темичка. Пожелавам си само да е толкова положителна и бебеносна, колкото тази, която аз помня в миналото със същото заглавие. Успех на всички!

# 12
  • Мнения: 1 898
И аз бързам да цопна в новата темичка Grinning
Много е красива Heart
Честито на всички за положителните тестове! Леко бременеене и едни пухкави бебчета на финала Hug
Много кураж и успех на всички борещи се пожелавам Heart

# 13
  • Мнения: 23
[url][/темата е страхотна, записвам се и аз и се надявам да завалят положителни тестове

# 14
  • Мнения: 3 597
Лаленце , темичката е страхотна , много красива Simple Smile

Честито на всички видели двете чертички , радвам се , че старата тема се изпълни с положителни тестове Heart

Успех на другите , които чакат чудото да се случи Kissing Face

Прегръдки на Скорпи , Хулиганка и Етоалчето и бебчо , ако четат Hug

Общи условия

Активация на акаунт