Габриела Медарова

  • 24 504
  • 153
  •   1
Отговори
# 90
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Поради кой точно мой израз или изречение си вадиш изводите, че я защитавам? Къде съм писала, че е невинна?
И да, напълно възможно е да се ударят 10 коли /всъщност 9/ наведнъж. Там е завой, ако е влязла с висока скорост, ги е подбрала наред. Тя не се е удряла с предницата на нейния автомобил, а ги застъргала странично. Пак ти казвам, 235 к.с. автомобил не са Клио, тези тенекии по калници и врати не могат да го спрат. Този автомобил е достатъчно мощен и те уверявам, че в нейното състояние даже и не е усетила как ги е насмела, докато не й е паднала гумата и не се е спряла.

# 91
  • Мнения: 2 600
  "Умишлено" не е коментар на съдия, а на ядосан потребител. И е очевидно, че мамата и татето като истински провалени родители ще я измъкват, поне докато не убие някого, така че не е необходимо да скачате като Матросов на амбразурата да я защитавате. Изглежда, на нея не й пука от хората около нея, силовите органи и правораздаването, че някакви писаници из форуми ли ще й бръкнат в здравето?

# 92
  • Мнения: 5 903
Той Йоан Матев ще се измъкне за убийство, та една Габриела Медарова ли ще се опъне на правосъдието?
Но пък като остареят, ще събират внуците и ще разказват за младостта си: къде и кого са наръгали смъртоносно, колко дрога са изсмъркали, колко коли са потрошили и как случайно са се подпирали в носове на непознати хора.
Все пак младостта е за това.
Не си бил млад, ако не си смачкал поне 10 коли и не си пролял кръв от носа на рожденичка в бар.

# 93
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Темата придобила нови висоти....много разбирачи, много нещо.
Тук ли си мерим возилата? Или стажа зад волана? Или нещо друго? Thinking

# 94
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 688
Травестит, труженичка, с боя....
Представям си вие какви сте красавици... Imp
Каквито и да сме, аз лично така облечена като труженичка с мрежестия чорапогащник и типичната за професията визия не бих се изтипосала даже в дискотека или в бар, да не говорим, че ако ме види баща ми в този вид, въпреки солидната ми възраст, нищо добро не ме чака от него. Да не говорим за пък за напиване, нашмъркване, надрусване и каквото и да било там.
А ти да не би да си и роднина или мениджър на девойката, че така яростно я защитаваш?
Ако някоя такава сладурка, пияна и надрусана, счупи носа на твоята дъщеря, пак ли не е пребиване и нищо сериозно?
Трява да призная, че първия път като я видях да плаче така, стана ми жал за момичето, помислих си - млада е, всеки може да сбърка, но после вече стана ясно за какво иде реч.

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 17:54 от Unknown_lady

# 95
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
А ти да не би да си и роднина или мениджър на девойката, че така яростно я защитаваш?
"Яростната" защита е във фантазиите, някъде при шмъркането, умишлената катастрофа и проституцията.

Забавни е как събеседници, обсъждащи липсата на добродетели у някого сами не се свенят да украсяват истината (лъжат).

# 96
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
И умишленото блъскане на паркирани автомобили е във фантазиите ни, така ли?
Шмъркането също?https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6874712
Ти изобщо чел ли си материали за тази девойка, слушал ли си, или просто така убиваш време, опонирайки за спорта или за нещо друго на непознати жени? И забавлявайки се, обвинявайки грозно същите тези непознати жени?
Повече мъж ли се чувстваш така? Thinking Защитавайки "невинно"момиче"?

# 97
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
И умишленото блъскане на паркирани автомобили е във фантазиите ни, така ли?
Шмъркането също?https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6874712

Абсолютно!
Нищо такова не пише в статията, която си постнала.

# 98
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Габриела Медарова е една от xилядите млади бългаpи, които пълнят полицейските хроники, cпипани да карат c коктейл  от алкохол и наркотици в кръвта си.

Копирано от https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6874712 © www.24chasa.bg
Ти четеш ли изобщо - пак ще те попитам, или както и в другите теми, спамиш здраво просто така, защото се смяташ за интересен?

# 99
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Аз само едно не мога да разбера. Че е виновна виновна е и то много виновна. Но как решихте, че НАРОЧНО и УМИШЛЕНО е блъснала 10те коли, включително и нейната собствена, която е била сред паркираните? Едва ли е планирала да се качи на колата и да помете 10 коли, а после да лежи по арести и затвори.

