Носите ли бижута на плажа?

  • 3 836
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 252
Носяно не винаги защото вниманието ми  трябва да е все към тях

# 46
  • Мнения: 2 099
Мауее ако имам таквоз тяло май пък ще сложа нещо дет да отвлича вниманието от него Mr. GreenШа джиткам по цял ден наляво надясно да ми се радват хората Flutter

# 47
  • Мнения: 5 103
Нося, подвходщи за плажа и водата и съчетани с банският.

# 48
  • Мнения: 803
Не, страх ме е да не ги загубя, а и не искам да се пълнят с пясък Grinning

# 49
  • София
  • Мнения: 551
Не нося

# 50
  • Мнения: 959
Нося си ги-гривна и синджир.

# 51
  • Мнения: 1 120
От както загубих в морето една златна обица, не нося нищо когато отивам на плаж Naughty

# 52
  • Мнения: 2 241
И аз не нося нито бижута, нито грим, неестествено някак ми се вижда.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 621
Нося само синджира на врата си, който не махам по принцип. Иначе всичко останало свалям. Peace

# 54
  • Мнения: 8 917
Никога не свалям ланеца, пръстените си и обеците Peace

# 55
  • Мнения: 739
не нося, не искам да съм раирана на светли и тъмни ивици и петна  hahaha. Даже предпочитам монокини, за да нося потничета с различни и без презрамки, без вечно да мисля как да прикрия бялата линия от банския.
Но след солариум има тен и после не остават такива разлики от носени бижута и т.н.
Не ми е удобно, обичам да се плацикам и да се чувствам свободно.

# 56
  • по Пътеката
  • Мнения: 180
Мауее ако имам таквоз тяло май пък ще сложа нещо дет да отвлича вниманието от него Mr. GreenШа джиткам по цял ден наляво надясно да ми се радват хората Flutter
Като ги гледам девойките едва ли са събирали тен с бански,та камо ли с бижута...Не нося никакви украшения на плажа.

# 57
  • Мнения: 686
Свалявам всички пръстени, гривни. Нося само обеците, защото трудно ги махам

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не нося. Първо защото рискувам да се опека на раета и второ защото нося само злато, и не искам да го подаря на някого.

Междо другото, не харесвам гримирани момичета на плажа, червило - да, но ружове, спирала и очна линия Whistling

# 59
  • Мнения: 2 099
Даа ружовете,спиралата и очната линия като се разтекат от водата и става страшно ShockedИмах една приятелка дето всеки път щом излезе от водата се гримира...аз немам толко нерви,пък и като се смеси прахоляк,солена вода ,грим и плажно мляко де да знам мое да вземе да ми експлоадира лицето ooooh! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт