Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №62

  • 47 841
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Е, на тази последната уекинко са забраили да й направят коремче.  Laughing

# 721
  • Мнения: 1 572
То хлапето е атлетично като баща си и не заема много място

Фрагът все още се губи

И да не заемам място само с приказки, си трябва мат'риал

# 722
  • Мнения: 1 069
Е, на тази последната уекинко са забраили да й направят коремче.  Laughing

Да, GrinningGrinningGrinning ту има, ту няма GrinningGrinningGrinning
Обаче много ми харесва как ходи като бременна и си докосва корема несъзнателно понякога, добре играе GrinningGrinning

Сигурно Миха е доволна сега дето Бирдже напоследък е само с широки и прикриващи всичко дрехи Sunglasses

Този фраг го чакам цял ден..

# 723
  • Мнения: 1 572
Ами според запалените в туитър фрагманчикът сиг чакал финалната среща, защото се очаква вече във фраговете да пише сезон финал или финал на сериала. Не знам дали имат практика във фрага да се пише предпоследна серия....само да не ни изненадат с тоя финал

# 724
  • Мнения: 4 706
Сигурно Миха е доволна сега дето Бирдже напоследък е само с широки и прикриващи всичко дрехи Sunglasses

Този фраг го чакам цял ден..
Според мен тя изобщо не гледа сериала хаха то и аз не бих го гледала сигурно на нейно място. Но пък преди като имаше профил в инста и сигурно всяко влизане са я заливали снимки на Асфер  hahaha hahaha

# 725
  • Мнения: 1 069
Ами според запалените в туитър фрагманчикът сиг чакал финалната среща, защото се очаква вече във фраговете да пише сезон финал или финал на сериала. Не знам дали имат практика във фрага да се пише предпоследна серия....само да не ни изненадат с тоя финал

Еее, искам си поне 2-те серии... много  ще е кофти, ако така неподготвени ни финализират още този понеделник...

# 726
  • Мнения: 5 443

Kanatsız Kuşlar 46.Bölüm Fragmanı (Final)
Обикновено така пишат.

# 727
  • Мнения: 9 388
А  първата серия на ЧБЛ Михрето и Ибо я гледаха заедно гушнати, според снимката им в Инста. Дано Михрето да си го гледа своя хубавец, не бива да пропуска брилянтната му игра и чудесния образ на Ферхат Аслан.

А някой днес беше пуснал чудесен пост на Бирдже от началото, в който казва, че очаква началото с нетърпение, че е благодарна за труда на всички, на учителите по танго и на Ибрахим, с когото много дисциплинирано и всеотдайно работели.

Колко хубави са всички начала, необременени от нищо! Но уви, началото може да бъде само едно, после вече направени неща, казани думи променят правилата на играта. В нашия случай сигурно лудите фенове промениха правилата на играта. Така ни се пада, защото сред феновете винаги има зрънца, които развалят пейзажа. Ще си търпим фенската лудост и глупост, какво да се прави.

# 728
  • Мнения: 4 706

Колко хубави са всички начала, необременени от нищо! Но уви, началото може да бъде само едно, после вече направени неща, казани думи променят правилата на играта. В нашия случай сигурно лудите фенове промениха правилата на играта. Така ни се пада, защото сред феновете винаги има зрънца, които развалят пейзажа. Ще си търпим фенската лудост и глупост, какво да се прави.
Дани, не разбрах това, какво искаш да кажеш, че феновете за виновни за финала на ЧБЛ? Или за развитието на сценария?

А за другото, в началото може и да са гледали серията заедно, но преди да си изтрие акаунта някой беше пуснал в инта снимка как лайква снимки по време на онлайна на друг сериал, който го даваха по друга тв по време на ЧБЛ  hahaha

# 729
  • Мнения: 9 541
Леле, Попай Hug, ти за фрага ли дебнеш от Варна? Почивай си от всичко Peace Все ще го уловим, пък макар и по-късно Laughing

Морелка Hug, феновете са виновни не за финала на ЧБЛ, според мен, а за хилядите скандали, които се устроиха Ибо-Михре и Ибо-Бирдже. Затова предполагам и няма вече общи снимки Ибо-Бирдже. За да се създаде дистанция и фанатиците да не залитат да развеждат Ибо ooooh!

Наде Hug, ти си знаеш, че и аз харесвам Ибо и Михре! Много коментирахме, че Михре не работела, Ибо я издържал и т.н. Точно днес ми разказаха за познато момиче, което ще се жени за белгиец, че той още от сега и е казал, че тя там няма да работи, а всъщност чакат тя да си завърши магистратурата ooooh! И да стане домакиня в Белгия...за мен малък ужас, но явно не за всеки Stop

Поли Hug, значи не искаш да кажеш на мъжа ти за трите сценаристки, че можеш да го откажеш Joy Joy Joy Joy Те всъщност застъпиха доста по-късно, нали? Някъде след 21-24 серия?



Рускините явно не страдат за финала, вече гласят Бирдже за нови проекти...с кого?

Скрит текст:

Аз за сега си оставам на АсФер, после ще го мисля /сякаш пък и някой ще ме слуша за бъдещите проекти hahaha/



Последна редакция: пт, 18 май 2018, 20:34 от lia-martin

# 730
  • Мнения: 3 244
  еха , де тоз късмет феноветв да ""пишеха"" сериалите

лия а според мен не би трябвало   взаимоотношенията между бирже -михре- ибрахим да оказват въздействие върху развитието на събитията в поредицата

ина4е  това да е  "'храна"' за пресата , соц мрежи да   

# 731
  • Мнения: 1 572
Момичета, истинската ми почивка почва в неделя. Сега съм малко при родителите , така че съм на линия за сериала

# 732
  • Мнения: 9 541
 еха , де тоз късмет феноветв да ""пишеха"" сериалите

лия а според мен не би трябвало   взаимоотношенията между бирже -михре- ибрахим да оказват въздействие върху развитието на събитията в поредицата

ина4е  това да е  "'храна"' за пресата , соц мрежи да  

Само се опитвам да обясня как разбрах поста на Дани Hug Не само феновете влияят, целият екип, който произвежда серия след серия, смяна на режисьори, сценаристи и други -също....но защо е така?
Никой не знае Joy

Момичета, истинската ми почивка почва в неделя. Сега съм малко при родителите , така че съм на линия за сериала

Мога ли да попитам това да си при родителите, да те глезят, не е ли почивка също? newsm78

# 733
  • Мнения: 4 706
Цитат
лия а според мен не би трябвало   взаимоотношенията между бирже -михре- ибрахим да оказват въздействие върху развитието на събитията в поредицата

ина4е  това да е  "'храна"' за пресата , соц мрежи да  
+1 !!!

Аз малко се учудвам на феновете, че искат 2ри сезон, при все , че той първи... едва крета и се държи единствено и само на Асферската химия.. аз сериалът отдавна не го гледам като културен продукт, а като емоция. Защото киното не е само развлечение, а културен продукт, по принцип.

Бирдже със зайчета. Невероятно, че използва малкото си свободно време за благотворителност!


А Някой знае ли кое е момичето до Селин (Жулиде), актриса? Постоянно я качва в хисторито си хаха


И не мога да не ви се похваля, че бащата на Михре и чичото на Ибо ме последваха в инса, вторият даже аз не съм го последвала хаха
Скрит текст:
    [/list]

    Последна редакция: пт, 18 май 2018, 20:46 от morella allan poe

    # 734
    • Мнения: 9 541
    Мдаааа, културен продукт newsm78 Не знам това дали се отнася за турските сериали като сюжет newsm78
    Вярно, аз научих, че в тях е важна драмата, независимо защо, важно е да има тайна, която и животните знаят, само тези, които пряко ги касае тя, хабер си нямат понякога и по 50 серии Wink И важното е да има страдание /предимно на душата и тялото newsm78/

    Не е ли време за папкане? И слънцето го няма вече....



    А.:Струва ми се, че тук аз разбрах, че се влюбих в теб.
    Ф.:Струва ти се?
    А.: Да. Колко силно те обикнах.
    Ф.: Получи ти се не много
    А.: Оф, Ферхат!
     Laughing

    Морелка Hug, не виждаш ли гифчетата, които слагам, като отвориш "старата версия"?

    Общи условия

    Активация на акаунт