Боян Петров

  • 224 627
  • 3 164
  •   1
Отговори
# 3 075
  • Мнения: 5 134
Тази тениска, която показват не е  обилчана. Личи си как е намачкана от багажа. Не е била на него със сигурност. Може да е била приготвена за обличане .

Не мисля, че може да се познае от това и да се гадае. Все пак, тези, които са я намерили, не са я донесли от лагера до това диванче на закачалка от химическо чистене.

Много, много жалко.

# 3 076
  • Мнения: 3 080
Почивай в мир, Бояне Disappointed

# 3 077
  • Мнения: 2 617
Има нещо толкова символично, че не го намериха, за да остане сред нас, да остане духът му!

# 3 078
  • Мнения: 980
А тези от вас, които са по-запознати мислят ли, че наистина е възможно поради някаква причина да е минал от другата страна някак си ?
 Това чух да обсъждат днес Гала и сие... че имало вероятност да е слязъл по друг маршрут и там в низините имало пастири някакви.
Замислих се, че ще е прекрасно, ако нещо такова се е случило. Понеже коментираха, че там е възможно също да е откъснат от света, но да е все пак да е жив.

# 3 079
  • софия
  • Мнения: 3 425
А тези от вас, които са по-запознати мислят ли, че наистина е възможно поради някаква причина да е минал от другата страна някак си ?
 Това чух да обсъждат днес Гала и сие... че имало вероятност да е слязъл по друг маршрут и там в низините имало пастири някакви.
Замислих се, че ще е прекрасно, ако нещо такова се е случило. Понеже коментираха, че там е възможно също да е откъснат от света, но да е все пак да е жив.



Дойчин Василев още миналата седмица каза, че е абсолютно невъзможно  слизане от друга страна. Вярвам му, той е бил там и знае.

# 3 080
  • Мнения: 4 168
Казаха, че Съни е държал инсулина си завит в тениска и в спалния чувал. Така, че явно са намерили разпиляни вещите, оставени в палатката когато е тръгвал....и на мен не ми е ясно как вятрът не ги е отнесъл и тях, но...може би са били затрупани и да са ги разкопали....има ли значение вече....

# 3 081
  • Поморие
  • Мнения: 266
Дори и да е тръгнал да слиза от другата страна, което твърде малко вероятно, той няма палатка, няма спален чувал, няма храна, няма инсулин, няма вода...Бил е  и леко облечен, по традиция...Едно слизане отнема сигурно 2-3 дни, а е катерил и е бил изморен...Минаха 13 дни...

# 3 082
  • Мнения: 980
Прави сте ... не се замислих за това, че от другата страна  няма лагери (по-точно изобщо не знаех има ли или няма) Disappointed

# 3 083
  • Мнения: 523
Имам чувството, че е още жив. Тази надежда не угасна дори и днес след като прекратиха издирването. Може да ме мислите за луда, но.. някак си вярвам. Какви ли не чудеса не са се случвали. Защо и това да не се окаже някое чудо.

# 3 084
  • София
  • Мнения: 62 595
Феновете на Боян Петров обикновено са хора, които искат да не се оставят по течението, да не се оправдават с държавата, правителството, международното положение и т.н. за неуспехите си. Които искат да управляват живота си в желаната от тях посока, понякога въпреки обстоятелствата. Които при възникване на проблем  търсят решение, а не оправдания и ежедневно изкачват своите върхове.
Не се интересувам от алпинизъм, обичам да гледам планината основно през прозореца или от полянка в ниското. Но въпреки това, от години следя развитието му, купих си книгата почти веднага след излизането и и мога да кажа, че съм впечатлена от личността на този човек, който най - вероятно никога повече няма да се върне от там.

И по същата логика, нефеновете на Боян са тези с диване, дето обвиняват само другите, нали така! Тоест, феновете са добрите, а нефеновете лошите.

# 3 085
  • Мнения: 4 813
И на мен ми се иска да е жив, но ...
Гледах негово интервю от 25.02.2018, в което казва, че го е страх от смъртта, че иска да разказва на внуците си какво е правил и, че не иска да умира по-рано от колкото му е отредено.

# 3 086
  • Deutschland
  • Мнения: 5 529
От южна страна е лагер 3Б. Четох това в страницата на китайците, а също и че от правителството зависи прекратяват ли или не. Чакат становище от тях.

# 3 087
  • Мнения: 739
Бихте ли ми дали линк откъде да поръчам книгата му?

# 3 088
  • Мнения: 1 211
Да де, ама кой знае кога му е отредено. Очевидно беше сега. Не знам, сърцето ми като вас не иска да признае фактите, но логиката в случая е ужасяваща с присъдата си. Не, че чудо не е възможно. Но вече трябва да е някакво супер чудо. Тегне една енергия из мрежата на нежелание да го пуснем. Някак сме се вкопчили в него  му с желанието да е тук, че може би и душата му няма да може така да продължи. Щото както вече казах, присъствието му е много силно, че няма според мен намерение да си тръгва.
Малко се държим все едно осиротяваме, което вече не знам колко е нормално.
Мир на душата му! Той знае, колко хора го обичат. Сигурна съм.

# 3 089

Общи условия

Активация на акаунт