# 100
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Габриела Медарова е една от xилядите млади бългаpи, които пълнят полицейските хроники, cпипани да карат c коктейл  от алкохол и наркотици в кръвта си.

Копирано от https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6874712 © www.24chasa.bg
Ти четеш ли изобщо - пак ще те попитам, или както и в другите теми, спамиш здраво просто така, защото се смяташ за интересен?
Даже и десет пъти да постваш същата статия в нея не пише нищо за "умишлена" (!!!) катастрофа и "шмъркането".

Разликата между "употреба на марихуана" и  "шмъркане" е огромна. В единия случай става дума за опасен наркотик, водещ до психоза и опасно пристрастяване, а в другия до отпускащо средство (което дори беше предписано на майка ми в последните и месеци, нобтя не понасяше миризмата), което днес става съвсем легално във все по-голяма част от цивилизования свят. Никотинът с неговото свойство да води до химическа зависимост е несравнимо по-опасен от марихуаната.

Сега разбираш ли защо е безочливо да набедил някого, че е "шмъркал"? Или подобно "украсяване на истината" за теб е нормален начин за дискусия?

# 101
  • Мнения: X
Аз само едно не мога да разбера. Че е виновна виновна е и то много виновна. Но как решихте, че НАРОЧНО и УМИШЛЕНО е блъснала 10те коли, включително и нейната собствена, която е била сред паркираните? Едва ли е планирала да се качи на колата и да помете 10 коли, а после да лежи по арести и затвори.
Когато се качиш зад волана пиян се води е умишлено престъпление, а не инцидент.

# 102
  • Мнения: 46 518
Да, да седнеш да пиеш или да се друсаш, знаейки, че си с кола и после трябва да се качиш на нея, за мен е равно на нарочно действие. А вече конкретния резултат зависи от случайността, сега са били коли, можеха да са хора, ако някой е бил до автомобила си.

Не мога да определя действията ѝ като нормални за младостта. Нейните родители също смятат така, споделили са, че има психически проблеми и ще се лекува. За нейната сигурност също е добре да бъде под наблюдение, защото следващия път може да попадне на някоя друга бойна мацка или на гаджето на някоя мутра и вместо в ареста да е в състояние, от което няма връщане назад.

# 103
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Скрит текст:
Габриела Медарова е една от xилядите млади бългаpи, които пълнят полицейските хроники, cпипани да карат c коктейл  от алкохол и наркотици в кръвта си.

Копирано от https://www.24chasa.bg/mnenia/article/6874712 © www.24chasa.bg
Ти четеш ли изобщо - пак ще те попитам, или както и в другите теми, спамиш здраво просто така, защото се смяташ за интересен?
Даже и десет пъти да постваш същата статия в нея не пише нищо за "умишлена" (!!!) катастрофа и "шмъркането".

Разликата между "употреба на марихуана" и  "шмъркане" е огромна. В единия случай става дума за опасен наркотик, водещ до психоза и опасно пристрастяване, а в другия до отпускащо средство (което дори беше предписано на майка ми в последните и месеци, нобтя не понасяше миризмата), което днес става съвсем легално във все по-голяма част от цивилизования свят. Никотинът с неговото свойство да води до химическа зависимост е несравнимо по-опасен от марихуаната.

Сега разбираш ли защо е безочливо да набедил някого, че е "шмъркал"? Или подобно "украсяване на истината" за теб е нормален начин за дискусия?
Тази статия е една от многото, които са публикувани в нета. Явно имаш излишно време, седни и попорочети, ще ти е от полза. Аз няма да "дискутирам" повече с теб, защото е безсмислено. Десет човека ти казват едно и също, ти си знаеш твоето. А аз празни приказки не обичам да говоря. За тази "млада дама" има достатъчно написано и изписано, сигурно всички, които са го направили са безочливи и украсяват истината, а въпросната е едно невинно младо момиче, набедено незаслужено и неоснователно. Самата невинност просто.
Вярвай си, щом това те прави щастлив.
Да, да седнеш да пиеш или да се друсаш, знаейки, че си с кола и после трябва да се качиш на нея, за мен е равно на нарочно действие.
За мен също.

# 104
  • Мнения: 2 600
Ти дилър ли си или клиент, та ти е толкова важно да уточниш, кой израз какъв точно вид дрога има предвид? Средностатистически човек извън съответните среди, откъде да направи разлика между "употреба на марихуана" и  "шмъркане" - все си е употреба на вещество,  след която не е желателно да се качваш на кола.

Общи условия

Активация на акаунт