Любители на кучета - 80

  • 39 604
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • sf
  • Мнения: 10 146
Sivi, къде на Дунав сте? Аз ще ходя с Нейо в Козлодуй другата седмица, да се спасяваме от свеки 😂

# 706
  • Мнения: 2 909
Sivi, къде на Дунав сте? Аз ще ходя с Нейо в Козлодуй другата седмица, да се спасяваме от свеки 😂

Аз съм във Видин, та който има път към този град нека се обажда. Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 23 096
Сиви, аз съм от Видин, но от 3 г. не съм ходила там. Началото на септември мисля да отидем за 3-4 дни с кученцето ни, на първото му пътешествие. Ще се радвам да си направим среща, стига да не ни се развалят плановете.

# 708
  • Мнения: 2 127
Аз не знам как не е скочил на съседката. Териерският нрав е много... Защитнически настроен. Една луда ме беше нападнала веднъж, отърва се само защото Денис е овързан.
Мислим да го водим някъде, ама на по-безлюдно място, на палатка. Към някоя река ще е.
Уикенда ще ходя при дядо ми, да го видя и да занеса храна на трите кокони. При положение, че цяла седмица с Денис не сме се отделяли за повече от 10 минути, дупе да му е яко на Скъпия.

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Как може да вика някой на този прекрасен Макс!  Heart Eyes Страшно го харесвам, толкова благороден и добър изглежда... В нашия квартал има един подобен красавец, всеки ден го срещам и го мачкам, той грухти, а комара Страхо подскача и подлайва ревниво  Joy

# 710
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Тео получва алергия от морската вода, да живееш на морето и да не може да го ползваш, каква ирония 🙂
Това е единственото нещо от което е алергичен, и е ходил само два пъти, иначе обожава да се бори с вълните й да им се кара 🐶

# 711
  • Мнения: 2 909
Тонка ако не ви се провалят плановете с радост ще се срещнем, тъкмо да намачкан една малка сбръчкана муцунка Hug
Seerose странно, но Макс не обича високия тон и явно гледа осмирява, но ако някой тръгне към мен с агресия викайки или дори бързайки съм сигурна че ще скочи. Говорим за непознати, иначе познатите и близките си ги знае и им се радва, но и те не подхождат с агресия към нас.
cutesmallcat тя жената на мен се караше, смее ли да приближи от кучето Joy Просто си давам сметка, че колкото си по изряден и се стараеш да не пречиш на околните с присъствието на кучето, толкова повече те нападат. Покрай блока само аз събирам с торбичка изпражненията на кучето си и всички го виждат това, но пък сега проблема им е, че души покрай безценните им цветя и то отстрани без дори да влиза сред насажденията, защото аз съм го научила че на няколко места около блока не се влиза и той дори и не прави такива опити. Ама тя комшийката и на децата прави забележка да не си играят на детската площадката пред блока защото и шумели, та аз се впечатлявам че и с мен се захваща за Макс.

# 712
  • Мнения: 2 127
Sivi, те попринцип не обичат висок тон. В случая с оная само факта, че се хвърли с лай, пък макар и на повод, беше достатъчен да избяга. Беше някаква побъркана, която псуваше строежите, а като ме видя, ме изгледа с един злобен поглед и тръгна към мен, крещейки "и вие кучкарите... к'во си мислиш, че като си с това куче, ще те опази ли?". Еми, опази ме, ама после се чудех себе си ли да успокоявам, него ли.

Днес случайно попаднах на снимка на кангал, поразрових се за повечко снимки, ми то... жива Йоана. Явно някой я е виждал да си стане 60-килограмова и голяма, а тя е останала на ниво 4-5 месеца, та е решил, че не му трябва. Поне разбрах една девойка защо ме пита на една разходка "оле, ама кангал ли е това?".

# 713
  • София
  • Мнения: 27
Тонка, визлите са кафеничкави, а ваймаранерите сиви, иначе са еднакви. Много са красиви и двата „модела” Heart

Ние за вет.клиника избрахме „Вяра, Надежда, Любов”. Много добро впечатление ми направиха, когато ходихме за външното обезпаразитяване.
Привет и от мен! Чета ви, откакто ви писах за барака Хари, за когото търсихме дом. Е, той вече си има и е супер щастлив с чудесни хора. Живее в Драгалевци и всеки ден е на разходка на Витоша. Търчи и вее уши Simple Smile
Включвам се обаче конкретно, за да дам отзиви за вет. клиника Вяра, надежда, любов. Не ви съветвам да ходите там. Живея тук от 4 години - доста животни умориха за това време. В началото бяха ок като отношение поне, излекуваха безплатно едно бездомно кученце, което заведох. Към днешна дата обаче нещата доста се промениха към лошо. Много нови, млади лекари, част от тях некомпетентни. Д-р Донкова е супер и още 2 лекарки, чиито имена не зная. Но те работят по график и не е сигурно на кого ще попаднеш. Ако ти се налага да ходиш няколко дни подред със сигурност няма как все един и същи лекар да е на смяна. Дори и за ваксина не бих си завела вече кучетата там - последния път ми я сложи един младок на вратата на клиниката /че вътре било заето/ без никакъв предварителен преглед. После съм брала страх дни наред дали няма да се случи нещо. Та за Люлин бих препоръчала горещо д-р Стела Чернокожева от Ветеринарен кабинет "Лахезис". Намира се в Люлин 5, в блока срещу СВА. От дългогодишния опит, който имам с гледане на животни, мога да заявя, че това е най-добрият ветеринарен лекар, на когото съм попадала. Обича животинките, обяснява всичко на хората им и е чудесен професионалист. На всичкото отгоре никак не е скъпо. Иначе Добро хрумване са уникални, но на мен са ми далеч всичките им клиники.

