Лежащи мами 41

  • 60 453
  • 767
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 75
Имате ли представа през колко седмици се прави терапия за разгръщане на дробчетата ? Сложиха ми 3 инжекции в 28 г.с , но след изписването нищо не обясниха повече, тъй като съм се притеснявала излишно

# 466
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Аз съм чела че е две седмици терапията по дългия вариант а по късия вариант слагат ти инжекции и 48 часа след инжекциите не трябва,да настъпва раждане, за да могат да подействат. Така че предполагам че на теб са ти направили именно по късия вариант.

# 467
  • Мнения: 683
Имате ли представа през колко седмици се прави терапия за разгръщане на дробчетата ? Сложиха ми 3 инжекции в 28 г.с , но след изписването нищо не обясниха повече, тъй като съм се притеснявала излишно
Интересен въпрос мен също ме вълнува.

# 468
  • Мнения: 199
На мен ми бяха били три броя през 24 часа.
До колкото помня около 14 дни, след това трябва отново да се прави терапията.
Имате ли представа през колко седмици се прави терапия за разгръщане на дробчетата ? Сложиха ми 3 инжекции в 28 г.с , но след изписването нищо не обясниха повече, тъй като съм се притеснявала излишно
Интересен въпрос мен също ме вълнува.

# 469
  • Мнения: 9 196
На мен ми сложиха два пъти дексаметазон - събота, неделя и във вторник беше секциото. Това в 33та седмица. Нямаха нужда от кислород, като се родиха малките - проплакаха си, дишаха си нормално.

Тук отричат повторна терапия, заради многото странични ефекти. Затова не искаха да ми сложат в 28ма, а се чакал момента и само веднъж.

# 470
  • Мнения: 683
На мен ми сложиха два пъти дексаметазон - събота, неделя и във вторник беше секциото. Това в 33та седмица. Нямаха нужда от кислород, като се родиха малките - проплакаха си, дишаха си нормално.

Тук отричат повторна терапия, заради многото странични ефекти. Затова не искаха да ми сложат в 28ма, а се чакал момента и само веднъж.
това е много интересно може затова и на мен да не са ми сложиха в 28 защото не виждаха риск но ми казаха че в един момент така или иначе е хубаво да ми сложат.Дексаметазон 2 инжекции за 24 ч.така ми казаха.

# 471
  • Мнения: 75
Моля ви ,който има опит с родилните опасни контракции ,да се опита да ги опише Sad
Вчера ме изписаха от болницата и днес отново съм с постоянни менструални болки....Докторите ми обясниха,че е опасно ,когато имам стягане в корема и болки и нямало такова чудо като контракции с часове и без да са на интервали
Извинете ме ,ако прекалявам с въпросите

# 472
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Моля ви ,който има опит с родилните опасни контракции ,да се опита да ги опише Sad
Вчера ме изписаха от болницата и днес отново съм с постоянни менструални болки....Докторите ми обясниха,че е опасно ,когато имам стягане в корема и болки и нямало такова чудо като контракции с часове и без да са на интервали
Извинете ме ,ако прекалявам с въпросите


И аз съм на мнение, че няма постоянни контракции.
Има много жени изкарали с менструални болки цяла Б.
Аз такива имах дните преди да родя, а иначе от 26гс до края си имах стяганията , който за мен бяха опасни , защото те по принцип скъсяват шийката.
Ношпа си взимай , ако ти е позволено и не мисли , че ще раждаш. Нали лекарите щяха да кажат, ако има нещо. АГ да ти изпиши и нещо успокоително . На мен бяха ми изписали , но не помня сега какво.

# 473
  • Мнения: 75
Моля ви ,който има опит с родилните опасни контракции ,да се опита да ги опише Sad
Вчера ме изписаха от болницата и днес отново съм с постоянни менструални болки....Докторите ми обясниха,че е опасно ,когато имам стягане в корема и болки и нямало такова чудо като контракции с часове и без да са на интервали
Извинете ме ,ако прекалявам с въпросите


И аз съм на мнение, че няма постоянни контракции.
Има много жени изкарали с менструални болки цяла Б.
Аз такива имах дните преди да родя, а иначе от 26гс до края си имах стяганията , който за мен бяха опасни , защото те по принцип скъсяват шийката.
Ношпа си взимай , ако ти е позволено и не мисли , че ще раждаш. Нали лекарите щяха да кажат, ако има нещо. АГ да ти изпиши и нещо успокоително . На мен бяха ми изписали , но не помня сега какво.
Като хипохондричка се чувствам вече Sad вчера ме изписаха от АГ , гледаха ме светилата в болницата,включително 3 пъти на гинекологичния стол и бях на системи .... Гледам само календара и отмятам дните

# 474
  • Мнения: 683
Я кажете момичета по колко контракции имате на ден и по колко са ви казали че е нормално да имате?

# 475
  • Мнения: 906
До 5-10 на ден е нормално, аз имах 40+.

# 476
  • Мнения: 683
Аз имам по 10-13 тука от известно време.Най вече ми се получават по гръб като съм.
Другото ново което забелязвам е че ми се появяват менструални болки 2-3 пъти в седмицата.Ще питам аз док но чак на 2.08 дали е късно?

# 477
  • Мнения: 73
Момичета да ви попитам нещо относно болничния. В момента имам издаден от болница след серклажа който е до 13.08 включително. Сега като изтече, за да ми го продължат от женската консултация знаете ли кога трябва да отида. На 13.08 или на 14.08???

# 478
  • Мнения: 319
Момичета да ви попитам нещо относно болничния. В момента имам издаден от болница след серклажа който е до 13.08 включително. Сега като изтече, за да ми го продължат от женската консултация знаете ли кога трябва да отида. На 13.08 или на 14.08???
на 13.08 Simple Smile

# 479
  • Мнения: 73
Аз имам по 10-13 тука от известно време.Най вече ми се получават по гръб като съм.
Другото ново което забелязвам е че ми се появяват менструални болки 2-3 пъти в седмицата.Ще питам аз док но чак на 2.08 дали е късно?
miiii, мина ли на преглед? Какво каза доктора за менструалните болки, извинявай че така те разпитвам но и аз си ги имам почти всеки ден и започвам да се притеснявам.Confused

Общи условия

Активация на акаунт