Защо чужденките не искат български мъже

  • 17 835
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Не мога да повярвам! Живея в чужбина и когато в програмите за запознанства като Тиндър казвах, че съм от България, разговорът не вървеше. Западно Европейките си предпочитат някой западен. Славянските народи пък искат или свой или западняк. Евентуално Гърция им звучи по-добре. Но сега няколко рускини и чехкини не само ми отговарят, но и те задават въпроси. Сега разбирам защо толкова малко БГ мъже се котират сред чужденките, ами те дискриминират от момента в който кажеш, че си Българин. Българките също го правят - една си хванала мароканец, който я лъжел, че е испанец. Но пред свършен факт се влюбила и приела лъжата.... Та се чудя в любовта нали всичко е позволено? Та сега казвам че съм от САЩ и не могат да се спрат да ми пишат хаха. Като българин ми пишеха само неевропейки от Северна и Южна Америка, Азия и Африка. Вече и рускините предпочитат западняци, а тук в Прага избор от тях много. Разбрах много за жените в тези чат програми и изобщо. Ако кажете че не е честно да ги лъжа, а честно ли е да смятат произхода ми като пречка пред запознанство и връзка? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 049
Глупости. В тиндър такава дискриминация няма.

# 2
  • Мнения: 19 686
Ако идеята е само флирт, става, ама ако наистина искаш запознанство и връзка, не мисля, че си на прав път.

# 3
  • Мнения: 94
arrival, мога да ти пратя скрийншотове как като кажа Далас и разпитват, ама какво правиш тук, харесва ли ти, как е Европа, предлагат да ме развеждат из Прага. Като си кажа българин много спират да отговарят до там, те да питат нещо да не говорим. Попитам нещо, отговори с една дума. А сега птговорите им са по 3-4 реда. Всяка жена природно търси по-добрата партия, защо да се лъжем? А ние не сме и рязани от арабските страни, към които белите жени незнайно защо имат някакъв фетиш. И пак много българки ги заобикалят арабите.

Cristi, е то нали връзката с флирт започва? Каква връзка ско те режат още на отговора на “От къде си?”. Сега те флиртуват, иначе питам ги нещо а мълчат като пукал или отговарят кратко и без да питат нищо. Да не се лъжем, има много повече българки женени за чужденци от колкото обратното. И не е защото ние сме по-зле изглеждащи от Ханс, Пиер или Мигел.

# 4
  • Мнения: 2 049
Бе мога да ти пратя скрийншотове как като кажа Далас и разпитват, ама какво правиш тук, харесва ли ти, как е Европа, предлагат да ме развеждат из Прага. Като си кажа българин много спират да отговарят до там, те да питат нещо да не говорим. Попитам нещо, отговори с една дума. А сега птговорите им са по 3-4 реда. Всяка жена природно търси по-добрата партия, защо да се лъжем? А ние не сме и рязани от арабските страни, към които белите жени незнайно защо имат някакъв фетиш.

Ха, ами, явно не се презентираш както трябва. Аз до сега никаква дискриминация не съм усетил ( а съм потребител на тиндър от години) и често имам интересни преживявания с потребилките му.

# 5
  • Мнения: 94
Странно как като кажа американски щат смятат че се презентирам добре. Сега не си говоря все едно със стената, а и те питат... Истината е че етикета продава. Същото съдържание но на едното шише пише Кока Кола, на другото някаква куча марка, кое биха избрали повечето? Така е и с хората, жените от Източна Европа - красиви и желани, мъжете - желани само от техните сънароднички защото нямат същия стандарт.

# 6
  • Мнения: 19 686
Аз пък точно с Далас не знам как се връзват Joy Все си представям смешна шапка и тока на колана Joy

# 7
  • Мнения: 94
Плаша се какво ли си представят за БГ мъжете... май е вярно, че жените имат по-големи изисквания. Но и затова масово обиграните мъже ги послъгват Wink

И е факт че на 100 чужбински булки българки я има един мъж с чужденка я не. Дори една астроложка като Николета Йохансон успя да окове платежоспособен чужденец. Значи на западния мъж не му пука какво работи драговерната му, стига да хваща окото, пък жените им търсят други неща...ако кажа че съм астролог примерно ще ми се изсмеят.

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Предвид участието ти във форума, не само чужденки биха стояли на страна от теб.

# 9
  • Мнения: 15 619
Не мога да повярвам! Живея в чужбина и когато в програмите за запознанства като Тиндър казвах, че съм от България, разговорът не вървеше. Западно Европейките си предпочитат някой западен. Славянските народи пък искат или свой или западняк. Евентуално Гърция им звучи по-добре. Но сега няколко рускини и чехкини не само ми отговарят, но и те задават въпроси. Сега разбирам защо толкова малко БГ мъже се котират сред чужденките, ами те дискриминират от момента в който кажеш, че си Българин. Българките също го правят - една си хванала мароканец, който я лъжел, че е испанец. Но пред свършен факт се влюбила и приела лъжата.... Та се чудя в любовта нали всичко е позволено? Та сега казвам че съм от САЩ и не могат да се спрат да ми пишат хаха. Като българин ми пишеха само неевропейки от Северна и Южна Америка, Азия и Африка. Вече и рускините предпочитат западняци, а тук в Прага избор от тях много. Разбрах много за жените в тези чат програми и изобщо. Ако кажете че не е честно да ги лъжа, а честно ли е да смятат произхода ми като пречка пред запознанство и връзка? Simple Smile
Ами, честито!  Премерил си се, решил си, че си много хитър, най-вероятно и ония насреща ти така лъжат. Важното е да си доволен. Grinning Чудно ми е, какво толкова си разбрал? Защо те дискриминират? Щото лъжеш или поради друга причина?

# 10
  • Мнения: 5 500
Плаша се какво ли си представят за БГ мъжете...
Ти какво мислиш че си представят?
Не разбрах каква ти е тезата? Че дискриминират заради кинти или нещо друго  Thinking

# 11
  • Мнения: 18 567
Да, наистина, защо не искат български мъже чужденките, при условие, че българите са така невероятно щедри и стабилни хора, че даже плащат женските сметки от по 10 лева на първи срещи, а пък чужденците - не?

# 12
  • Мнения: 2 049
Аз да вметна друго... Да не би потребителя мечас да е от другите българи, та дамите да се страхуват, да не им крадне желязото?

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 817
Що не пробваш с някоя българка да си пишеш ами само на чужденки налиташ?

# 14
  • Мнения: 5 263
Та сега казвам че съм от САЩ и не могат да се спрат да ми пишат хаха. ...
И какво толкова си пишете в Тиндър?
Това не е ли сайт предимно за ons?

Като не ти харесва и мислиш, че те дискриминират, просто иди в друг сайт.
Във форума не може да знаем дали някакви непознати хора в чужда страна се държат лошо с теб заради прозхода ти.

Общи условия

Активация на акаунт