ПОМОЩ!!!УПОРИТИ БРАДАВИЦИ :(((((

  • 351 534
  • 448
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1
Здравейте!  Вече година се боря с тия гадни брадавици.Чета из форума,че има хора които са се излекували с хомеопатия и то само с един прием...Лъжа и измама...сигурно го е писал някой хомеопат ....да си направи реклама.Четох и аз в нета,че от хомеопатията се изчистват напълно и не рецидивират, Аз 10 месеца бях на хомеопатично лечение при д-р Румен Стойчев,какво ли не ми изписва.В началото бяха малки,плоски.....и около 4 или 5.А сега сигурно са 25....нарастнаха и на големина много.....Ефект никакъв...дори по зле станах......загубих много време.....и много пари също така......

# 361
  • Мнения: 202
Аз имам кокоши трън. 2 броя . Излекувах единият с Дуофилм , другият чакам уж да падне
Изчетох цялата тема. След като родих почнаха да ми излизат брадавици, кокоши трънчета.
Първият падна с азот, не е излязъл пак 2ра година, но се появиха още два на др места
Голма напаст е това, сега ще си взема и биозин да направя и един прием с него

# 362
  • Мнения: 85
Аз имам кокоши трън. 2 броя . Излекувах единият с Дуофилм , другият чакам уж да падне
Изчетох цялата тема. След като родих почнаха да ми излизат брадавици, кокоши трънчета.
Първият падна с азот, не е излязъл пак 2ра година, но се появиха още два на др места
Голма напаст е това, сега ще си взема и биозин да направя и един прием с него
Ако знаеш кой е първият кокоши трън го третирай със сребърен нитрат Ag2O  -.Има в нета, където се продава по 10, 20 грама .Не се продава в аптеките. Накипяваш с топла   вода кокошия трън, след, което с нокторезачка изрязваш част от кокошия трън.В смисъл го изтъняваш.След това вземаш с една клечка кибрит един кристал/люспичка/ от сребърния   нитрат.  Поставяш го в една капачка  от бира. Кибритената клечка се разръфва колкото се може от единия край.Потапяш след това клечката във вода и с тази клечка се разтваря този кристал.Вече разтворен внимателно се взема с клечката от така разтворения кристал и се натърква върху кокошия трън.Целта е кристала да не се пипа с ръка. Сребърния нитрат е отровен, и ако се пипа , кожата почернява.В същност след поставяне на разтвор от кристала върху кокошия трън се изчаква третираното място да изсъхне. Целта е , след, като изсъхне върху третираното място да се образува една черна коричка.Това показва,че концентрацията е  нормална за да действа.Тази коричка може да остане около седмица.След, което тя започва да се бели.При обелване се вижда, как се отделя част от кокошия трън.Целата е да изтънее, и  отслаби.
Ако с първия път не стане се повтаря след  , като е паднала тази черна коричка.Идва момент, когато кокошия трън излиза с корена и на неговото място се образува дупчица.Която след време се оправя.Когато бях 9- ти клас се бях напълнил с тези брадавици. Поисках от учителката ми тогава по химия от този Ag2O .Имах по едната си ръка няколко и на единия крак.Ходих 2 пъти да ги горят с течен азот.Горенето беше доста болезнено. Един  два паднаха ,но другите останаха.И всъщност това не ми помогна.Започнаха други да ми излизат.Тогава някой ми каза какво да направя, по начина, който ви описвам сега.След, като единия падна не забелязах, как останалите изчезнаха сами.И така, да се внимава   с този Ag2O , защото цапа, черно, а и е отровен.Да се съхранява в някоя малка кутийка , която добре уплътнява , защото е хиииигроскопичен.

Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 22:03 от deoo

# 363
  • Мнения: 18
Моля ви за помощ тъй като тази напаст брадавиците вече много ме дразнят въпреки че са оптичен дефект,по ръцете имам от не знам колко време но не е малко сигурно години,миналата година ходих на дерматолог който ги изгори с азот не беше никък приятно усещането но не му и обърнах внимание тъй като при мисълта,че вече няма да ги има всичко се омаловажаваше,но за съжаление ефекта е незадоволителен: след азота  ми се вдигнаха мехури който бяха болезнени при допир и изобщо беше много неконфортно минаха ми мехурите един по един но в крайна сметка още си ги има дори има нови... Sad Twisted Evil . Интересува ме има ли една основна и падне ли тя падат ли и другите и как може да се разпознае коя е тя(това между другото) живо ме интересуват изпитани методи за премахването на този неприатен вирус !!!
п.с. ако може да е нещо по бързо като действие още по добре болка и такива съображения не са показател !

Ходи в 14 ДКЦ София, Д-р Лалов, ще тия махне с електрически нож и ще я изследва, за да предотврати появата и. Кабинета е 219 много добър и умен дерматолог. Препоръчвам го на всички.

# 364
  • Мнения: 13
megi_3, не четете.. писал съм на предната страница как се оправят плоските брадавици: 40-45 дни Биозин.

# 365
  • Мнения: 6 529
Случайно видях темата... та да ви споделя моя опит, ако искате вярвайте.
Преди години имах множество брадавици по пръстите на ръцете, които никнеха като гъби. Какво ли не пробвах - диета, инжекции с алое за подсилване на имунитета, рязане на първата брадавица и т.н. докато един ден на слизане от автобуса една баба ми даде съвет да пробвам с рициново масло. Казах си - поредната измишльотина, но реших да пробвам. Сутрин и вечер с клечка за уши се мажат брадавиците с рициново масло и се стои половин час. Брадавиците започнаха да намаляват размера си и за една седмица изчезнаха. От тогава не са се появявали!
Не знам дали ще ми повярвате и дали ще подейства при вас, но не пречи да пробвате!


Може би зависи какъв вид са брадавиците. Никой не показва снимки, преди и след премахването, а е хубаво да се види разликата

# 366
  • Мнения: 43
Брадавиците се появяват при отслабен имунитет.Имах плоски брадавици по челото които изчезнаха от само себе си след като засилих организма с природни средства. Много са упорити.Пробвайте да налагате с пчелен клей , моделирайте малко парченце и покрийте брадавицата. Основното си остава имунитетът.

# 367
  • Варна
  • Мнения: 107
Със сигурност има различни брадавици. Моите твърди, по-големите наподобяваха розичка от карфиол. Грозна работа, нямам снимки. Просто бях изучена от резултата. Въобще не очаквах, че ще подейства рициновото масло.

# 368
  • Мнения: 6 529
Чудно ми е как нещо, което се ползва за подхранване на кожата и косата, мори брадавици  newsm78 Thinking Иначе съм чела за какви ли не лекове - шведска горчивка, домашен ябълков оцет, кора от банан... Трябва да се пробва

# 369
  • Мнения: 6 529
Всичко, което го пише в нета е ала бала. Все едно аз да напиша статия за лечебните свойства на троскота  Mr. Green

# 370
  • Мнения: 13
Здравейте Simple Smile
Да споделя и аз моят опит. Преди няколко години ми излезе брадавица на врата. Нямаше проблем, до момента, в който не порасна и не започна да ме боли от допира на дрехите (не е плоска, а е като топче).
Та попрочетох насам-натам и си поръчах масло от чаено дърво. Вече една седмица си слагам тампонче напоено с масло и го закрепям с лепенка. За този период брадавицата изсъхна и се втвърди. Очаквам я скоро да падне. Почти стана безчувствена, но още има животец в нея, защото като я поместя и леко ме наболява. А и понякога ужасно сърби. Идва ми да я откъсна насилствено Grinning
Колегите малко ми се смеят, защото ароматът е нещо като някогашното виетнамско чудо, но си заслужава Simple Smile
Препоръчвам го с две ръце Simple Smile
Успех в борбата с тези годове Simple Smile

# 371
  • Мнения: 6 529
Здравейте Simple Smile
Да споделя и аз моят опит. Преди няколко години ми излезе брадавица на врата. Нямаше проблем, до момента, в който не порасна и не започна да ме боли от допира на дрехите (не е плоска, а е като топче).
Та попрочетох насам-натам и си поръчах масло от чаено дърво. Вече една седмица си слагам тампонче напоено с масло и го закрепям с лепенка. За този период брадавицата изсъхна и се втвърди. Очаквам я скоро да падне. Почти стана безчувствена, но още има животец в нея, защото като я поместя и леко ме наболява. А и понякога ужасно сърби. Идва ми да я откъсна насилствено Grinning
Колегите малко ми се смеят, защото ароматът е нещо като някогашното виетнамско чудо, но си заслужава Simple Smile
Препоръчвам го с две ръце Simple Smile
Успех в борбата с тези годове Simple Smile


Не казвате дали е  твърда брадавицата или от тези папиломи, които изсъхват като няма приток на кръв. Те се махат дори и със завързан конец или косъм. Аз ползвам в момента масло от чаено дърво и няма ефект

# 372
  • Мнения: 13 292
Минах чаеното дърво - 3 шишета измазах и разни други домашни илачи нямаха  ефект при мен, преди една година на дерматолог с лазер ги махнах и приключих с въпроса и чуденките какво да ги правя

# 373
  • Мнения: 6 529
Явно при всеки е различно...на някои помагат домашните илачи, на други лазерът

# 374
  • Мнения: 2 957
В някакво клипче от фейса показваха лепенка с прясно счукан чесън върху нея и се слага  върху брадавицата. Някой пробвал ли е това?

Общи условия

Активация на акаунт