Красива коса

  • 1 999
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
За кристалите ефект има! Поне моята коса се повлиява много добре от тях.
От черна станах със светла коса.. и ако не бяха кристалите и многото кутии маски които помогнаха на косата ми и и помагат до момента сигурно нямаше да имам коса!
EliZ Явно не ги използваш правилно или слагаш голямо количество, а може и просто косата ти да си е мазничка по принцип използваи по малко.
Много съм доволна от кристалите на Биофарма и за нищо не си ги заменям  за сега  Heart Eyes

# 16
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Аз също ползвам кристалите на Биофарма, но моя приятелка каза, че тези с ленено семе (незнам на коя марка, на цвят са сини) са по добри.
Мда, съгласна съм с твоята приятелка.Ползвала съм на Парисини(Parisienne), италиански, с ленено семе-много ми харесаха.По препоръки от форума си взех Биофарма, ама нъц, не ми допадат, въобще нямат същия блясък.

# 17
  • Мнения: 4 371
Аз не виждам ефект от кристалите на Биофарма... newsm78
И аз Stop

# 18
  • Мнения: 3 267
Много харесвам маслото на Avon Тайните на Индия, но от доста време го няма в каталога. Иначе косата ми става просто страхотна от него.  Домързява ме да си правя домашно приготвени маски, но от тази със зехтин, жълтък и ракия има много добър ефект.

# 19
  • Мнения: 5 475
Подстригване първо. Опърпаните краища не можеш да ги възстановиш. После - течни кристали  Peace

  Абсолютно вярно! После всичко е за превантивни мерки!  Peace

# 20
  • Мнения: 14 490
Аз ползувам масло от шеа и не бих го заменила за нищо на света. Като консистенция прилича на восък ( то май въобще си е някъкъв натурален восък) и не омазнява като другите растителни масла. Понякога ( когато не ме мързи  Hug) си правя и маска с него и не знам дали си въобразявам, но косата ми като че ли придобива блясък.

ще кажеш ли откъде го купуваш - то е много полезно и за кожата също

Аз не виждам ефект от кристалите на Биофарма... newsm78
И аз Stop

и аз

# 21
  • Мнения: 302
Доволна съм от серума за сухи краища на Avon

# 22
  • Мнения: 5 475
Кристали за коса на Biopharma Peace Peace Peace

  И аз съм доволна от тях!  Peace

# 23
Аз ползувам масло от шеа и не бих го заменила за нищо на света. Като консистенция прилича на восък ( то май въобще си е някъкъв натурален восък) и не омазнява като другите растителни масла. Понякога ( когато не ме мързи  Hug) си правя и маска с него и не знам дали си въобразявам, но косата ми като че ли придобива блясък.

ще кажеш ли откъде го купуваш - то е много полезно и за кожата също


Здравей СЛАДУРКАТА,

аз го купувам в аптеките в Германия (там живея в момента) но май го има и в БГ по аптеките. Ако не се лъжа Икаров го предлага, но не съм купувала от него, защото го продават в много малки опаковки.  В нашата къща го ползуваме с тонове горе долу за всичко. (Мъжа ми е алергичен към всякакви консерванти и не може да ползува никаква козметика) А това че е полезно и за лице си много права.

Аз не виждам ефект от кристалите на Биофарма... newsm78
И аз Stop

и аз

# 24
  • Мнения: 14 490
 благодаря ти tumbalumba - ще го потърся тук в аптеките

# 25
  • Мнения: 218
Серум за коса "Vigorance" YunseY, ефекта е поразяващ, но използването му трябва да е системно, след всяко миене на косата. Можеш да използваш едновременно и ампулите за коса на същата фирма. Може би има и други качествени козметики за коса, но на мен тази ми се вижда доста сполучлива. Ползвам я вече година и половина и съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт