Кауфланд - тема 29

  • 84 187
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 28 705
Благодаря за новата тема. Sparkling Heart

Както казах, вчера взех топ матрака за единично легло. Оказва се, че размерът е малко по-малък от леглото, но няма друг по-подходящ размер. Става принципно, като се сложи чаршафа, не е лошо. Детето каза, че е спал много добре...

# 2
  • Мнения: 18 980
Някай питаше за цената на хляб Симид 830 грама - 1,29 лв, в кварталното ни магазинче е 1,04 лв без промоция Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 14 446
Благодаря за новата тема. Sparkling Heart

Както казах, вчера взех топ матрака за единично легло. Оказва се, че размерът е малко по-малък от леглото, но няма друг по-подходящ размер. Става принципно, като се сложи чаршафа, не е лошо. Детето каза, че е спал много добре...

Ха, вие го сефтосахте😀 ММ спазва всички инструкции и ще ни разреши едва тази вечер да спим на тях. 😂 Пишело да стои разгънат 72 часа преди употреба.

# 4
  • Мнения: 7 230
В момента съм в К.Овча купел.От малките топ матраци има 1,а от др.два големи размери-по цяло пале.Ако на някой е полезно Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 8 043
Контейнертите за стари дрехи пред магазина на Тодор Каблешков в София, има ли ги още?

# 6
  • shumen
  • Мнения: 17 852
Някой знае ли баничките от топлата витрина на каква цена са тази седмица?

# 7
  • Мнения: 28 705
Скрит текст:
Благодаря за новата тема. Sparkling Heart

Както казах, вчера взех топ матрака за единично легло. Оказва се, че размерът е малко по-малък от леглото, но няма друг по-подходящ размер. Става принципно, като се сложи чаршафа, не е лошо. Детето каза, че е спал много добре...

Ха, вие го сефтосахте😀 ММ спазва всички инструкции и ще ни разреши едва тази вечер да спим на тях. 😂 Пишело да стои разгънат 72 часа преди употреба.

И моят се опита да каже нещо по въпроса, ама нямаше нерви да спори с мен и каза да правим, каквото искаме.... Mr. Green Whistling

# 8
  • Мнения: 3 541
Апарата за кръвно всеки път показва различни резултати, при това с високи разлики. На мен ли ми се падна дефектен или всички са си такива? Ще го връщам.

Последна редакция: чт, 17 май 2018, 13:10 от RosMar

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 780
Нямам какво да кажа по темата, скоро не съм била в КФ и тази седмица ще пропуснем, колкото да се запиша да следя новините Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 798
Контейнертите за стари дрехи пред магазина на Тодор Каблешков в София, има ли ги още?
Няма ги отдавна. Влезте в сайта на БЧК, има актуален списък.

# 11
  • София
  • Мнения: 8 043
Според списъка има там, и са на паркинга. Значи правилно си спомням, мислех, че нещо съм се объркала.

# 12
  • Мнения: 35 057
Благодаря за новата тема!
И аз тази седмица не съм ходила.. чудя се дали да ходя за персил ,  че другата седмица ще е на 13 лв за 60 прането в Б.

# 13
  • Мнения: X
Намерих и взех някакви пуешки шницели 1кг. за 5.99,пробвали ли сте ги?Видяха ми се оферта Simple Smile
Най-накрая взех от крема без варене на Dr.Oetker,обаче ми горчи леко,сигурно е заради какаото.Аз вчера такова хубаво приключение си спретнах в Билла,бях сигурна че там го има,отивам,взимам мляко,блатове и тн. и...Няма гооооо Grinning
Айде обратно всичко...
Май наистина само в К го има Simple Smile
Млякото Белчо и Сивушка 1.5% за 1.49 е много хубаво,само дето няма капаче.
Видях ягодите на 2.19 но не посмях да взема.Сладки ли са?

# 14
  • Мнения: 1 953
Ако си избереш кутия с повече червени ще са ти сладки, по-хубави са от гръцките.

Общи условия

Активация на акаунт