# 714
  • Мнения: 4
Здравейте, Хедра е младо дого аржентино оставено на улицата най-вероятно защото е глуха.Търсим дом за нея

# 715
  • под тепетата
  • Мнения: 9 299
Кафе, че нямат наяждане, нямат визлите, ама нали знаеш за баницата  Mr. Green  тук в буквален смисъл - банички, кюфтета и чушки бюрек -допълни мъжа ми от колегите му! Та талията ни се е позагубила, а гоним вече 20 кила. Сега ще има глад, моркови и още повече разходки  #Cussing out
  Seerose, много се е размазал Денис! харесва ми името - пасва му идеално.
Sivi, и ние си имаме приключение с един съсед наемател на магазин. Като пикали кучетата на тревната площ на 3 м срещу магазина му, омирисвали и клиентите му не влизали. Ми как да си науча кучето да лети и да се приземява директно на разрешените за разходка места. Малък е и не може да стиска чак до там!

# 716
  • Мнения: 1
Здравейте на всички,
Моята Сара е на 5год и от скоро има проблем с напишкване на сън. Ходихме по лекари и изследвания и ни предписаха за постоянно да приема Пропалин/Propalin. Не мога към момента да го открия налично в София и България като цяло имало проблем с Лиценза. Има ли други със същия проблем и знаят ли откъде мога да си купя Пропалин или ако имате заместител?

# 717
  • София
  • Мнения: 9 850
Бела пиеше Пропалин преди много години заради инконтиненция. Но не съм взимала може би от поне 5 години и вече не знам как стои въпросът с него. Иначе действа безотказно. Попитай във ветеринарни клиники и аптеки.

# 718
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Кафе, че нямат наяждане, нямат визлите, ама нали знаеш за баницата  Mr. Green  тук в буквален смисъл - банички, кюфтета и чушки бюрек -допълни мъжа ми от колегите му! Та талията ни се е позагубила, а гоним вече 20 кила. Сега ще има глад, моркови и още повече разходки  #Cussing out
  Seerose, много се е размазал Денис! харесва ми името - пасва му идеално.
Sivi, и ние си имаме приключение с един съсед наемател на магазин. Като пикали кучетата на тревната площ на 3 м срещу магазина му, омирисвали и клиентите му не влизали. Ми как да си науча кучето да лети и да се приземява директно на разрешените за разходка места. Малък е и не може да стиска чак до там!

А, и аз преди ден имах разговор на висок тон с един двукрак пикльо. На  тревна площ съм с Рекс, там си спират и колите, но сме поне на 3 м от тях, чувам, че някакъв се развикал:"махай кучето от там, чуваш ли, писна ми да ми опикават колата........", в първия момент не зацепих, че за мен става въпрос, ама като се огледах и оня викна още два пъти, включих. Съвсем спокойно му казвам да дойде и да види къде ми е кучето.  Той продължава за вика, но ни наближава. Познах го, че като зинах и аз...........тоя тип, не знам къде работи, но почти всяка вечер, като слезе от колата, се изпикава до съседната. Не съм ходила да проучвам дали я опикава или не. Но, понеже разхождам Рекс след 11 ч вечер, даже с детето сме го засичали, доста често съм го виждала и се майтапим тоя тоалетна ли няма вкъщи или си я пази. Викам му:"ти, като пикаеш вечер до съседната кола, гледаш ли да не я опикаваш?" Направо се стресна, постоя за секунди, обърна се и пое обратен курс. Аааа, ще му се не види и човекът, ама се случи като по сценарий. Колко пъти съм задържала Рекс, докато оня се махне, защото ми е неудобно, ама на него явно не му е. А една вечер Рекс го изплаши, като буфна, оня хукна на секундата. Ама това не си го признах, като се разправяхме. Simple Smile Та по-скоро мирише от двукраките, отколкото от четирикраките. Peace

# 719
  • Мнения: 2 433
хахха, посмях се на гърба на пикльото!

Общи условия

Активация на акаунт