Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 47

  • 71 413
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 479
Предложения за стягащ лосион за тяло?

# 211
  • Deutschland
  • Мнения: 5 475
Кой е този нов шампоан на Дав?
Аз си купих Пантен 3 в 1, утре ще го пробвам, но принципно съм доволна от шампоаните им. Взех си и няколко сапунчета Дав, аромата им е божествен

# 212
  • Мнения: 5 264
И мен ме интересува новия на Дав.  Сапуните наистина са божествени.

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
този ли е..

# 214
  • Мнения: 813
 Аз използвам този комплект Dove на изтощена, обезцветявана коса - страхотен е.
Скрит текст:

# 215
  • Мнения: 1 130
Ето за този шампоан става дума - Dove Colour Repair Damage. Докато бях чужбина започнах да го ползвам. Честно казано преди сякаш не съм  го виждала. Кефи ме, защото не е просто за боядисана, а и ми измива добре корените. Рядко ми се случва косата да ми остане чиста 2 дни със сигурност.

# 216
  • Мнения: 1 351
Някой има ли отзив за този рол он за силно изпотяване? (има и за нормално без алумний, но ме интересува този)

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
https://apteka.framar.bg/30025812/%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B2%D0%B0 … D0%B8%D0%BD%D0%B0
Минавам да ви похваля тази маска за коса, невероятна е!

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
https://apteka.framar.bg/30025812/%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B2%D0%B0 … D0%B8%D0%BD%D0%B0
Минавам да ви похваля тази маска за коса, невероятна е!
Невероятна е,за нищо не я сменям.
Малко са ѝ променили опаковката,но е много хубава.

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
А пробвали ли сте и другите й варианти, с роза например?

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Не,аз аромата на роза не го обичам.
Правя изключение за козметиката на Биофреш Youghut of Bulgaria,но маска за коса не искам.
Ползвам на Nature of agiva с маслина.
Шампоанът от серията също е хубав,но чак уау не е.Обаче маската за коса и серумът за лице са много хубави.

# 221
  • Варна
  • Мнения: 708
Не,аз аромата на роза не го обичам.
Правя изключение за козметиката на Биофреш Youghut of Bulgaria,но маска за коса не искам.
Ползвам на Nature of agiva с маслина.
Шампоанът от серията също е хубав,но чак уау не е.Обаче маската за коса и серумът за лице са много хубави.

Аз маската с маслина вече си я взех, обаче този серум какъв е за коса или за лице?
В момента се чудя какъв серум за лице да си взема. Търся нещо против бръчки, бях се ориентирала към сълзи от охлюв, обаче реакцията която направих към крем с охлюв ме притеснява да не би да е алергия и за сега се въздържам от покупка.

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 12 815

За лице е серумът.И кремове има от серията.
За суха кожа са подходящи според мен,за мазна ще дойдат тежки.

# 223
  • Мнения: X
Този къде го има и какво съдържа освен киселината?

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
В ДМ го има.
Пробвах да снимам състава,но излиза размазан.
Пише:
Екстракт от средиземноморска маслина,витамин Е, активни съставки от водорасли и невен.

Общи условия

Активация на акаунт