Избор за име на момиченце между няколко варианта

  • 13 597
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
И тя самата никой не би респектирала с това име в живота.  Добре сте направили, че сте предпочели Кристина.

Е, можехме да го удължим на Емилия, но не ми звучи толкова добре, колкото Кристина.

# 46
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 288
Кристина е много по-хубаво от Бела,Ема и Алекса.

# 47
  • Мнения: 18 562
Кристина е добър избор. Наистина е най-хубаво от внсичките други. Някак звънко ми е това име.

# 48
  • Германия
  • Мнения: 3 433
С Л мога да предложа още Леони и Лаура

Днес се запознах с едно момиченце - Елея

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Гласувах за Ерика. Предлагам Тияна. 👗

# 50
  • Мнения: X
Аз скоро родих второто си момиче. Каката е Ана-Мария, бебето - Савина. За второто бях харесала - Йоана, Магдалена, Катерина, Савина, Сияна. Савина надделя. За първото се чудех между Дара и Ана-Мария

# 51
  • Мнения: 18 562
Малиш,и двете имена са много хубави. Чудесен избор.

# 52
  • Мнения: X
Малиш,и двете имена са много хубави. Чудесен избор.
Благодаря.

# 53
  • Мнения: 275
Следя! Чакам второто момиченце и аз още не съм избрала име. Гласувах тук за Ема с едно м понеже е в моя списък,  иначе каката е Ана . Обмислям и Ева и Рая.

# 54
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 288
Ева ми харесва повече от Ема или Рая.
Има хубаво значение-,,живот,, , по-рядко срещано и по-нежно звучи.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 127
Следя! Чакам второто момиченце и аз още не съм избрала име. Гласувах тук за Ема с едно м понеже е в моя списък,  иначе каката е Ана . Обмислям и Ева и Рая.
За Ева и аз си мислих, а Рая имам чувството, че стана много популярно и се въздържах от този избор.

# 56
  • Мнения: 18 562
Ана и Ема ми звучи идеално. Така се казват двете дъщери на една миска-тази мъничката дето води спорт тото с Део. Не си спомням името й. Ема е много хубаво. Обаче и то стана популярно.

# 57
  • Мнения: 3 034
Това име популярно, онова често срещано. Децата ни без име ще останат. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 58
  • Мнения: 18 562
Няма,няма има милиони имена. 😊

# 59
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
И аз съм за Ема.

Общи условия

Активация на акаунт