Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~112~ тема

  • 66 843
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 22 158
Привет и от мен  Heart Eyes
Това ми се струва ново  newsm78
От инстаграма на НесКад, този е Алп Навруз


Линде  Hug Heart Eyes фотошоп, разбира се  Peace

# 541
  • Мнения: 10 486


Еве, веднага ти използвах снимката Laughing  Линде Hug

# 542
  • Мнения: 22 158
Добро утро, дружки  Hug Hug Hug Хубав ден на всички  Peace


От сторито на Неслихан, снимала е Онур Туна  Heart Eyes Sunglasses

https://twitter.com/Nesligularab/status/1017151779467923456

https://twitter.com/Nesligularab/status/1017168082660405250



И от рубриката "Други"  Whistling

Хатидже Шендил с мъжи и сина си  Heart Eyes


"Развеждащите се" Берен Саат и Кенан Доулу, на концерта на Шакира снощи  Heart Eyes



И "странната двойка" Мурат Далкълъч и Ханде Ерчел, щастливи и влюбени в Барселона, на път за концерта на Бейонсе  Heart Eyes



И неочакваната сватба снощи на Ойкю и Джан в Истанбул, които уж трябваше да се оженят на 14 юли в Чешме  Laughing

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 09:51 от Еванджелин

# 543
  • Мнения: 10 486
Привет Hug Hug Hug
Еве, много новини си донесла bouquet
Значи Берен и Кенан наистина се развеждат, жалко.



# 544
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Привет Hug Hug Hug
Еве, много новини си донесла bouquet
Значи Берен и Кенан наистина се развеждат, жалко.



Здравейте Hug Hug Hug

Не, Берен и Кенан не се развеждат. Тази новина беше фейк.

# 545
  • Мнения: 22 158
Васе  Hug Heart Eyes Не личи да се развеждат Берен и Кенан, ще видим  Peace Написах така, щото туржура ги развежда  Mr. Green

След филма Братко мой-2, донесъл 6,5 милиона турски лири загуби, Мурат Боз е решил да прекрати сътрудничеството си с Бурак Озчивит. Вече щял да работи с ВКМ и чете сценарии за филми в момента  Mr. Green
Тъй де, край с братството  Laughing


Четох, че Бурак е загубил 13 милиона, след двата неуспешни филма - Братко 2 и Джан федата  Whistling
Наистина продават автомобилите си, има ги обявени за продан в една инстаграм страница на автосалон, която Бурак наскоро последва и лайква постоянно  Sunglasses Затуй си джътка из Истанбул с моторетката на баща си  Mr. Green

Ели  Hug Heart Eyes

# 546
  • Мнения: 10 486
Ели Hug мерси за пояснението bouquet



Не личи да се развеждат Берен и Кенан, ще видим  Peace Написах така, щото туржура ги развежда  Mr. Green

Еве, ей тия журналя само глупости пишат Mr. Green а аз чак сега ти видях кавичките Laughing

# 547
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Васе  Hug Heart Eyes Не личи да се развеждат Берен и Кенан, ще видим  Peace Написах така, щото туржура ги развежда  Mr. Green

След филма Братко мой-2, донесъл 6,5 милиона турски лири загуби, Мурат Боз е решил да прекрати сътрудничеството си с Бурак Озчивит. Вече щял да работи с ВКМ и чете сценарии за филми в момента  Mr. Green
Тъй де, край с братството  Laughing


Четох, че Бурак е загубил 13 милиона, след двата неуспешни филма - Братко 2 и Джан федата  Whistling
Наистина продават автомобилите си, има ги обявени за продан в една инстаграм страница на автосалон, която Бурак наскоро последва и лайква постоянно  Sunglasses Затуй си джътка из Истанбул с моторетката на баща си  Mr. Green

Ели  Hug Heart Eyes


Момичета Hug Hug Hug Hug Hug Flowers Hibiscus

13 млн. лири са около 2 млн. евро, или?

Случват се такива неща. Има успешни и неуспеши проекти в живота.

Аз тия братята така и не успях да ги гледам, защото ми стана скучно.

# 548
  • Мнения: 10 486
Ели, аз изгледах само Братко -1, 2 ще го пропусна  Laughing

Конвертирах 13-те милиона в евро, точната сума е - 2295881.15



Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 12:12 от savovas

# 549
  • София
  • Мнения: 13 682
Привет момичета  bouquet
Еви  Hug  Васе   Hug  Ели   Hug
Еви много интересни новини си ни качила  Heart Eyes
Ойкю я знам, но този Джан не го познавам  newsm78
Новата приятелка на Мурат - Ханде на мен лично ми е леко безлична  Thinking
Хубаво момиче, леко пухкава, но на мен определено нещо ми липсва. Моето мнение е без значение, важното е те да се харесват  newsm47
За Берен също някъде прочетох, че се развеждат с Кенан, но явно е фалшива новина  smile3503
Хайде и аз да се включа с клюка  newsm53 smile3502 smile3503
Набираща популярност напоследък Демет Йоздемир вече официално се показва с новото си гадже със същата фамилия Йоздемир - Сечкин. Хванали са ги на концерта на Шакира

 

# 550
  • София
  • Мнения: 13 682
Нашите да не са потеглили на път вече  newsm78
Кадир е качил снимки от къмпинг   Heart Eyes





# 551
  • Мнения: 9 532
Здравейте дружки мили - благодаря за хубавите снимки ! Heart Hug Heart Eyes

Явно нашичките са хванали гората Imp
Подругите казват ,че са заедно с Онур Туна . Несли била публикувала това ( но не знам къде - аз не съм много ок със соц.мрежи ) - напълно в нейн стил да разсмива всички - сладката ни палавница :Stuck Out Tongue Winking Eye

/vk.com/video-158229374_456240106?t=2s




Не знам как да сложа видеооооо, помощ !

Еви е публикувала Онур , а аз явно нещо с качването на видео съм зле  Dizzy Face
С новата версия не успявам...

Еви, ''откраднах '' второто видео с Онур и го постнах в тема Ябълка Grinning

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 14:45 от Phillipine

# 552
  • Мнения: 10 486
Фили Hug директно видео да се гледа тук в маммата е само от тубето Peace иначе от другите места слагаш линк  или сваляш видеото, правиш го на гиф и го качваш с имагето Peace

Линде Hug

# 553
  • София
  • Мнения: 13 682
Хванали са Бурак в едно заведение в Истанбул да хапва цели 8 часа с негов познат. Пишат, че са обсъждали евентуален негов проект. Ха дано  Peace  да го гледаме на есен. Но все си мисля, че след КС скоро няма да има толкова сполучлив сценарий. А за партньорка да не говорим.  Naughty  Като ги гледам турските артистки в момента, не мога да избера нито една за негова партньорка. Неслито си е класа и страшно много си подхождаха двамата.



Я каква осанка, каква красота само  smile3521 smile3505 love001

# 554

Общи условия

Активация на акаунт